wróć

Coraz więcej wdrożeń e-Nekrologów na stronach zakładów pogrzebowych

Coraz więcej wdrożeń e-Nekrologów na stronach zakładów pogrzebowych

Jest nam niezwykle miło poinformować Państwa, że na kolejnych witrynach udaje się wdrożyć unikalne rozwiązanie autorstwa firmy Brainbox: multimedialny nekrolog wbudowany w stronę internetową.

Moduł nekrologów w obecnym kształcie to rozwinięcie systemu nekrologów oraz epitafiów, który funkcjonuje od 15 lat na platformie funer.com.pl, niegdyś znanej pod marką pamietajmy.com.pl, i jest bardzo chętnie wykorzystywany przez tysiące użytkowników każdego miesiąca.

E-Nekrolog, który stworzyliśmy, promuje Państwa stronę i markę. Jego dodawanie nie jest związane z abonamentem czy opłatami od ilości publikacji. Za każdym razem dopasowujemy go do wyglądu strony i identyfikacji wizualnej firmy. Jest on także łatwy do rozpowszechniania - dzięki czemu spełnia on swoją podstawową - informacyjną - funkcję. Rodzina osoby zmarłej ma możliwość łatwego udostępniania nekrologu na Facebooku lub pobrania przygotowanej treści w SMS poprzez zeskanowanie kodu QR.

 

e-nekrologi

Projekt e-Nekrologi cały czas rozwija się o kolejne funkcjonalności. W ostatnim czasie udostępniliśmy możliwość generowania nekrologu w formie klepsydry, która zawiera link do wersji elektronicznej nekrologu - pobierany za pomocą kodu QR. Rodzina zmarłego nie musi pojawiać się po kolejne klepsydry w biurze firmy, ale może je wydrukować w dowolnej ilości egzemplarzy w domowym zaciszu. Jest to szczególnie istotne w obecnych czasach ograniczenia kontaktów społecznych.

E-nekrologi to rozwiązanie cenione przez coraz liczniejsze zakłady pogrzebowe. Zaufały nam takie firmy jak Koperski, Cerber, Archon, Maj, Pawlak i wiele innych.

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt w celu dobrania odpowiedniej formy rozwiązania do Państwa oczekiwań. Informujemy, że na realizację obowiązują terminy według daty zgłoszeń. Możliwe jest zarówno dodanie modułu do istniejącej strony, jak i wykonanie nowej strony www wyposażonej od razu w e-nekrologi.

 

wirtualne nekrologi

 

Więcej informacji o terminach, kosztach proponowanego rozwiązania i dostępnych dodatkowych opcjach znajdą Państwo na stronie projektu https://e-nekrologi.com/ lub poprzez kontakt telefoniczny pod numerem 501 759 267.

Partnerzy

Archiwum aktualności