wróć

Nagroda Fenixa w czasie 8. edycji targów NECROEXPO w Kielcach

Nagroda Fenixa w czasie 8. edycji targów NECROEXPO w Kielcach

Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO, które odbędą się w dniach 14-16 czerwca 2019 roku w Kielcach, będą nie tylko okazją do zapoznania się z nowościami funeralnym, ale i do przyznania nagrody FENIXA.

Nagroda FENIXA, której pomysł zrodził się w środowisku branży funeralnej, jest wyjątkowym wyróżnieniem. Przyznawana jest ona co dwa lata osobom, firmom lub organizacjom - reprezentującym środowiska zarówno medialne, jak i naukowe czy pozarządowe - które działają aktywnie na rzecz branży pogrzebowej oraz przyczyniają się do promocji jej pozytywnego wizerunku zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Zgłoszenia do Nagrody FENIXA są otwarte do 14 maja 2019. Swoich kandydatów mogą zgłaszać podmioty branżowe - takie, jak stowarzyszenia oraz izby, zakłady pogrzebowe oraz inne firmy związane z branżą funeralną, jak np. wydawnictwa.

Choć nagroda jest tylko jedna, jednak każda z instytucji może zgłosić trzech kandydatów.

O przyznaniu nagrody FENIXA, której widzialnym znakiem będzie statuetka oraz dyplom, zadecyduje Kapituła Nagrody, wybierana na czas danej edycji targów.

nagroda fenixa

Targi NECROEXPO w Kielcach gromadzą każdorazowo przedstawicieli firm związanych z branżą pogrzebową z wielu krajów świata, jak USA, Austria, Włochy, Niemiec, Holandia, Hiszpania, Wielka Brytania, Rosja, Pakistan, Rumunia czy Węgry oraz - najliczniej reprezentowana - Polska.

Oprócz ekspozycji oraz szkoleń branżowych będzie można też skorzystać z oferty jedynej w Polsce Giełdy Używanych Karawanów i Melexów oraz Salonu Świec i Zniczy. Na oficjalnej stronie NECROEXPO można uzyskać bliższe informacje o samej imprezie, a także o wszelkich wydarzeniach im towarzyszących. Tam też osoby pragnące odwiedzić kieleckie targi mogą dokonać elektronicznej rejestracji.

W czasie NECROEXPO nie zabraknie też przedstawicieli serwisu Funer.com.pl , który objął 8. Targi Funeralne NECROEXPO patronatem medialnym.

targi funeralne w kielcach

Partnerzy

Archiwum aktualności