Zakład pogrzebowy Ełk

Ełk położony jest w Polsce północno-wschodniej, na Mazurach, w województwie warmińsko-mazurskim. Od początku XXI wieku liczba mieszkańców Ełku systematycznie rosła, aby obecnie osiągnąć ok. 61,5 tysiąca.

Ełk jest ośrodkiem kulturalnym oraz przemysłowym o dużym znaczeniu dla tej części Polski. Jest to zasługa nie tylko firm, działających w podstrefie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, ale także wielu zakładów pracy, wśród których znajdują się i takie z ponad stuletnią tradycją.

Rozwój Ełku jest możliwy także dzięki dobrej komunikacji z wieloma innymi miastami, do których prowadzą szlaki kolejowe, jak również dwie drogi krajowe i jedna wojewódzka. Ełk stał się chętnie odwiedzanym ośrodkiem turystycznym wybieranym przez amatorów turystyki wodnej i podwodnej, pieszej i rowerowej.

Dla mieszkańców dostępna jest edukacja na wszystkich poziomach, a także liczne instytucje kulturalne. W Ełku wyraźnie zauważyć można wielowyznaniowość. Wśród najliczniej reprezentowanych wyznań są katolicy, prawosławni, protestanci, Świadkowie Jehowy.

Taki profil miasta sprawia, że także oferta usług dla ludności musi uwzględniać różnorodność potrzeb i oczekiwań. Dotyczy to również takich firm, jak zakłady i domy pogrzebowe. Zazwyczaj są one przygotowane do organizacji pogrzebów wszystkich wyznań, a także do świadczenia usług pogrzebowych w oparciu o lokalne tradycje. Poniżej prezentujemy zakłady pogrzebowe w Ełku.

W Ełku działają następujące cmentarze:

  • Cmentarz Komunalny i Wojskowy w Ełku – ul. Cmentarna 1, 19-300 Ełk
  • Cmentarz Komunalny – ul. Towarowa, 19-300 Ełk
  • Cmentarz Komunalny w Bartoszach, 19-300 Ełk

Ełk

Usługi pogrzebowe Ełk:

Sortuj firmy wg:

Od centrum: 1 km

CARAWAN Usługi Pogrzebowe Ełk

adres:Konopnickiej 2A
19-300 Ełk
woj.:Warmińsko-Mazurskie
Od centrum: 1.6 km

PUK Zakład Usług Pogrzebowych Ełk

adres:Kochanowskiego 1A
19-311 Ełk
woj.:Warmińsko-Mazurskie

Warunki wyszukiwania:

Zobacz wyniki na mapie:

Sprawdź zakłady pogrzebowe w pobliskich miastach:

Grajewo (21 km)
Olecko (24.5 km)
Wydminy (27.7 km)
Raczki (32.4 km)
Augustów (40.4 km)
Filipów (42.8 km)
Giżycko (44.4 km)
Suwałki (47.9 km)

WARTO ZOBACZYĆ:

Aktualności z portalu: