wróć

Ósma edycja Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO za nami - podsumowanie

Ósma edycja Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO za nami - podsumowanie

Przedstawiciele branży pogrzebowej i cmentarnej z całego świata spotkali się w Kielcach w dniach 14-16 czerwca 2019 roku. Jak zawsze NECROEXPO było doskonałą okazją do zapoznania się branżowymi nowościami, ale także do inspirujących rozmów oraz poszerzenia kontaktów.

VIII Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej w Kielcach zgromadziły blisko stu wystawców zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferta, jaką prezentowali, była niezwykle różnorodna i obejmowała tak produkty, jak i usługi pogrzebowe. Można więc było spotkać stoiska m.in. z urnami, trumnami, urządzeniami chłodniczymi, akcesoriami pogrzebowymi, odzieżą żałobną, poligrafią funeralną, windami pogrzebowymi, rozwiązaniami informatycznymi i marketingiem oraz, oczywiście, z karawanami. Targom towarzyszyły także wielotematyczne szkolenia oraz różnorodne imprezy jak Giełda Karawanów, pokaz mody pogrzebowej czy pierwszy europejski Zlot Karawanów Pilato.

targi w kielcach

Wśród patronów medialnych Targów NECROEXPO były tradycyjnie serwisy branży funeralnej UslugiPogrzebowe.com.pl i  Funer.com.pl,  którego stoisko było licznie odwiedzane przez gości targowych. W tym miejscu serdecznie dziękujemy naszym kolegom i koleżankom z branży za tak liczne wizyty na naszym stoisku i za wszystkie miłe słowa. Dziękujemy też wszystkim nowo poznanym osobom za inspirujące rozmowy oraz za okazany kredyt zaufania. Obiecujemy, że zrobimy wszystko aby go nie zawieść.

necroexpo 2019

targi funeralne kielce

kielce necroexpo

targi funeralne

targi pogrzebowe

necroexpo kielce

kielce targi pogrzebowe

Więcej zdjęć z VIII Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO 2019 można znaleźć TUTAJ a także TUTAJ .

Partnerzy

Archiwum aktualności