Zakład pogrzebowy Parczew

Parczew to miasto położone w województwie lubelskim,na obszarze Równiny Parczewskiej, przy ujściu rzek Konotopy i Kołodziejki do Piwonii. Parczew liczy około 11 tysięcy mieszkańców. Zdecydowana większość osób zamieszkujących Parczew jest wieku dość młodym, bo pomiędzy 25 a 39 rokiem życia; sporo jest także osób między 55 do 59 rokiem życia.

Miasto jest oddalone o 63 km od Lublina, o 60 km od Białej Podlaskiej i o 182 km od Warszawy, a także około 50 km od przejścia granicznego z Białorusią. Miejscowości położone w niedalekiej odległości to m.in. Babianka, Brudno, Buradów, Jasionka, Koczergi, Komarne, Królewski Dwór, Laski, Michałówka, Pohulanka, Przewłoka, Siedliki, Sowin, Szytki, Tyśmienica, Wierzbówka, Wola Przewłocka, Zaniówka.

W Parczewie krzyżują się drogi wojewódzkie: droga 815 – łącząca Lubartów i Wisznice, droga 813 prowadząca z Łęcznej przez Ostrów Lubelski do Międzyrzeca Podlaskiego, a także droga 819 prowadząca do Dorohuska.

Na terenie Parczewa znajdują się takie zabytki jak neogotycka bazylika kolegiacka, drewniana dzwonnica oraz budynek dawnej synagogi, Pomnik Niepodległości i Pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego. Jest to także miasto atrakcyjne turystycznie - położone w okolicy szlaków, ścieżek i rezerwatów przyrodniczych.

W Parczewie znajduje się kilka istotnych w skali regionu zakładów produkcyjno – usługowych. W szczególności są to fabryka kabli, huta szkła, spółdzielnia mleczarska, chłodnia oraz kilka hoteli. W Parczewie funkcjonują także instytucje edukacyjne: dwa przedszkola, trzy szkoły podstawowe oraz dwie placówki szkolnictwa średniego.

W mieście istnieją dwa kościoły wyznania rzymskokatolickiego. Są to Kościół Parafii Opatrzności Bożej oraz Kościół Parafii Św. Jana Chrzciciela.

W miejscowości Parczew działa również kilka zakładów pogrzebowych z samego Parczewa i z okolicznych miast, które mają one przemyślaną i starannie przygotowaną ofertę dla mieszkańców. Dzięki poniższej bazie możliwe jest również wyszukanie zdecydowanie więcej firm działających w branży funeralnej i to nie tylko z samego Parczewa, ale również z miejscowości oddalonych o kilkanaście kilometrów.

W Parczewie znajduje się następujący cmentarz:

  • Cmentarz Katolicki - ul. Kościelna 77, 21-200 Parczew

Parczew

Usługi pogrzebowe Parczew:

Sortuj firmy wg:

Od centrum: 0.8 kmWpis SILVER

LIPKA Zakład Pogrzebowy Parczew

adres:Kościelna 94
21-200 Parczew
woj.:Lubelskie
www:lipka-parczew.pl
Logo LIPKA Zakład Pogrzebowy Parczew
      Zakład Pogrzebowy LIPKA w Parczewie istnieje od 1993 roku. Jest to firma rodzinna, której założycielem jest Pan Paweł Lipka. Praca firmy bazuje na wiedzy i doświadczeniu, zdobytym w czasie wielu lat rzetelnej i uczciwej pracy. Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków zawodowych ... Więcej
Od centrum: 17.2 kmWpis SILVER

Zakład Pogrzebowy Lipka

adres:Plac Kościuszki 1
21-230 Sosnowica
woj.:Lubelskie
telefon:604 282 248
www:lipka-parczew.pl
Logo Zakład Pogrzebowy Lipka
Zakład Pogrzebowy LIPKA w Sosnowicy świadczy usługi profesjonalnej organizacji uroczystości pogrzebowych w całym województwie lubelskim. Oferujemy również transport Zmarłych. Posiadamy własną chłodnię oraz własne kaplice, a także kwiaciarnię. Więcej informacji pod numerem 604 282 248 Więcej
Od centrum: 3.3 km

Piotr Kochanowski - Usługi Pogrzebowe Parczew

adres:Kolejowa 242
21-200 Parczew
woj.:Lubelskie
telefon:509 412 470
Od centrum: 19.9 km

Usługi Pogrzebowe MJ

adres:Radzyńska 51
21-306 Czemierniki
woj.:Lubelskie
telefon:608732321
AaaKalla Kompleksowe Usługi Pogrzebowe

Warunki wyszukiwania:

Zobacz wyniki na mapie:

Sprawdź zakłady pogrzebowe w pobliskich miastach:

Jabłoń (16.5 km)
Radzyń Podlaski (26.3 km)
Lubartów (29.1 km)
Łęczna (37 km)
Cyców (40.3 km)
Włodawa (43.5 km)
Biała Podlaska (47.7 km)
Łuków (49.2 km)
Lublin (49.3 km)

WARTO ZOBACZYĆ:

Aktualności z portalu: