Zakład pogrzebowy Łapy

Łapy to miasto w województwie podlaskim, nad Narwią, na Nizinie Północnopodlaskiej. Liczy sobie obecnie ok. 16 tysięcy mieszkańców.

Rozwój Łap przebiegał etapami, ale największy rozkwit miasto przeżywało w XIX wieku, kiedy to w grudniu 1862 roku oddano do użytku stację kolejową na trasie kolei warszawsko-petersburskiej oraz związane z tym warsztaty naprawy parowozów i wagonów. Przez długi czas przemysł w Łapach opierał się na Zakładach Naprawczych Taboru Kolejowego (dziś są to Warsztaty Wagonów Kolejowych WWK Łapy) oraz na cukrowni. Cukrownia została zamknięta w roku 2008. Obecnie w Łapach działa mleczarnia. Rozwój przemysłu na większą skalę utrudnia bezpośrednia bliskość Narwiańskiego Parku Narodowego, który z kolei sprzyja rozwojowi turystyki.

Miasto skomunikowane jest z resztą kraju dwoma drogami wojewódzkimi, zaś niedaleko od Łap biegnie droga krajowa nr 8 oraz droga ekspresowa S8. Prężnie działają w Łapach instytucje edukacyjne: przedszkola, szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe.

Mieszkańcy Łap mają dostęp do wszelkich niezbędnych usług, związanych z codziennym funkcjonowaniem. Do takich usług należą także usługi pogrzebowe, które na terenie Łap i okolic świadczą w sposób kompleksowy lokalne zakłady i domy pogrzebowe. Ich oferta odpowiada oczekiwaniom mieszkańców regionu, a także związana jest z lokalnymi tradycjami. Poniżej przedstawione zakłady pogrzebowe w Łapach, odznaczają się najwyższą jakością usług pogrzebowych, ich różnorodnością, a także wieloletnim doświadczeniem.

W Łapach znajduje się:

  • Cmentarz komunalny – ul. Żwirki i Wigury, 18-100 Łapy


Łapy

Usługi pogrzebowe Łapy:

Sortuj firmy wg:

Od centrum: 0.7 km

Dom Pogrzebowy HADES - Kosińscy

adres:Jana Matejki 1a
18-100 Łapy
woj.:Podlaskie
Od centrum: 1 km

Perkowscy - Dom Pogrzebowy

adres:Żwirki i Wigury 39
18-100 Łapy
woj.:Podlaskie
Od centrum: 17.5 km

Usługi Pogrzebowe Andrzej Żakowski

adres:Piaskowa 48
16-070 Choroszcz
woj.:Podlaskie

Warunki wyszukiwania:

Zobacz wyniki na mapie:

Sprawdź zakłady pogrzebowe w pobliskich miastach:

Białystok (23.8 km)
Brańsk (27 km)
Bielsk Podlaski (31.1 km)
Knyszyn (35.8 km)
Zambrów (42.4 km)
Ciechanowiec (43.2 km)
Czyżew (43.9 km)

WARTO ZOBACZYĆ:

Aktualności z portalu: