wróć

Imprezy Integracyjne podczas targów NECROEXPO 2019

Imprezy Integracyjne podczas targów NECROEXPO 2019

Spotkanie przedstawicieli branży pogrzebowej - zarówno z Polski, jak i z zagranicy - to zawsze okazja do świętowania. Nie inaczej będzie także w czasie ósmych targów NECROEXPO w dniach 14-16 czerwca 2019, podczas których odbędzie się Grill Party (14 czerwca) oraz Uroczysty Bankiet (15 czerwca).

Zarówno Uroczysty Bankiet, jak i Grill Party na stałe wpisały się w kalendarz NECROEXPO. O ich popularności może świadczyć fakt, że za każdym razem każda z tych imprez gromadzi kilkaset osób chętnych do wspólnej zabawy. A zabawa za każdym razem zapowiada się wspaniała, bo doskonałe menu oraz specjalnie dobrana muzyka to zawsze sprawdzony przepis na udane wieczory.

W latach ubiegłych w tych imprezach integracyjnych brali udział przede wszystkim wystawcy, prezentujący w Kielcach swoją ofertę. W tym roku organizatorzy zapraszają zarówno na Grill Party, jak i na Bankiet - oprócz wystawców - także innych przedstawicieli polskiej i zagranicznej branży pogrzebowej. Mile widziani są więc goście targów, przedsiębiorcy, przedstawiciele zakładów pogrzebowych czy zarządcy cmentarzy. Z pewnością docenią oni nie tylko menu czy muzykę, ale także możliwość spotkania znajomych oraz nawiązania nowych relacji - nie tylko biznesowych.

Aby wziąć udział w Grill Party czy w Bankiecie konieczna jest rejestracja, którą należy dokonać do 7 czerwca do godz. 16.00 pamiętając, że ilość miejsc jest ograniczona. Rejestracji dokonuje się poprzez zaznaczenie w formularzu dostępnym TUTAJ odpowiednio punktu 17 i/lub 18.

Udział w Grill Party to koszt 140 PLN, zaś w Bankiecie - 170 PLN.

kielce targi necroexpo

Partnerzy

Archiwum aktualności