wróć

Giełda karawanów i Melexów - targi NECROEXPO Kielce 2019

Giełda karawanów i Melexów - targi NECROEXPO Kielce 2019

Trudno wyobrazić sobie zakład pogrzebowy bez karawanu. Jest on nie tylko narzędziem pracy, ale także swoistą wizytówką firmy funeralnej.

Nic więc dziwnego, że właściciele zakładów pogrzebowych przykładają wielką wagę do tego, aby posiadać karawan nie tylko funkcjonalny, ale także elegancki i nowoczesny. Niektóre firmy decydują się na zakup nowych egzemplarzy, inne zaś nabywają karawany używane, które - choć na liczniku odnotowały już pewną ilość kilometrów - jednak nadal mają sporo do zaoferowania.

Okazją do zaopatrzenia się w karawan będzie Giełda Karawanów, która będzie towarzyszyła także tegorocznym Targom NECROEXPO w Kielcach. To już kolejna edycja tego wydarzenia. Poprzednie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Nie jest to jednak jedyna okazja do wymiany taboru samochodowego. Również na portalu Funer.com.pl znajduje się dział Karawany - a w nim prezentacje firm oferujących zarówno gotowe karawany, jak i zabudowę samochodów pogrzebowych. Także w dziale ogłoszeń można znaleźć karawany, stanowiące nieraz swoiste "perełki" motoryzacyjne, które mogą stanowić ozdobę niejednego zakładu pogrzebowego. I, co najważniejsze, wszystko to dostępne jest przez cały rok, z każdego zakątka świata.

Więcej informacji na ten oraz inne tematy będzie można uzyskać w czasie kieleckich targów na stanowisku E-94, gdzie oczekiwać będzie na Państwa Funer.com.pl!

Jeśli ktoś więc chce nie tylko zobaczyć, ale i dotknąć dany egzemplarz samochodu pogrzebowego - to niech czuje się zaproszony do Kielc. Informacje oraz druk zgłoszenia na giełdę znajdują się TUTAJ.

Do zobaczenia na NECROEXPO 14-16.06.2019!

necroexpo kielce

(zdjęcie pochodzi z zasobów Targów Kielce)

Partnerzy

Archiwum aktualności