Zakład Pogrzebowy Świentek

Zakład Pogrzebowy Świentek - Roszowicki Las
Silver

Ulica: Kochanowskiego 48

Miasto: Roszowicki Las, 47-253

Województwo: Opolskie

Zakład Pogrzebowy Świentek - Roszowicki Las Kochanowskiego 48, Roszowicki Las swientek.uslugipogrzebowe.com.pl Ocena:starstarstarstarstar 602 703 422   783 898 711

usługi pogrzebowe roszowicki las

Zakład Pogrzebowy ŚWIENTEK to firma rodzinna istniejąca od prawie 30 lat, której założycielami byli Łucja i Joachim Świentek. Obecnie prowadzi ją drugie pokolenie - córka Edyta wraz z mężem. Niezmienne przez te wszystkie lata pozostało jedno: troska o kompleksową organizację pogrzebów, podtrzymywana przez przedstawicieli kolejnych pokoleń.


roszowicki las


Siedziba firmy to Roszowicki Las przy ul. Kochanowskiego 48 . Najczęściej niesiemy pomoc mieszkańcom takich miejscowości, jak Polska Cerekiew, Łany, Zakrzów, Cisek, Roszowicki Las, Miejsce Odrzańskie, Dzielnica, Przewóz, Jaborowice, Nieznaszyn, Landzmierz oraz Roszowice.

Przez te wszystkie lata zorganizowaliśmy setki pogrzebów - z których każdy był inny, ale każdy równie ważny i piękny. Doświadczenia, które Zakład Pogrzebowy ŚWIENTEK to gwarancja, że także pogrzeb Państwa Bliskiej Osoby będzie niezapomnianą, choć z pewnością smutną, uroczystością. Wiedza przekazywana w rodzinie z pokolenia na pokolenie pomaga nam w organizacji pogrzebów połączyć wieloletnią tradycję i nowoczesność. Przygotowujemy pogrzeby tradycyjne oraz kremacyjne. Zawsze jednak dokładamy starań, aby jakość usług pogrzebowych zawsze była na najwyższym poziomie.

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego ŚWIENTEK z ogromną empatią troszczą się o każdą Rodzinę, która prosi nas o pomoc w przygotowaniu uroczystości żałobnych swojego Bliskiego. Jesteśmy otwarci na indywidualne prośby i życzenia naszych Klientów, i gwarantujemy, że postaramy się je spełnić.


zakład pogrzebowy roszowicki las

 

Zaufanie, które okazują Państwo naszej firmie, jest dla nas wyzwaniem. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że odpowiedzialność za zapewnienie piękna ostatniego pożegnania powierzają Państwo w naprawdę kompetentne ręce. Przejawia się ona m.in. w tym, że ciało Osoby Zmarłej traktowane jest przez nas zawsze z ogromnym szacunkiem. Przygotowujemy je godnie do pogrzebu - poprzez kosmetykę pośmiertną i ubranie.

W ofercie naszego Zakładu Pogrzebowego ŚWIENTEK znajduje się także eksportacja Zmarłych do własnej chłodni - przez całą dobę. Również całodobowo świadczymy usługi transportu Zmarłych krajowego i międzynarodowego.

Zdajemy sobie sprawę, że w trudnych chwilach wszelkie formalności urzędowe mogą stanowić zbyt duże obciążenie, dlatego możemy sami wziąć odpowiedzialność za ich załatwienie. Oferujemy również możliwość przetłumaczenia dokumentów urzędowych związanych z pogrzebem (np. aktów zgonu, zaświadczeń itd.) Pomagamy również w organizacji styp.

Na życzenie naszych Klientów zajmiemy się także opieką nad grobami.


zakłady pogrzebowe w roszowickim lesie

 

pogrzeby w roszowickim lesie


Firma ŚWIENTEK to pogrzeby na cmentarzach w miejscowościach: Roszowicki Las, Roszowice, Miejsce Odrzańskie, Polska Cerekiew, Dzielnica, Łany, Zakrzów, Cisek, Jaborowice, Przewóz, Nieznaszyn i Landzmierz i ich okolicach.  Mogą Państwo liczyć na wsparcie i całodobową pomoc w następujących kwestiach:

 • organizacja pogrzebów religijnych i świeckich
 • pomoc w załatwieniu spraw urzędowych dotyczących otrzymania zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS (istnieje również możliwość wykonania tych czynności  za pośrednictwem zakładu pogrzebowego)
 • tłumaczenie dokumentów w języku obcym dotyczące formalności pogrzebowych np. akty zgonu
 • sprzedaż trumien i urn oraz akcesoriów pogrzebowych: krzyży, tabliczek  i relikwiarzy
 • przewóz Zmarłych na terenie całego kraju i Europy
 • własna chłodnia
 • kremacja
 • nekrologi
 • wiązanki pogrzebowe: palma na trumnę, wieńce, palemki, bukiety
 • pomoc w organizacji styp
 • pielęgnacja grobów
 • ekshumacja

 

pogrzeby roszowicki las

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy ŚWIENTEK

Edyta Erfurt

ul. Kochanowskiego 48

47-253 Roszowicki Las

tel.: 602 703 422

lub 783 898 711

i

77 4871 961

 


Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo dobry zakład pogrzebowy, działają od pokoleń u nas w okolicy
  starstarstarstarstar
  A. C.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Galeria jest pusta
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Świentek - Roszowicki Las