wróć

Piękno w ostatniej podróży: Zakład Pogrzebowy Cerber Warszawa-Włochy

Piękno w ostatniej podróży: Zakład Pogrzebowy Cerber Warszawa-Włochy

Niniejszy artykuł przedstawia najnowszą filię zakładu pogrzebowego Cerber umiejscowioną na terenie warszawskiej dzielnicy Włochy. Jest to już drugi oddział w Warszawie i jednocześnie piąty ze wszystkich prowadzonych fili. Gratulujemy serdecznie właścicielce firmy - Pani Ewie Surmacz - i życzymy jej dalszych sukcesów.

Włochy. Sam dźwięk tej nazwy może powodować szybsze bicie niejednego serca. Zarówno jeśli myśl biegnie wiele kilometrów poza granicę Polski, na południe Europy, jak i wtedy, kiedy porusza się w granicach administracyjnych Warszawy.

Dzielnica Włochy, położona na lewym brzegu Warszawy, należy - od południa - do jej dzielnic granicznych, ale - dzięki rozbudowanej sieci komunikacyjnej, obejmującej tramwaje, autobusy i pociągi - jest dobrze skomunikowana z centrum Stolicy. Dzięki temu stanowi doskonałe miejsce do zamieszkania dla tych, którzy pracują w śródmieściu Warszawy, ale odpoczynku szukają w zupełnie innej scenerii. Włochy bowiem charakteryzuje nie tylko zabudowa typu willowego i duża ilość terenów zielonych, ale także wielość instytucji typu edukacyjnego, kulturalnego oraz rekreacyjnego.

Najbardziej jednak ta dzielnica znana jest z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina czyli popularnego lotniska Warszawa-Okęcie, które jest tam zlokalizowane. Dla potencjalnych mieszkańców może to budzić pewne obawy przed nadmiernym hałasem. Z drugiej jednak strony - loty są zazwyczaj realizowane poza godzinami ciszy nocnej, a widok startujących i lądujących samolotów ma w sobie coś czarującego, niemal nierealnego... Bliskość lotniska sprawia, że w jego okolicy znajduje się wiele hoteli, ale i biurowców - to zaś generuje sporo miejsc pracy dla mieszkańców, co jest, już bardzo realną, korzyścią.

Włochy w Warszawie więc, podobnie jak jego zagraniczny "imiennik", to dobre miejsce do życia - przyjazne nie tylko dla rodzin z małymi dziećmi, ale właściwie dla każdego. Tym bardziej, że mieszkańcy tej dzielnicy mają zapewnione wszystkie, niezbędne im do życia, usługi - i to na wysokim poziomie.

Choć w takich okolicznościach można żyć niemal wiecznie, jednak nie należy zapominać, że kiedyś nadejdzie moment, w którym trzeba będzie się udać w ostatnią podróż. Przebiegu tego ważnego momentu nie można zaś pozostawić przypadkowi, ale przygotować go możliwie jak najpiękniej...

 

zakład pogrzebowy warszawa włochy

 

Z myślą o wszystkich, którym zależy na zorganizowaniu pięknych uroczystości pogrzebowych - w Warszawie-Włochach na początku kwietnia 2020 roku otworzył swoją kolejną filię znany i ceniony Zakład Pogrzebowy Cerber. Siedziba tej firmy znajduje się przy ul. Hynka 4a - na terenie parafii pw. św. Franciszka z Asyżu - i, oprócz biura, obejmuje też kaplicę przedpogrzebową. Dzięki zaangażowaniu oraz inicjatywie właścicielki firmy - Pani Ewy Surmacz - nie tylko mieszkańcy północno-zachodnich dzielnic Warszawy, którzy już znali firmę Cerber, ale i jej południowej części mają możliwość odwiedzić kameralne, przyjazne biuro, i skorzystać z bogatej oferty usług pogrzebowych, którą oferuje Cerber.

Oferta ta jest imponująca: obejmuje organizację pogrzebów tradycyjnych, kremacyjnych, wyznaniowych, świeckich - i to zarówno bardzo kameralnych, jak i gromadzących wielkie rzesze uczestników, ale także wszystkie inne usługi, których życzą sobie Klienci. Pomoc w załatwianiu formalności pogrzebowych, całodobowe eksportacje Zmarłych do własnej chłodni, przygotowanie ciała do pogrzebu, różnorodne akcesoria funeralne, duży wybór trumien i urn czy piękna oprawa muzyczna - to wszystko sprawia, że osoby organizujące pogrzeb mogą skupić się na spokojnym przeżywaniu żałoby.

 

zakłady pogrzebowe warszawa

 

Zakład Pogrzebowy Cerber znany jest, nie tylko w Warszawie, ale i na całym Mazowszu z elegancji i dbałości o rodziny oraz stosowania podczas ceremonii luksusowych karawanów - takich, jak Mercedes E 213 Polaris oraz Jaguar XF GRAND AURORA - czy białych Mercedesów Vito, które swoją obecnością na uroczystościach pogrzebowych dodają im splendoru. Podobnie, jak namioty oraz windy pogrzebowe, dzięki którym ceremonie nabierają dodatkowej powagi i dostojeństwa. Ta wyjątkowa dbałość o detale, a także ogromne zaufanie, jakim darzą firmę Cerber liczni Klienci sprawiło, że powierzona jej została administracja cmentarza należącego do parafii pw. św. Franciszka z Asyżu na Okęciu, mieszczącego się przy ul. Lipowczana. Choć jest to nekropolia stosunkowo niewielka, ale pod opieką Zakładu Pogrzebowego Cerber z pewnością będzie przez długie lata pozostawać jednym z najpiękniejszych cmentarzy Stolicy.

 

zakład pogrzebowy Okęcie

 

Najważniejszych chwil w życiu nie należy pozostawiać przypadkowi. Niektóre można zaplanować, innych nie. Jednak, gdy nadejdzie moment ostatniej podróży dla kogoś nam bliskiego, warto pamiętać, gdzie można uzyskać odpowiednią pomoc. Misją firmy Cerber jest towarzyszenie w ostatnim pożegnaniu - zawsze z powagą i troską - których można doświadczyć odwiedzając biuro tego zakładu pogrzebowego przy ul. Hynka 4 w Warszawie czy też telefonując pod numer 798 012 678 lub 503 029 716.

 

Artykuł sponsorowany

Partnerzy

Archiwum aktualności