wróć

Nowy warszawski katalog pogrzebowy

Nowy warszawski katalog pogrzebowy

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że współpracujące z naszymi portalami zakłady pogrzebowe z Warszawy otrzymały darmowe wpisy z linkiem do strony www zamieszczone w nowym katalogu firm pogrzebowych z Warszawy.

Katalog prezentuje współpracujące z nami firmy w sposób czytelny z podziałem na dzielnice Stolicy.

To w Warszawie działa najwięcej firm pogrzebowych w kraju, dlatego chcemy dodatkowo pomóc i wyróżnić te, które zdecydowały się na współpracę z nami.

W katalogu pojawiło się kilka symbolicznych wpisów bez linku do strony - w dzielnicach, w których nie ma aktywnego pakietu reklam.

Strona serwisu znajduje sie pod adresem https://zaklad.waw.pl/ i mamy nadzieję, że przypadnie ona Państwu do gustu.

katalog zaklad.waw.pl

 

Najlepsze zakłady pogrzebowe w Warszawie

W miarę możliwości będziemy zamieszczać w dziale "Artykuły" krótkie informacje, dotyczące współpracujących z nami firm. Krótkie publikacje są planowane w kolejności pod względem ilości abonamentów.

Dziękujemy wszystkim wieloletnim posiadaczom pakietów reklamowych GOLD z Warszawy.

Jesteśmy przekonani, że nowy warszawski katalog funeralny jest cennym projektem, który jeszcze bardziej uatrakcyjni Państwa wirtualną obecność na najpopularniejszych polskich portalach branży pogrzebowej i poszerzy możliwości dotarcia do nowych odbiorców: https://funer.com.pl/szukaj,Warszawa,20,1,1.html oraz https://uslugipogrzebowe.com.pl/.

Partnerzy

Archiwum aktualności