LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Carmen Odzież Żałobna - Akcesoria Pogrzebowe

Carmen Odzież Żałobna - Akcesoria Pogrzebowe - Lublin
Silver

Ulica: Choiny 7

Miasto: Lublin, 20-816

Województwo: Lubelskie

odzież żałobna

CARMEN Sp. J. - Odzież żałobna

odzież żałobna lublin

Firma CARMEN Sp. J. powstała w 1995 roku, aby zapewnić zaopatrzenie szeroko pojętej branży funeralnej w różnego rodzaju produkty niezbędne do jej działania. W naszej ofercie znajdują się m.in. kompletna odzież żałobna dla Zmarłych, całuny żałobne, poduszki, komplety wybić i wieka do trumien, kapy i narzuty.

Wiemy, że także w tej branży ważne jest nadążanie za nowymi trendami. Wrażenia estetyczne związane z chwilami ostatniego pożegnania zapadają bowiem na długo w pamięć uczestników pogrzebu. Dlatego także w kwestii odzieży żałobnej nie boimy się sięgać po nowe wzory, fasony i kolory - wdrażając w życie ambitne pomysły i rozwiązania. Dążymy do lansowania oryginalnych w swoim rodzaju wzorów - bardzo potrzebnych w, jakże tradycyjnej, branży pogrzebowej.

odzież żałobna

całuny

Akcesoria Funeralne:

Powiększa się systematycznie liczba naszych Klientów. Współpracujemy z zakładami pogrzebowymi i producentami trumien od północnych rejonów naszego kraju na południu skończywszy. Wszędzie nasze produkty zyskują uznanie i renomę. Jesteśmy ogromnie dumni, że Klienci którzy raz przekonali się o wysokiej jakości artykułów przez nas wyprodukowanych, chętnie dokonują u nas powtórnych zamówień.

Nie przerażają nas odległości. Carmen to firma rzetelna, dlatego też staramy się dostarczyć towar na żądane miejsce lub proponujemy dogodne warunki wysyłki. Każde zamówienie realizujemy solidnie i w miarę możliwości jak najszybciej.

Zachęcamy Państwa do nawiązania bardziej bezpośrednich form kontaktu z nami. Wachlarz możliwości jest szeroki - pozostajemy otwarci na różne formy współpracy, o czym zdążyli się już przekonać nasi stali Klienci.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. takie produkty, z których firma CARMEN Lublin jest znana:

 

  • odzież dla zmarłych
  • ubrania dla żałobników
  • szarfy i dewocjonalia

 

jak również

 

  • antaby i okucia trumiennne
  • wybicia do trumien
  • worki pogrzebowe
  • urny (kamienne, drewniane, metalowe)
  • tabliczki na trumnę i krzyż
  • chemia pogrzebowa

 

Serdecznie zapraszamy do siedziby naszej firmy w Lublinie. Zawsze służymy pomocą i chętnie odpowiemy na każde zapytanie.

Zapraszamy również Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej / sklepu internetowego, gdzie można zobaczyć pełną ofertę.

ubrania na pogrzeb

odzież pogrzebowa

ODZIEŻ ŻAŁOBNA

AKCESORIA FUNERALNE

Carmen Sp.J.
ul.Choiny 7
20-538 Lublin
tel. 81/ 742 94 41
kom. 503-081-621


rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Carmen Odzież Żałobna - Akcesoria Pogrzebowe - Lublin