LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład Pogrzebowy Styks Puławy

Zakład Pogrzebowy Styks Puławy - Puławy
Silver

Ulica: Kusocińskiego 27

Miasto: Puławy, 24-100

Województwo: Lubelskie

usługi pogrzebowe puławy

puławy pogrzeb

Zakład Pogrzebowy STYKS jest firmą rodzinną. Istniejemy i działamy na rynku funeralnym od ponad 20 lat, oferując niezmiennie usługi pogrzebowe na terenie województwa lubelskiego oraz - jeśli takie jest życzenie Klienta - również na terenie całej Polski. Nasze biuro znajduje się w mieście Puławy przy ul. Kusocińskiego 27. Tam mogą Państwo zlecić nam przygotowanie pogrzebów tradycyjnych oraz uroczystości z kremacją, jak również uzyskać odpowiedzi na ewentualne pytania oraz wątpliwości dotyczące przygotowania ceremonii żałobnej.

Pracownicy naszej firmy bez wątpienia mogą nazywać się prawdziwymi profesjonalistami, gdyż posiadają oni wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług pogrzebowych. Dzięki wysokiej kulturze osobistej, którą się odznaczają, oraz bogatej wiedzy mogą służyć Państwu wszelką potrzebną pomocą - i czynią to. W bolesnych chwilach żałoby dbamy o to, aby wziąć na swoje barki formalności: reprezentujemy Rodzinę Zmarłego w urzędach oraz instytucjach. To sprawia, że Bliscy osoby, która odeszła, mogą skupić się na przeżywaniu żałoby oraz na przygotowaniu do ostatniego pożegnania.

Zakład Pogrzebowy STYKS zatroszczył się o posiadanie własnej nowoczesnej infrastruktury funeralnej: własnej chłodni oraz kaplicy przedpogrzebowej. Dzięki posiadaniu takiego rozbudowanego zaplecza proponujemy Państwu zdecydowanie niższy koszt usług pogrzebowych przy zachowaniu ich wysokiej jakości. Najwyższy szacunek dla człowieka to naczelna zasada, którą kierujemy się w naszej pracy. Zasada ta przenika wszystkie nasze codzienne działania.

Dajemy także Państwu możliwość kredytowania usług pogrzebowych do wysokości zasiłku pogrzebowego z ZUS oraz KRUS. Jeśli koszt uroczystości pogrzebowych okaże się mniejszy niż kwota zasiłku - dokonujemy wypłaty różnicy jeszcze przed pogrzebem.

Przez całą dobę wykonujemy eksportacje z domów i szpitali. Przed pogrzebem dbamy o wykonanie profesjonalnej kosmetyki pośmiertnej oraz o godny ubiór Zmarłego. Posiadamy duży wybór garderoby żałobnej - zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Oczekujemy na Państwa zlecenia przez 24 h na dobę pod numerami telefonów:

509 481 558

oraz

(81) 886 72 62

zakład pogrzebowy puławy

Zakład Pogrzebowy STYKS oferuje także Państwu szeroki wybór trumien. Są wśród nich trumny sosnowe, dębowe oraz olchowe. Dla osób, które zdecydowały się na pochówek po kremacji mamy ofertę urn. Komponujemy również wieńce i wiązanki kwiatowe. We wszystkim deklarujemy transparentność cenową. Zawsze podkreślamy, że nasza oferta akcesoriów pogrzebowych oraz innych elementów, które dodają blasku uroczystościom żałobnym, jest tak skonstruowana, aby trafić w gust oraz potrzeby Klientów, jak również móc odpowiadać ich możliwościom finansowym.

Kolejnym bardzo ważnym wymiarem działalności funeralnej Zakładu Pogrzebowego STYKS jest usługa transportu Zmarłego na terenie całej Polski. Odpowiada ona na zjawisko migracji ludności. Choć odbywa się ona w Polsce w skali mikro i jest odpowiedzią najczęściej na kwestie podejmowania pracy zarobkowej w innym miejscu, niż miejsce zamieszkania - to jednak troska o zapewnienie transportu Osób Zmarłych staje się powoli priorytetem różnych zakładów pogrzebowych. W razie potrzeby dbamy również o zapewnienie transportu busem lub autokarem dla gości żałobnych.

Oprawa muzyczna oraz dokumentacja fotograficzna ceremonii pogrzebowej, o które dbamy, stanowią o jej pięknie. Jeśli jest takie Państwa życzenie - pomagamy w organizacji konsolacji (stypy).

usługi pogrzebowe

Zakład STYKS Puławy oferuje następujące usługi pogrzebowe:

 • bogaty wybór trumien i urn
 • pogrzeby różnych wyznań i świeckie
 • ceremonie tradycyjne i kremacje
 • kredytowanie kosztów pogrzebu
 • dopełnienie formalności urzędowych i cmentarnych
 • przewóz Zmarłych na terenie Polski
 • chłodnia
 • oprawa muzyczna
 • fotografowanie ceremonii pogrzebowej
 • filmowanie ceremonii pogrzebowej
 • odzież żałobna
 • wiązanki i wieńce
 • autokary/mikrobusy
 • własna kaplica pogrzebowa
 • pomoc w organizacji styp
 • nekrologi i klepsydry

zakłady pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy styks

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Styks Puławy - Puławy