LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład pogrzebowy Ostróda

Ostróda jest miastem położonym nad rzeką Drwęcą, należącym do województwa warmińsko-mazurskiego. Zamieszkuje go ok. 34 tysiące osób mieszkańców.

Okolice Ostródy charakteryzują się obecnością wielu jezior – z których największe jest Jezioro Drwęckie, co niewątpliwie podnosi walory turystyczne i rekreacyjne tego miasta.

Łączność z resztą kraju zapewniają 3 drogi krajowe, linia kolejowa z Polski do obwodu kaliningradzkiego w Rosji oraz połączenia kolejowe z 14 polskimi miastami.

W Ostródzie działa podstrefa Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, rozwinięta jest także edukacja od poziomu podstawowego do ponadgimnazjalnego. Zapewnione są też usługi dla ludności, w tym także usługi pogrzebowe. Każdy zakład pogrzebowy, który działa w Ostródzie i okolicach, jest przygotowany zarówno do organizacji pogrzebów wszystkich rodzajów, jak i do wykonywania innych zleceń. Wśród nich należy wspomnieć transport zmarłych na terenie Polski oraz poza jej granicami czy też – coraz bardziej popularnej – opieki nad grobami.

Poniżej przedstawione są zakłady, których oferta jest sprawdzona - a one same cieszą się zaufaniem Klientów.

W Ostródzie pochówki odbywają się na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz komunalny – ul. Olsztyńska 14-100 Ostróda
  • Cmentarz komunalny – ul. Chrobrego 14-104 Ostróda

Ostróda

Usługi pogrzebowe Ostróda:

Sortuj firmy wg:

Od centrum: 0.2 kmWpis SILVER

Syriusz Usługi Pogrzebowe

adres:Drwęcka 10
14-100 Ostróda
woj.:Warmińsko-Mazurskie
www:ostroda.uslugipogrzebowe.com.pl
Logo Syriusz Usługi Pogrzebowe
Zakład Pogrzebowy SYRIUSZ to firma z branży funeralnej, która w profesjonalny sposób dba o kompleksową organizację uroczystości pogrzebowych. Zajmujemy się każdym aspektem i etapem przygotowania ostatniej drogi Bliskiej Państwa sercu Osoby. Gwarantujemy, że zawsze dokładamy wszelkich... Więcej
Od centrum: 0.9 kmWpis SILVER

Charonn Zakład Pogrzebowy

adres:Paderewskiego 2 B
14-100 Ostróda
woj.:Warmińsko-Mazurskie
www:www.charonn.net
Logo Charonn Zakład Pogrzebowy
  Dom Pogrzebowy CHARONN został założony w Ostródzie przez Pana Ryszarda Lisowskiego już w 1991 roku. Należy do rodzinnych firm funeralnych. Obecnie prowadzony jest przez syna założyciela - Pana Adama Lisowskiego. Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz właścicieli starających... Więcej
Od centrum: 0.2 km

Efez Usługi Pogrzebowe

adres:Sienkiewicza
14-100 Ostróda
woj.:Warmińsko-Mazurskie
telefon:509 957 062

Warunki wyszukiwania:

Zobacz wyniki na mapie:

Aktualności z portalu: