Zakład pogrzebowy Głogów

Głogów jest miastem położonym nad rzeką Odrą na zachodzie Polski w województwie dolnośląskim. Należy do najstarszych polskich miejscowości, gdyż jego historia sięga X wieku n.e. Obecnie Głogów liczy sobie około 69 tysięcy mieszkańców.

Głogów jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, należącym do Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego. Rozwój gospodarczy miasto zawdzięcza także dużej przedsiębiorczości licznych podmiotów gospodarczych. Na terenie Głogowa działa Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Skutkiem takich proinwestycyjnych działań jest rozwój firm, reprezentujących przede wszystkim takie gałęzie gospodarki, jak budownictwo, handel, usługi, obsługa nieruchomości, produkcja i transport.

W Głogowie o zapewnienie kompleksowych usług pogrzebowych dba kilkanaście firm z branży funeralnej. W poniższym zestawieniu zaprezentowane zostały zakłady pogrzebowe, które przeszły pomyślną weryfikację nie tylko w znaczeniu formalnym, ale również są obdarzane największym zaufaniem przez Klientów. Osoby, które wybierają uprzednią kremację jako formę pochówku, mogą skorzystać z wykonania tej procedury w dwóch krematoriach w Głogowie. Prezentujemy poniżej polecany zakład pogrzebowy w Głogowie.

Najważniejsze cmentarze miasta Głogowa to:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Świerkowa 5, 67-200 Głogów
  • Cmentarz Komunalny – ul. Legnicka 67, 67-200 Głogów
  • Cmentarz – ul. Akacjowa 67, 67-200 Głogów

Głogów

Usługi pogrzebowe Głogów:

Sortuj firmy wg:

Od centrum: 1.2 kmWpis SILVER

Arka Zakład Pogrzebowy

adres:Gustawa Morcinka 61
67-200 Głogów
woj.:Dolnośląskie
www:pogrzebyglogow.pl
Logo Arka Zakład Pogrzebowy
Arka - zakład pogrzebowy z Głogowa jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę pod numerem telefonu 76 835 62 12. Realizujemy usługi pogrzebowe i cmentarne w atrakcyjnych cenach na terenie Głogowa i okolic. Więcej
Od centrum: 15.2 kmWpis SILVER

Kamińscy Zakład Pogrzebowy Polkowice

adres:Spokojna 1
59-100 Polkowice
woj.:Dolnośląskie