LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Arka Zakład Pogrzebowy

Arka Zakład Pogrzebowy - Głogów
Silver

Ulica: Gustawa Morcinka 61

Miasto: Głogów, 67-200

Województwo: Dolnośląskie

Arka Zakład Pogrzebowy - Głogów Gustawa Morcinka 61, Głogów pogrzebyglogow.pl Ocena:starstarstarstarstar 76 835 62 12   800 600 042

zakład pogrzebowy głogów

 

zakłady pogrzebowe w głogowie

ARKA to zakład pogrzebowy, świadczący najwyższej jakości usługi funeralne na terenie Głogowa oraz całego województwa dolnośląskiego. W bolesnych chwilach po stracie Bliskiej Osoby zapraszamy Państwa do naszego biura, które znajduje się przy ulicy Gustawa Morcinka 61 w Głogowie. Jeśli nie są w stanie Państwo dotrzeć do niego sami - możemy zapewnić bezpłatny transport do naszej siedziby. Gwarantujemy, że otrzymają Państwo u nas profesjonalną pomoc i wsparcie. Jeśli jednak chcieliby Państwo dopełnić wszystkie formalności poza biurem - prosimy powiadomić nas o tym, a pracownik naszego zakładu pogrzebowego w Głogowie dotrze na wskazane przez Państwa miejsce. Nasi pracownicy są największym kapitałem firmy ARKA: posiadają długoletnie doświadczenie oraz wiedzę, a także wielką kulturę osobistą. Dzięki temu mogą podjąć się każdego zadania związanego z organizacją i przeprowadzeniem pogrzebu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę pod numerem telefonu
76 835 62 12

pogrzeby w głogowie

Zakład Pogrzebowy przez całą dobę wykonuje sprawnie eksportacje Zmarłych do naszej chłodni. Tam następnie nasz certyfikowany pracownik troszczy się o profesjonalne przygotowanie ciał Zmarłych – dbając o ich kosmetykę, makijaż a także ubiór. Na życzenie Bliskich Zmarłego możemy również wykonać zabieg balsamacji (tanatopraksji).

Wiemy, jak dużym są obciążeniem wszelkie formalności urzędowe, dlatego zajmujemy się nimi sami. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług pogrzebowych odznaczających się wysokim standardem, które są dostępne niezależnie od możliwości finansowych mieszkańców Głogowa. Dzieje się tak, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każdy pogrzeb jest obciążeniem nie tylko psychicznym, ale także finansowym - a naszą misją jest minimalizowanie tego obciążenia. W tym celu wprowadziliśmy liczne udogodnienia, w tym kredytowanie kosztów pogrzebu w ramach zasiłków ZUS, KRUS oraz MSWiA.

ARKA nieodpłatnie udziela porad prawnych, związanych ze śmiercią Bliskiej Osoby. Pomagamy także uzyskać odszkodowanie - jeśli było ono przewidziane oraz przysługiwało na tę okoliczność.

Specjaliści naszego zakładu pogrzebowego wyjaśnią także wszystkie ewentualne wątpliwości i problemy pod bezpłatnym numerem infolinii- 800 600 042

Przygotowujemy ceremonie pogrzebowe wyznaniowe oraz świeckie. Usługi Pogrzebowe ARKA mają również doświadczenie w organizacji pogrzebów z kremacją. Niezależnie od wybranej formy - przed każdymi uroczystościami staramy się poznać Państwa życzenia. Możemy także doradzić w wyborze eleganckich trumien, urn i relikwiarzy. Fachowi i mili floryści stworzą sprawnie wszelkie kompozycje kwiatowe: wieńce, wiązanki oraz wszystkie inne formy. Dzięki temu, że samodzielnie drukujemy szarfy do wieńców, a także razem z Rodziną Zmarłego tworzymy treści nekrologów, klepsydr oraz tabliczek - możliwe jest osiągnięcie niższych całościowych cen pochówku.

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów - Zakład Pogrzebowy ARKA z Głogowa oferuje także kompleksowe usługi transportu Zmarłych na obszarze całej Polski i Europy. Warunki oraz koszty takiego transportu ustalane są indywidualnie tak, jak indywidualne są okoliczności oraz miejsce śmierci danej osoby. Przewozimy nie tylko osoby Zmarłe, ale także zapewniamy środki transportu dla uczestników pogrzebu. W naszym parku samochodowych można spotkać specjalistyczne samochody takich marek, jak Dodge Caravan czy Chrysler.

zakład pogrzebowy

Staramy się, aby każdy element pogrzebu był dopracowany. Nic nie pozostawiamy przypadkowi, dlatego oprawę muzyczną powierzamy profesjonalistom, głównie grającym na trąbce, skrzypcach lub flecie. Podejmujemy się zorganizowania dla Państwa pięknych konsolacji (styp), które odznaczają się bogatym menu.

Na Państwa życzenie możemy także zadbać o piękny wygląd grobu Bliskiej Osoby. Zakład Pogrzebowy ARKA Głogów podejmuje się kompleksowej opieki nad grobami - a wśród usług, jakie oferujemy znajdują się: pastowanie, czyszczenie, polerowanie, sprzątanie, zagospodarowanie grobu i otoczenia, zapalanie zniczy, dekorowanie grobu kwiatami, zamawianie mszy za zmarłych.

Wykonujemy też usługi cmentarne - głównie takie, jak kopanie i murowanie grobów oraz wszelkie usługi związane z liternictwem nagrobnym. W razie potrzeby możemy również kompleksowo zorganizować i przeprowadzić ekshumację.

usługi pogrzebowe Głogów

ARKA - Usługi pogrzebowe Głogów i okolice :

 • organizację pochówków tradycyjnych i kremacji
 • sprzedaż trumien, urn i relikwiarzy
 • pogrzeby religijne i świeckie z Mistrzem Ceremonii
 • transport Zmarłych na terenie Polski i Europy
 • przechowywanie ciała we własnej chłodni
 • tanatokosmetykę (kosmetykę pośmiertną)
 • balsamację
 • ekshumacje
 • wyrabianie aktów zgonu
 • odbiór zasiłku pogrzebowego (ZUS, KRUS, MSWiA)
 • nekrologi i klepsydry
 • oprawę muzyczną pogrzebu
 • odzież żałobną
 • wiązanki/wieńce
 • autokary/mikrobusy
 • pomoc w organizacjach styp - konsolacji

usługi pogrzebowe

pogrzeby głogów

Zakład Pogrzebowy ARKA

ul. Gustawa Morcinka 61

67-200 Głogów

Całodobowy telefon: 76 835 62 12

Bezpłatna infolinia: 800 600 042

E-mail: arka@list.pl

Rekomendacje

 • cudzyslow W mojej ocenie jeden z najtańszych domów pogrzebowych u nas w Głogowie. Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami.
  starstarstarstarstar
  Katarzyna P.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Arka Zakład Pogrzebowy - Głogów