LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład Pogrzebowy Walczak - Opieka nad grobami

Zakład Pogrzebowy Walczak - Opieka nad grobami - Katowice
Silver

Ulica: Dębowa 28

Miasto: Katowice, 44-100

Województwo: Dolnośląskie

Zakład Pogrzebowy Walczak - Opieka nad grobami - Katowice Dębowa 28, Katowice walczakpogrzeby.pl Ocena:brak 504 087 200   32 254 46 45

opieka nad grobami katowice

 

Cmentarz nie bez powodu nazywany jest - z języka greckiego - nekropolią czyli miastem umarłych. W każdym takim mieście krzyżują się bowiem drogi osób żywych i zmarłych. Ci pierwsi, odwiedzając groby swoich Bliskich i Przyjaciół przynoszą nie tylko pamięć, ale i jej zewnętrzne oznaki i symbole, jak kwiaty czy znicze... Ci drudzy - pewnie są wdzięczni za chwile zadumy i refleksji...

Zdarzają się jednak groby - także w Katowicach - na których rzadko kiedy pali się znicz i leżą kwiaty. Bywają też mogiły, które zdają się być całkowicie zapomniane. Przyczyną takiego stanu wcale nie musi być zła wola osób odpowiedzialnych za dany grób, co bardziej szybkie - zbyt szybkie nawet - tempo życia i jego uwarunkowania. Niektórzy wędrują za chlebem, innym brakuje sił...

Wiedząc o tym - Zakład Pogrzebowy WALCZAK z Katowic proponuje Państwu skorzystanie z usługi opieki nad grobami. W ramach tej usługi Klienci otrzymują gwarancję utrzymania nagrobków ich Bliskich w czystości. Usługa taka może być zlecona jednorazowo albo też powtarzana cyklicznie.

Przyjmujemy zlecenia ze wszystkich dzielnic Katowic. Niezależnie od tego, czy jest to Śródmieście, Podlesie, Giszowiec, Szopienice-Burowiec, Witosa, Załęska Hałda-Brynów, Bogucice, Załęże, Brynów, Zarzecze, Dąb, Zawodzie, Dąbrówka Mała, Wełnowiec-Józefowiec, Kostuchna, Janów-Nikiszowiec, Ligota-Panewniki, Koszutka, Tysiąclecia, Murcki, Piotrowice-Ochojec, Muchowiec czy Podlesie - każdą Państwa prośbę traktujemy z równą uwagą i zaangażowaniem.

katowice opieka nad grobami

katowice usługi opieki nad grobami

W zakres prac, które pozwalają utrzymać grób w czystości, wchodzi usuwanie z mogiły wypalonych zniczy oraz kwiatów, które zwiędły oraz mycie nagrobka. Ważne w opiece nad grobami jest też zadbanie o bezpośrednie otoczenie grobu - poprzez wyrwanie chwastów, zebranie liści czy też zagrabienie ziemi. Na grobach ukwieconych lub otoczonych roślinnością możemy zadbać o prawidłowy rozwój tejże roślinności. W okresie zimowym możemy natomiast odśnieżyć teren wokół grobu oraz sam grób.

W razie konieczności - dzięki współpracy z firmą kamieniarską - są też zlecane niezbędne prace kamieniarskie - jak szlifowanie nagrobka czy odnawianie liter na pomniku.

Usługi opieki nad grobami są świadczone zarówno na cmentarzach komunalnych w Katowicach - czyli na Centralnym Cmentarzu Komunalnym przy ul. przy ul. Murckowskiej, na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Goetla, na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Panewnickiej czy też na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Kołodzieja - jak i na cmentarzach parafialnych, wśród których należy wspomnieć Cmentarz Parafialny przy ul. Sienkiewicza, Cmentarz Parafialny przy ul.Brackiej, Cmentarz Parafialny przy ul. Gliwickiej czy też na zabytkowym cmentarzu przy ul. Francuskiej. Dbamy też o nagrobki na Cmentarzu Żydowskim.

Zakład Pogrzebowy WALCZAK, troszcząc się o maksymalną satysfakcję swoich Klientów, dokumentuje efekt swoich działań - związanych z realizacją opieki nad grobami w Katowicach i okolicach - poprzez fotografie cyfrowe, które są przesyłane do zleceniodawców poprzez e-mail (w szczególnych przypadkach pocztą tradycyjną).

opieka nad grobami w katowicach

sprzątanie grobów katowice

Kompleksowa Opieka nad grobami

Oficjalna strona http://walczakpogrzeby.pl

Zakład Pogrzebowy WALCZAK

ul. Dębowa 28

40-107 Katowice

kom. 504 087 200

lub

32 254 46 45

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Galeria jest pusta
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Walczak - Opieka nad grobami - Katowice