wróć

Oficjalna premiera serwisu Mementis 1 listopada 2021

Oficjalna premiera serwisu Mementis 1 listopada 2021

Dnia 1 listopada 2021 roku nastąpi oficjalna premiera serwisu Mementis. To portal dedykowany rodzinom w żałobie, które szukają informacji o najwyższej jakości usługach pogrzebowych i sprawdzonych firmach, które je świadczą.

Nowy serwis funeralny Mementis to marka dawnej i sieci zakładów pogrzebowych założona przez Marka Zmysłowskiego i funkcjonującego przy niej serwisu. Jesteśmy jednak przekonani, że o sile polskiej branży pogrzebowej stanowią prężne firmy lokalne, a nie sieci. Co najistotniejsze, a potwierdzające nasze przekonanie, to fakt, że takie sieci obecnie nie działają. Jesteśmy też przeciwko wszelkiemu pośrednictwu i handlowi informacjami o zgonach jako formie niegodnej, narażającej rodziny na dodatkowe koszty, często wprowadzające ją w błąd i niepotrzebnie wydłużającej czas pomocy.

W Mementis.com.pl jak i w innych serwisach zawsze promujemy konkretne firmy, ich marki i prawdziwe dane kontaktowe. Na ręce naszych Klientów oddajemy najnowszy portal ze stajni Brainbox. Serwis ma być uzupełnieniem naszych działań na portalach branżowych Funer.com.pl i UslugiPogrzebowe.com.pl, rozwinięciem naszych projektów o nowe technologie i pomocą dla naszych najwierniejszych klientów oraz nowych entuzjastów rozwiązań dedykowanych branży funeralnej przez Brainbox.

Mementis.com.pl nie będzie serwisem tak obszernym jak Funer.com.pl. , ma jednak poprzez nowoczesne rozwiązania, przyciągać Klientów nieco innymi kanałami, niż dotychczasowe serwisy. Oczywiście, zadbamy o odpowiednie wyświetlanie się serwisu w wyszukiwarce Google, natomiast nie będzie to jedyny kanał pozyskiwania ruchu. Serwis z założenia ma mieć silne oparcie w rozwijających się coraz bardziej - również w branży funeralnej - mediach społecznościowych. Zadbamy, aby nadać mu niezbędne cechy kategorii uznawanej ogólnie za PREMIUM - przy czym kwota abonamentu rocznego będzie odpowiadała dotychczasowej kwocie pakietu Gold na serwisach Funer.com.pl i UslugiPogrzebowe.com.pl. Według wyznawanej również dotychczas zasady, że już pierwsza wykonana dzięki naszemu wsparciu ceremonia pogrzebowa zwraca koszt inwestycji w nasze prezentacje z nawiązką.

Każdy z Klientów otrzyma wsparcie i promocję firmy z linkiem na kontach w serwisach Facebook i YouTube oraz promocję logo firmy na Instagramie.

Na prośbę wielu osób zdecydowaliśmy się na wprowadzenie założenia: jedna firma = jedno miasto. Wyjątkiem jest Warszawa, gdzie na wyłączność oferujemy dedykowane reklamy po dzielnice. Pokrywa się to zresztą z najnowszymi trendami wyszukań w Internecie i rozwiązaniem stosowanym od lat na portalu Funer.com.pl. dodatkowo mapka pobiera się automatycznie za pomocą QR kodu.

Każda z prezentacji firm w serwisie Mementis.com.pl zawiera miejsce na dodanie profili mediów społecznościowych firmy czy też kilku stron, bo wraz z rozwojem przedsiębiorstw funeralnych zdarza się coraz częściej, że prowadzą one nie tylko stronę oficjalną, ale i stronę blogową.

Prezentacje zawierają też wystąpienie multimedialne spikerki podającej konkretne informacje i czytającej na głos numer telefonu. To bardzo nowoczesne rozwiązanie ma stanowić pomoc dla osób, które ze względu na przeżywany ból nie mogą skupić swojej uwagi na czytaniu ze zrozumieniem oraz dla osób ze słabym wzrokiem. Podobnie pomocna dla takich właśnie osób może być także inna funkcjonalność: możliwość zmiany wielkości czcionki w portalu. Każdy z użytkowników może ją dostosować do swoich potrzeb tak, aby korzystanie z treści w serwisie było możliwie jak najbardziej przyjazne dla oczu. 

 

 

 

Zadbaliśmy aby cały serwis był tłumaczony na języki: polski, angielski, francuski, niemiecki, włoski, rosyjski, ukraiński oraz hiszpański.

Prezentacje są bardzo obszerne, co przy wsparciu unikalności opisu jest jednym z gwarantów wysokich pozycji w wyszukiwarce Google. W prezentacjach rozbudowano również galerię zdjęć i przeniesiono autorski moduł opinii instalowany dotychczas na stronach internetowych wykonanych przez firmę Brainbox. Adresy URL prezentacji są krótkie i przyjazne.

Powyższe rozwiązania są już przetestowane, natomiast na bieżąco testujemy też różne inne nowoczesne technologie, które będą systematycznie wdrażane. Planujemy również systematyczne powiększanie serwisu o nowe działy, którymi z pewnością zaskoczymy wszystkich, które odwiedzą nasz portal. Możemy jednak zapewnić, że serwis będzie w całości poświęcony Klientowi nastawionemu na realizację usług pogrzebowych i transportu zmarłych.

 

portal pogrzebowy mementis

 

Serwis powstał przy wsparciu i bezcennym uwagom - zarówno pozytywnym, jak i krytycznym - naszych kolegów z branży, którym bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie.

Chcemy też wyjaśnić, że ze względu na fakt, iż nie udało się nam zbyt długo utrzymać naszych prac w tajemnicy - obecnie portal Mementis rekomenduje już kilkanaście firm. Dodawanie kolejnych firm przed premierą musiało zostać jednak ograniczone, gdyż pochłaniało czas konieczny na dopracowanie serwisu.

Z szacunku do osób po stracie ukochanej osoby datę premiery Mementis ustawiamy na datę bardzo symboliczną dla branży funeralnej: na 1 listopada.

Obszerne informacje na temat powrotu na rynek serwisu Mementis znajdują się też na tym artykule - https://www.targikielce.pl/o-firmie/aktualnosci/mementis---zadbamy-o-wszystko-powrot-na-rynek-funeralny-w-wielkim-stylu,22899

Zapraszamy do współpracy z naszymi portalami dotychczasowych oraz nowych Klientów, którzy dotąd jeszcze nie zdążyli nas poznać i przekonać się o naszej skuteczności.

 

Partnerzy

Archiwum aktualności