Zakład pogrzebowy Terespol

Terespol jest miastem zlokalizowanym w województwie lubelskim, w powiecie bialskim. To miasto nadgraniczne położone nad Bugiem, w polskiej części Polesia Brzeskiego. Miasto liczy około 5,5 tysiąca mieszkańców.

Terespol słynie z tego, iż na jego terenie znajdują się kolejowe i drogowe przejścia graniczne z Białorusią. Nie posiada ono przemysłu, a tutejsi mieszkańcy żyją głównie z usług oraz handlu, jak i pracy w firmach i instytucjach związanych z obsługą przejść granicznych. Jest to miejsce, w którym notuje się duże natężenie ruchu granicznego, gdyż obsługiwany jest tu także ruch tranzytowy z Rosją i wykorzystuje się fakt położenia na granicy z Unią Europejską oraz na trasie międzynarodowej E30 Cork (Irlandia) – Omsk (Rosja).

Całe życie miasta i jego mieszkańców związane jest mocno z przejściem granicznym i transportem. Jednak na jego terenie działają także firmy świadczące usługi w zakresie usług pogrzebowych i przygotowania niezapomnianej i czesto bardzo tradycyjnej ceremonii pogrzebowej. Zakłady i domy pogrzebowe z Terespola świadczą usługi transportu Zmarłych, a także kremacji oraz podejmują się kompleksowej realizacji wszelkich spraw i formalności związanych z ceremonią żałobną. Warto zapoznać się z ofertą prezentowaną przez wspomniane firmy, aby wybrać tę najbardziej odpowiednią w konkretnej sytuacji.

Cmentarz w Terespolu to:

  • Cmentarz Komunalny - ul. Czerwonego Krzyża, 21-550 Terespol

Terespol

Usługi pogrzebowe Terespol:

Sortuj firmy wg:

Od centrum: 0.8 km

PGKiM Sp. z o.o - Zakład Pogrzebowy - Terespol

adres:Graniczna 8
21-550 Terespol
woj.:Lubelskie
Od centrum: 19.3 km

Hermes Usługi pogrzebowe

adres:Sławatycka 38
21-509 Kodeń
woj.:Lubelskie
AaaKalla Kompleksowe Usługi Pogrzebowe

Warunki wyszukiwania:

Zobacz wyniki na mapie:

Sprawdź zakłady pogrzebowe w pobliskich miastach:

Janów Podlaski (30.2 km)
Biała Podlaska (32.7 km)

WARTO ZOBACZYĆ:

Aktualności z portalu: