wróć

Portal Funer.com.pl najczęściej odwiedzany portal branżowy

Portal Funer.com.pl najczęściej odwiedzany portal branżowy

Portal Funer.com.pl - czyli pierwsza polska platforma funeralna - istnieje od 2006 roku. Powstała z myślą o osobach, które muszą mierzyć się ze śmiercią kogoś Bliskiego i poszukują wsparcia w tych niełatwych chwilach i naszą misją jest im tego wsparcia udzielić.

To dla nich na naszym portalu znajdują się prezentacje sprawdzonych zakładów pogrzebowych, darzonych zaufaniem przez tych, którzy już korzystali z ich usług. Z doświadczenia wiemy, że nasze prezentacje stają się jednym z punktów odniesienia dla wielu osób, które szukają zaufanej firmy z branży funeralnej, której mogłyby zlecić organizację uroczystości pogrzebowych, transport Zmarłych na terenie Polski, Europy czy świata, jak również organizację stypy. Często opublikowane prezentacje firm na portalach funer.com.pl i uslugipogrzebowe.com.pl stają sie początkiem szerszej współpracy i długiej znajomości, nieraz uwieńczonej przyjaźnią.

 

Cenne źródło informacji

Świadomość, że wiele osób potrzebuje poczucia, że nie są sami w momentach żałoby, szczególnie widoczna jest w dziale Epitafia. Tam, na wirtualnych grobach każdy może zapalić wirtualną świeczkę i w ten sposób zatroszczyć się o podtrzymanie pamięci tych, co odeszli.

Dużym zainteresowaniem darzony jest również dział z poradami, w którym można znaleźć wiele ciekawych i użytecznych informacji związanych z ceremoniami pogrzebowymi. Zdarza się przecież, że choćby co jakiś czas myślimy o sprawach ostatecznych i - świadomie lub nawet podświadomie - szukamy informacji, jak się zachować w obliczu czyjejś śmierci. Wierzymy, że nasze artykuły sprawiają, że śmierć i to, co z nią związane, przestaje być tematem tabu.

Jednak nie tylko osoby indywidualne, ale także sami przedsiębiorcy pogrzebowi chętnie korzystają z licznych funkcjonalności dostępnych na Funer.com.pl, odwiedzając działy B2B, choćby takie, jak dział dla dostawców czy też ogłoszenia branżowe.

 

Stawiamy na rozwój

Przez 14 lat istnienia portalu rozwija się on nieustannie i coraz bardziej profesjonalizuje, czego przykładem jest możliwość korzystania i używania kodów QR.

Potwierdzeniem, że praca całego zespołu Funer.com.pl jest zauważana i doceniana oraz powodem do dumy jest olbrzymia ilość telefonów i e-maili każdego dnia. Wszystkie portale, których właścicielem jest firma Brainbox Wojciech Kudela z Gdyni, ulegają systematycznej rozbudowie, oferując coraz więcej nowoczesnych rozwiązań i coraz lepszą widoczność w wyszukiwarce Google.  

 

Zaufanie użytkowników i klientów - naszym kapitałem

Największą satysfakcję przynosi nam świadomość, że jesteśmy potrzebni naszym użytkownikom, którzy w ciągu ostatnich 4,5 roku (od momentu bardzo poważnych zmian w firmie) wygenerowali prawie 11 milionów odsłon. Według danych statystycznych jedynie w sierpniu 2020 roku mieliśmy zaszczyt gościć ponad 50 000 unikalnych użytkowników, zaś w czasie niespełna 5 lat -  było ich ponad milion!

 

zakłady pogrzebowe

Statystyki Portalu Funer.com.pl od 1.03.2016 do 31.08.2020

 

To wszystko jest powodem do wdzięczności za zaufanie, ale także motywacją do dalszej pracy, aby podnosić nieustannie jakość naszych usług i tym samym odpowiadać na - tak różnorodne - oczekiwania osób, które szukają u nas wsparcia, pomocy, inspiracji, i pomocy w biznesie. To dla was istnieje w sieci taki portal, jak Funer.com.pl - DZIĘKUJEMY!

Partnerzy

Archiwum aktualności