Zakład pogrzebowy Sokółka

Sokółka to miasto położone w województwie podlaskim, na obszarze Wzgórz Sokólskich, w północnej części Niziny Podlaskiej, u źródeł rzeki Sokołdy. Ogólna liczba mieszkańców Sokółki wynosi ponad 18 tysięcy osób. Najwięcej mieszkańców jest w wieku wczesnoprodukcyjnym, a więc 25 do 34 oraz w wieku 35 do 39 roku życia.

Sokółka oddalona jest o 16 km od polsko-białoruskiego przejścia granicznego w Kuźnicy Białostockiej. Głównymi gałęziami gospodarki w Sokółce są przede wszystkim przetwórstwo spożywcze, produkcja stolarki okiennej oraz import węgla kamiennego i gazu.

W Sokółce znajduje się kilka zabytkowych budynków, w tym m.in. kościół parafialny św. Antoniego Padewskiego, cerkiew Św. Aleksandra Newskiego. O różnorodności wyznaniowej, charakterystycznej dla regionu, świadczy także istnienie cmentarza żydowskiego i prawosławnego. Spora grupa mieszkańców Sokółki i okolic nie ma ustalonej ściśle przynależności narodowej, nazywają sami siebie - tutejszymi.

W Sokółce działa kilka znanych firm pogrzebowych, które mają szeroką ofertę usług pogrzebowych. Jeśli jest ona jednak dla Klienta niewystarczająca, najlepiej skorzystać z poniższej bazy klientów, gdzie po wpisaniu odpowiedniej miejscowości można wyszukać najbardziej popularne zakłady pogrzebowe w Sokółce i okolicy, w promieniu zarówno 2, 5, 10, 20, jak i 50 km od samej Sokółki.

Do dyspozycji mieszkańców Sokółki są oddane funkcjonujące dwa cmentarze:

  • Cmentarz parafialny rzymskokatolicki - ul. Kcyńska, 16-100 Sokółka
  • Cmentarz parafialny rzymskokatolicki - ul. Mickiewicza, 16-100 Sokółka

Sokółka

Usługi pogrzebowe Sokółka:

Sortuj firmy wg:

Od centrum: 0.9 km

Dom Pogrzebowy Mateusz Dąbrowski Sokółka

adres:Grodzieńska 47
16-100 Sokołka
woj.:Podlaskie
Od centrum: 1.1 km

Usługi Pogrzebowe Irena Skumbin Sokółka

adres:Adama Mickiewicza 4
16-100 Sokółka
woj.:Podlaskie
Od centrum: 1.2 km

Hades Dom pogrzebowy Sokółka

adres:Targowa 6
16-100 Sokółka
woj.:Podlaskie

Warunki wyszukiwania:

Zobacz wyniki na mapie:

Sprawdź zakłady pogrzebowe w pobliskich miastach:

Białystok (37.8 km)
Knyszyn (39.7 km)

WARTO ZOBACZYĆ:

Aktualności z portalu: