Kacperek Restauracja - Stypy Warszawa, Bródno, Targówek

Kacperek Restauracja - Stypy Warszawa, Bródno, Targówek - Warszawa
Gold

Ulica: Św. Wincentego 85

Miasto: Warszawa, 03-530

Województwo: Mazowieckie

Kacperek Restauracja - Stypy Warszawa, Bródno, Targówek - Warszawa Św. Wincentego 85, Warszawa restauracjakacperek.com.pl Ocena:brak 022 811 18 05   600 982 888

stypy warszawa

 

 

warszawa stypy

 

Restauracja KACPEREK istnieje od 1970 roku i znajduje się w Warszawie na Targówku przy ulicy Św. Wincentego 85 w okolicy cmentarza Bródnowskiego. Od 1984 roku prowadzona jest przez obecnych właścicieli, absolwentów prestiżowej Warszawskiej Szkoły Gastronomicznej. Serwujemy dania tradycyjnej kuchni polskiej. Naszą specjalnością jest golonka, jajko "po kacpersku", flaki wołowe oraz kotlet De Volaille. Jednorazowo jesteśmy w stanie obsłużyć 60-80 osób, zaś w formie bufetu ok. 120 osób. Nasza restauracja jest idealnym miejscem do organizacji styp - konsolacji na terenie warszawskiego Targówka - Bródna.

 

Restauracja KACPEREK podejmuje się organizacji takich przyjęć, jak:

 • Przyjęcia okolicznościowe i weselne
 • Stypy (konsolacje)
 • Przyjęcia biurowe
 • Bankiety
 • Imprezy urodzinowe
 • Obsługa wycieczek
 • Posiłki regeneracyjne dla firm

stypy targówek

 

Posiadamy szeroki asortyment potraw, dlatego zawsze uwzględniamy życzenia Klienta. Wychodzimy naprzeciw naszym konsumentom, a naszą dewizą jest "Klient - nasz Pan".

Zdajemy sobie sprawę, że przyjęcie zwane konsolacją czy też stypą jest bardzo ważnym elementem uroczystości pogrzebowych. Jest formą podziękowania uczestnikom pogrzebu za obecność w czasie ostatniej drogi Bliskiej Osoby, a także daje okazję do wspomnień o Zmarłym. Dlatego warto zadbać, aby przyjęcie to odbywało się w miejscu, w którym wszyscy będą się dobrze czuć. Zapewniamy Państwa, że Restauracja KACPEREK w Warszawie jest właśnie takim miejscem. Panuje u nas ciepła, niemal rodzinna atmosfera, a dobry klimat podkreślają tradycyjne smaki potraw, wyczarowane przez mistrzów naszej kuchni.

 

Poniżej przedstawiamy przykładowe menu naszej restauracji na konsolacje. Istnieje też mozliwość przygotowania dowolnie wybranego przez Państwa zestawu potraw:

 • Zupy:

rosół, barszcz czerwony z uszkami, flaki, żurek z jajkiem, krem brokułowy

 • Danie mięsne:

kotlet De Volaille, antrykot drobiowy, kotlet schabowy, schab duszony z rozmarynem, pieczeń wieprzowa

 • Dodatki:

marchewka mini, marchewka z groszkiem, buraczki, warzywa gotowane, bukiet surówek, kapusta zasmażana, ziemniaki z wody, ziemniaki opiekane, kluski śląskie.

 • Ciasta (4 rodzaje)
 • kawa lub herbata i napoje

 

stypy bródno

 

stypa w warszawie

 

 

Kacperek - Stypy Warszawa: Bródno i Targówek

 

ulica Świętego Wincentego 85

 

03-291 Warszawa

 

 

 

Telefon: 22 811 18 05 oraz 600 982 888 

Rekomendacje

 • cudzyslow Przyjemne, stonowane miejsce. Kuchnia bardzo smaczna – jak na ndz rodzinnym obiedzie. Miła obsługa. Polecam.

  Ocena: brak

  Ewa Bogusz
  cudzyslow Zdecydowanie polecam tamtejsza kuchnie. Wszystkim moim gosciom smakowalo jedzenie a w szczegolnosci poledwiczki w sosie kurkowym. Elegancko przystrojone stoly.

  Ocena: brak

  Aleksandra Blaszczyk
dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Kacperek Restauracja - Stypy Warszawa, Bródno, Targówek - Warszawa