LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Finero winda pogrzebowa

Finero winda pogrzebowa  - Warszawa
Silver

Ulica: Cierlicka 11

Miasto: Warszawa, 02-495

Województwo: Mazowieckie

Finero winda pogrzebowa  - Warszawa Cierlicka 11, Warszawa www.finero.eu Ocena:brak 668-023-340   600-944-450

winda pogrzebowa

windy pogrzebowe

FINERO to firma, która specjalizuje się w dystrybucji oraz kompleksowym serwisie amerykańskich wind pogrzebowych. W naszej ofercie znajdują się głównie windy pogrzebowe grawitacyjne firmy Frigid (których jesteśmy oficjalnym dystrybutorem) oraz amerykańskie windy pogrzebowe firmy Junkin, a także akcesoria do nich. Siedziba firmy FINERO znajduje się w Warszawie przy ul. Cierlickiej 11, ale najważniejszym kanałem dystrybucji oferowanych przez nas produktów jest sklep internetowy dostępny pod adresem https://www.finero.eu/sklep/.

W naszej firmie każdy Klient ma gwarancję otrzymania najwyższej jakości produktów oraz profesjonalnego serwisu sprzedażowego i posprzedażowego.

Firma FINERO współpracuje z wieloma zakładami pogrzebowymi, które zaopatrują się chętnie w oferowane przez nas windy pogrzebowe, kratownice na wieńce i wiązanki, a także akcesoria oraz inne części zamienne, które podnoszą estetykę użytkowania wspomnianych produktów i ułatwiają ich eksploatację (jak kotary, dekielki, korbki, pasy czy pokrowce).

windy pogrzebowe dystrybucja

Winda pogrzebowa to urządzenie spotykane coraz częściej na polskich cmentarzach w czasie uroczystości żałobnych. Jej użycie w momencie opuszczania trumny lub urny do grobu czyni ten trudny moment mniej dramatycznym, bardziej dostojnym - co ma ogromne znaczenie nie tylko dla ogólnego odbioru całej ceremonii, ale również wpływa pozytywnie na ocenę zakładu pogrzebowego, który używa windy pogrzebowej.

Amerykańska firma Frigid, która od 1916 roku specjalizuje się w produkcji wind pogrzebowych - nieustannie udoskonalanych - to jeden z niekwestionowanych liderów w tej branży. To właśnie ona jest uznawana za pioniera w opracowaniu prototypu oraz pierwszych egzemplarzy windy pogrzebowej na świecie.

Do dziś tajemnica niezawodnego działania - i to w każdych warunkach - każdego rodzaju windy pogrzebowej Frigid kryje się w wykorzystaniu prawa powszechnego ciążenia (nazywane jest ono potocznie siłą grawitacji). Dzięki zastosowaniu tej siły windy te do działania nie potrzebują dodatkowych źródeł zasilania, co znacznie upraszcza zarówno sam ich montaż oraz demontaż, jak i codzienne użytkowanie. Windy są lekkie, gdyż tworzywa użyte do ich produkcji to stal nierdzewna kwasoodporna oraz brąz (w przypadku mechanizmu windy) z dodatkiem elementów z wytrzymałego aluminium oraz innych materiałów (w przypadku pozostałych elementów windy jak np. pasy).

winda pogrzebowa amerykańskia

Windy pogrzebowe - zarówno firmy Frigid, jak i firmy Junkin - działają cicho, pozwalając jednocześnie na opuszczenie do grobu trumny nawet o wadze 360 kg, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku pogrzebów Zmarłych z granicą, którzy muszą być pochowani w trumnach z wkładem metalowym. Jest też możliwość nabycia windy pogrzebowej przeznaczonej do opuszczania do grobu urn.

Dla wygody naszych Klientów oraz w celu zapewnienia im kompleksowej oferty firma FINERO z Warszawy zapewnia dla produktów przez siebie oferowanych serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, regulację oraz odnawianie wind pogrzebowych.

pogrzebowa winda

winda pogrzebowa cena

FINERO Warszawa oferuje zakładom pogrzebowym następujące produkty i usługi:

  • grawitacyjne windy pogrzebowe firmy Frigid
  • windy pogrzebowe amerykańskiej firmy Junkin
  • akcesoria do wind pogrzebowych (kotary, pasy, pokrowce itd.)
  • części zamienne do amerykańskich wind pogrzebowych

a także

  • regulacja i odnawianie urządzeń pod względem estetyki (polerowanie oraz szlifowanie)
  • serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny

windy dla zakładu pogrzebowego

winda pogrzebowa grawitacyjna

FINERO

Amerykańska Winda Pogrzebowa

ul. Cierlicka 11

02-495 Warszawa

tel: +48 668-023-340

tel: +48 600-944-450

e-mail: info@finero.eu

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Finero winda pogrzebowa - Warszawa