LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

JUKA Zakład Pogrzebowy Pelplin

JUKA Zakład Pogrzebowy Pelplin - Pelplin
Silver

Ulica: Wybickiego 13

Miasto: Pelplin, 83-130

Województwo: Pomorskie

JUKA Zakład Pogrzebowy Pelplin - Pelplin Wybickiego 13, Pelplin www.juka-pogrzeby.pl Ocena:brak 58 560 04 78   509 419 217

zakład pogrzebowy pelplin

pelplin

JUKA to zakład pogrzebowy z województwa pomorskiego, który od 1993 roku świadczy profesjonalne usługi na rynku funeralnym. Zadaniem naszej firmy jest zapewnienie przygotowania i przeprowadzenia uroczystości pogrzebowych niezależnie od ich obrządku. Organizujemy ceremonie wyznaniowe oraz świeckie. Biura nasze znajdą Państwo w czterech miastach. Są to Starogard Gdański, Tczew, Skórcz oraz Pelplin. W Pelplinie jesteśmy obecni przy ul. Wybickiego 13.

Specjalizujemy się w kompleksowym świadczeniu usług pogrzebowych. Zakład Pogrzebowy JUKA troszczy się także o zapewnienie usługi transportu Zmarłych na terenie całego woj. pomorskiego, a nawet Polski oraz zagranicy (obsługujemy głównie takie kraje, jak Wielka Brytania, Irlandia, Szkocja). Jest to możliwe dzięki posiadaniu specjalnych samochodów - eleganckich karawanów. Mamy doświadczenie w sprowadzaniu ciał i prochów Zmarłych Osób z zagranicy oraz w transporcie ich poza granice naszego kraju. Usługi transportu Zmarłych wykonujemy zawsze sprawnie, z ogromnym szacunkiem dla Osób Zmarłych oraz z empatią dla ich Rodzin.

usługi pogrzebowe w pelplinie

Możemy Państwu zagwarantować, że realizując każdą z naszych usług pogrzebowych traktujemy ją w sposób niepowtarzalny. Wiemy bowiem, że uroczystość żałobna powinna odzwierciedlać indywidualność Zmarłego. Zakład Pogrzebowy JUKA dokłada wszelkich starań, aby tak było. Dla podkreślenia ważności każdej uroczystości pogrzebowej pojawia się na niej winda pogrzebowa, baldachim, a także nagłośnienie. W czasie pogrzebu wygłaszana jest mowa pożegnalna, a uczestnicy uroczystości otrzymują pamiątkowe obrazki.

Z tego samego powodu - podkreślenia niepowtarzalności Zmarłego i jego Bliskich - troszczymy się o to, aby już w fazie ustaleń przebiegu pogrzebu uwzględniać czynniki indywidualne - takie, jak na przykład kondycja finansowa Rodziny Zmarłego. W celu ułatwienia uporania z kosztami pogrzebu oferujemy jego kredytowanie z zasiłku z ZUS, KRUS i MSWiA. Zapewniamy również, że każdy z naszych pracowników jest gotów, aby udzielić Państwu wszelkiej możliwej pomocy i wsparcia w kwestiach związanych z pogrzebem.

W naszych biurach znajdą Państwo także duży asortyment trumien i urn w różnych wzorach oraz z różnych materiałów. Stworzymy oraz wydrukujemy nekrologi oraz klepsydry, a także przygotujemy pamiątkowe obrazki dla uczestników pogrzebu oraz podziękowania po pogrzebie, które wydrukujemy i rozkleimy w wybranych miejscach.

pelplin usługi pogrzebowe

zakład pogrzebowy w pelplinie

Zakład Pogrzebowy JUKA Pelplin to m.in. takie usługi pogrzebowe, jak:

 • pogrzeby wszystkich wyznań
 • ceremonie świeckie z udziałem Mistrza Ceremonii
 • pomoc w formalnościach urzędowych
 • całodobowy przewóz ciał Zmarłych do chłodni
 • nekrologi i klepsydry
 • kremacje
 • trumny, urny, krzyże, tabliczki
 • transport Zmarłych na terenie Polski i Europy
 • oprawa muzyczna ceremonii żałobnych
 • winda i baldachim oraz nagłośnienie na pogrzebie
 • obrazki pamiątkowe oraz podziękowania dla uczestników pogrzebu
 • ekshumacje
 • usługi kamieniarskie

usługi pogrzebowe pelplin

pelplin zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy JUKA
Rafał Węsierski
ul. Dr Kopicza 2
83-200 Starogard Gdański
tel.: 58 560 04 78
całodobowy tel. kom.: 509 419 217
Zakład Pogrzebowy JUKA
Rafał Węsierski
ul. Sobieskiego 38A
83-110 Tczew
tel.: 58 560 04 78
całodobowy tel. kom.: 509 419 217
Zakład Pogrzebowy JUKA
Rafał Węsierski
ul. Główna 1
83-110 Skórcz
tel.: 58 560 04 78
całodobowy tel. kom.: 509 419 217
Zakład Pogrzebowy JUKA
Rafał Węsierski
ul. Wybickiego 13
83-130 Pelplin
tel.: 58 560 04 78
całodobowy tel. kom.: 509 419 217

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
JUKA Zakład Pogrzebowy Pelplin - Pelplin