wróć

Nagroda Feniksa na Targach Necroexpo Kielce 2017

Nagroda Feniksa na Targach Necroexpo Kielce 2017

Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO w Kielcach, oprócz prezentacji produktów funeralnych a także różnego rodzaju warsztatów, zostanie uświetnione wyjątkowym wydarzeniem.

Będzie nim ogłoszenie laureata prestiżowej Nagrody Feniksa. Inicjatywa przyznania tego wyróżnienia jest Polska Izba Pogrzebowa i Targi Kielce. Wydarzenie to jest bezprecedensowe, gdyż Nagroda Feniksa zostanie przyznana po raz pierwszy.

Nagroda ta może trafić do osób, przedsiębiorców, firm, organizacji bądź instytucji reprezentujących środowiska medialne, naukowe lub pozarządowe, wyróżniających się w branży pogrzebowej. Oceniana jest postawa, aktywność jak również zaangażowanie w działaniach podejmowanych w tej delikatnej branży. Działania takie są ważne nie tylko ze względu na wpływ, jaki wywierają na całą branżę funeralną, ale także ze względu na promocję jej wizerunku - zarówno w Polsce, jak i w wymiarze międzynarodowym.

Należy mieć nadzieję, że przyznawanie Nagrody Feniksa na stałe wpisze się w agendę Targów NECROEXPO Kielce i że przyczyni się do skutecznej pracy oraz szlachetnej rywalizacji wszystkich podmiotów związanych z branżą pogrzebową.

Partnerzy

Archiwum aktualności