wróć

Pogrzebyonline.com - nowa jakość transmisji

Pogrzebyonline.com - nowa jakość transmisji

Potrzebujemy siebie nawzajem: dobrego słowa, albo chociaż świadomości czyjejś milczącej obecności. Także w dniu ostatniego pożegnania. Co zrobić jednak, jeśli dzielą nas odległości lub inne ograniczenia? Rozwiązaniem są pogrzebyonline.com !

W ciągu ostatniej dekady świat uległ wyraźnej transformacji. Przez fakt otwartych granic wiele osób zdecydowało się zmienić swoje miejsce zamieszkania. Jednak dzięki rozwojowi technologii kontakt między rodzinami zostaje zachowany. Najbliżsi mogą być ze sobą w stałej łączności i na bieżąco informować siebie nawzajem o ważnych wydarzeniach w życiu. Bywają jednak takie sytuacje życiowe, w których brak możliwości uczestniczenia w radosnych lub trudnych chwilach sprawia, że wiele osób czuje ogromną bezsilność i ból.

 

 

Razem w trudnych chwilach

Z wielu powodów nie każda osoba ma możliwość uczestniczenia w ważnych wydarzeniach, takich jak ślub, chrzciny lub pogrzeb. Powodem tego może być wcześniej wspomniane odległe miejsce zamieszkania, ale również choroba lub różnorodne obostrzenia, jak chociażby te związane z pandemią koronawirusa. Brak możliwości wzięcia udziału w tak ważnych momentach swojej rodziny może powodować bezradność i frustrację. Pragnienie uczestniczenia w życiu swojej rodziny jest naturalne, wpisane w serce ludzkie, dlatego nie można tego lekceważyć. Co więcej: należy uczynić wszystko, aby to pragnienie było możliwe do spełnienia - niezależnie od wszelkich trudności.

Ceremonia ostatniego pożegnania jest wyjątkowo ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Jest to bowiem ostatni moment, aby pożegnać bliską osobę, a tym samym oddać jej szacunek. Uczestnictwo w ceremonii pogrzebowej jest bardzo ważnym aspektem w sferze psychicznej każdego człowieka. To ostatnie pożegnanie pozwala bowiem rozpocząć spokojne przechodzenie żałoby. Niestety nie każda osoba ma możliwość uczestniczenia w takiej uroczystości. Bardzo ważne jest więc, aby zapewnić takiej osobie możliwość zdalnego udziału w ceremonii pogrzebowej.

 

transmisja z pogrzebu

 

Pogrzebyonline.com - nowa jakość transmisji internetowych

Firma Brainbox z Gdyni wprowadziła na rynek funeralny kolejny projekt związany z marką Funer - pogrzebyonline.com, który stanowi odpowiedź na potrzeby tych wszystkich osób, które nie mogą osobiście uczestniczyć w pogrzebie bliskiej osoby. Projekt ten jest idealnym rozwiązaniem dla wielu zakładów pogrzebowych, które pragną poszerzyć swoje usługi funeralne oraz zapewnić możliwość udziału osobom, które osobiście nie mogą uczestniczyć w ceremonii pogrzebowej - jednocześnie nie ponosząc w związku z tym wygórowanych kosztów.

Transmisje pogrzebu - lub innego wydarzenia - odbywają się w czasie rzeczywistym poprzez stronę internetową zakładu pogrzebowego albo stronę pogrzebyonline.com, co pozwala w bardzo naturalny sposób na promocję danego zakładu pogrzebowego. Równie ważne jednak jest to, że transmisja odbywa się dyskretnie oraz z poszanowaniem prywatności uczestników pogrzebu. Dostęp do pogrzebu online również jest chroniony: transmisja jest dostępna wyłącznie dla najbliższych, którzy sami decydują komu przesłać unikalny link do przekazu online.

 

Pogrzebyonline.com - troszczymy się o każdy detal

Do przeprowadzenia transmisji w ramach usługi pogrzebyonline.com niezbędny jest jednorazowy zakup pakietu akcesoriów do kamery, który staje się następnie własnością Klienta. Warto również wspomnieć w tym miejscu, że każda transmisja realizowana jest za pomocą najnowocześniejszego sprzętu. Każdy Klient może wypożyczyć jedną lub dwie kamery, które rejestrują obraz w jakości Full HD (1920 × 1080 px przy 30 klatkach na sekundę).

W ramach stałej opłaty każdy Klient otrzymuje m.in.: licencję, pakiet transferu, wdrożenie transmisji na stronie lub stronie pogrzebyonline.com

 

internetowa transmisja pogrzebu

 

Opcjonalnie Klient może również zażyczyć sobie zastosowanie kamery wodoszczelnej, umożliwienie zapisu nagrań z ostatnich 10 dni oraz otrzymać dodatkowe GB transferu, jak również otrzymać wyłączność stosowania transmisji w ramach projektu pogrzebyonline.com w danej miejscowości. Transmisje pogrzebu można także zintegrować z modułem e-Nekrologi, który jest częścią projektu związanego z marką Funer.

Pogrzebyonline.com to unikalne rozwiązanie, które pozwala na poszerzenie oferty zakładu pogrzebowego lub innego podmiotu o bardzo poszukiwane usługi, generuje znaczną oszczędność czasu i środków finansowych - ale także sprzyja budowaniu więzi międzyludzkich, co ma ogromną wartość.

Więcej informacji można uzyskać na stronie projektu oraz pod numerem telefonu: 606 75 31 75.

Partnerzy

Archiwum aktualności