Restauracja 107 Przyjęcia okolicznościowe, Stypy

Restauracja 107 Przyjęcia okolicznościowe, Stypy - Lublin
Silver

Ulica: Krańcowa 107A

Miasto: Lublin, 20-338

Województwo: Lubelskie

Restauracja 107 Przyjęcia okolicznościowe, Stypy - Lublin Krańcowa 107A, Lublin www.lubhotel.pl Ocena:brak 514014285

stypy lublin

 

konsolacje

 

Uroczystości pogrzebowe zazwyczaj są okazją do spotkania z Rodziną i Bliskimi, choć dzieje się to w smutnych okolicznościach. Dlatego tak ważne jest, aby zatroszczyć się całościowo nie tylko o przebieg tych uroczystości, ale także o przybyłych gości.

Wspólne spotkanie przy stole - zwane konsolacją lub stypą - służy nie tylko wzmocnieniu nadwątlonych emocjami, a nieraz i długą drogą, sił fizycznych, ale także buduje wspólnotę rodzinną, przyjacielską i sąsiedzką.

 

stypa

 

Doskonałym miejscem na przygotowanie stypy w Lublinie jest LUBHOTEL - a dokładniej Restauracja 107, która się w nim znajduje. Lokalizacja LUBHOTELU - w Lublinie przy ul. Krańcowej 107A - czyni restaurację hotelową idealną propozycją dla osób, które szukają lokalu na zorganizowanie stypy niedaleko cmentarza na lubelskim Majdanku. Od tej nekropolii dzieli nasz hotel ok. 1600 m, więc na posiłek po ceremoniach pogrzebowych można dotrzeć pieszo a także samochodem oraz autobusem. Hotel zlokalizowany jest też blisko lotniska w Lublinie.

Na gości, którzy przybywają na uroczystości żałobne w Lublinie - w LUBHOTELU czeka 112 miejsc noclegowych w 56 klimatyzowanych pokojach o wysokim standardzie. Dzięki takiej różnorodności oferty noclegowej możemy zaproponować miejsca w specjalnych cenach dla gości ze stypy. Osoby zmotoryzowane mogą pozostawić swój samochód w podziemnym i bezpiecznym monitorowanym garażu.

 

stypy

 

Restauracja 107 w Lublinie odznacza się bogatym doświadczeniem w organizacji różnorodnych przyjęć. Organizujemy wszelkiego rodzaju spotkania okolicznościowe. Zajmujemy się kompleksową obsługą spotkań - w tym obiadów rodzinnych - oraz styp. Do dyspozycji gości mamy dwie klimatyzowane sale o powierzchni ok. 70 m2 z możliwością połączenia w jedną, która pomieści ponad 100 osób.

Naszym gościom zapewniamy miłą i spokojną atmosferę oraz bogate menu. W naszym menu znajdą Państwo potrawy wyszukane, tradycyjne, a także w nowej odsłonie. Smak specjałów takich, jak staropolski rosół, krem z groszkiem z nutą mięty, schabowy ze świni rasy puławskiej, stek z polędwicy wołowej czy niepowtarzalne pierogi lubelskie zapadają w pamięć naszym gościom na długo i wywołują kulinarne wspomnienia.

Nowoczesny wystrój i najlepsza kadra sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów. W naszym menu znajduje się także bogata oferta dań dla dzieci oraz dla osób, które mają specjalne potrzeby żywieniowe.

 

organizacja styp w lublinie

 

W RESTAURACJI 107 w lubelskim hotelu LUBHOTEL pracują najlepsi szefowie kuchni. Dzięki temu mamy pewność, że każde danie, które oferujemy, jest owocem prawdziwego kunsztu kulinarnego.

Zorganizujemy stypę w pełni dostosowaną dla Państwa potrzeb. Na pierwszym miejscu uwzględniamy upodobania i potrzeby gości. Chętnie udzielimy wszelkich szczegółowych informacji oraz zaproponujemy własne, sprawdzone koncepcje i rozwiązania dotyczące stypy. Naszym atutem jest taka organizacja stypy, aby każdy z gości, bez względu na to, czy pozostanie w hotelu na noc, mógł odczuć wysoką jakość obsługi w atrakcyjnej, jak na Lublin, cenie.

 

stypa lublin majdanek

 

restauracja na stypę

 

LUBHOTEL

ul. Krańcowa 107A

20-338 Lublin


RESTAURACJA 107

Tel. (81) 477 95 09

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Restauracja 107 Przyjęcia okolicznościowe, Stypy - Lublin
Kategorie:Konsolacje / Stypy Lublin