wróć

Giełda używanych karawanów i Melexów - targi NECROEXPO Kielce 2017

Giełda używanych karawanów i Melexów - targi NECROEXPO Kielce 2017

Prowadzenie zakładu pogrzebowego niesie ze sobą konieczność dbania o jego właściwe wyposażenie. Jedną z najważniejszych, o ile nie najważniejszą kwestią, jest posiadanie karawanu pogrzebowego.

Od dłuższego czasu w branży można zaobserwować zwiększone zainteresowanie zarówno samą zabudową samochodów, jak i karawanami nowymi oraz używanymi, ale pozostającymi wciąż w dobrym stanie, pozwalającym na jego dalszą eksploatację.

Niezależnie od tego, jakimi środkami dysponuje przedsiębiorca pogrzebowy faktem jest, że nie będzie on w stanie skutecznie rywalizować ze swoją konkurencją bez karawanu, który oprócz funkcji użytkowej czyli godnego przewozu Zmarłych będzie także pełnić funkcję reprezentacyjną, niejako reklamując zakład pogrzebowy wśród firm lokalnej społeczności.

Na portalu Funer.com.pl funkcjonuje z powodzeniem od roku dział Karawany prezentujący wyróżniające się firmy z branży karawanów pogrzebowych. Uzupełnieniem tego rozwiązania są pojedyncze ogłoszenia znajdujące się na naszej platformie, które razem tworzą jedyną w Polsce - giełdę branży pogrzebowej.

giełda karawanów NECROEXPO
zdjęcie pochodzi ze strony http://www.targikielce.pl

Idealną sposobność do wymiany taboru funeralnego na nowszy będą nadchodzące VII Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO organizowane 2-06.2017 na terenie Targów Kielce. Giełda używanych karawanów to z pewnością inicjatywa potrzebna firmom będącym w fazie rozwoju. Jest to jednak także jedyna w swoim rodzaju szansa, aby kupić karawan bezpośrednio od właściciela zakładu pogrzebowego - bez udziału pośredników.

giełda używanych karawanów

Wszystkie informacje oraz druk zgłoszeniowy na giełdę znajdują się tutaj.

Do zobaczenia na targach NECROEXPO 2-4.06.2017


Partnerzy

Archiwum aktualności