Zakład Pogrzebowy Słupsk Kalla

Zakład Pogrzebowy Słupsk Kalla - Słupsk
Silver

Ulica: Armii Krajowej 15

Miasto: Słupsk, 76-200

Województwo: Pomorskie

Zakład Pogrzebowy Słupsk Kalla - Słupsk Armii Krajowej 15, Słupsk www.kalla.slupsk.pl/pl Ocena:starstarstarstarstar 601-928-600   59 842-81-96

usługi pogrzebowe

 

 

pogrzeby słupsk


Zakład Pogrzebowy KALLA ze Słupska to rodzinna firma funeralna istniejąca od 1992 roku. Jej założyciele oraz właściciele to Państwo Halina i Krzysztof Banachowie. Ćwierć wieku istnienia i doświadczenia daje gwarancję najwyższej jakości usług pogrzebowych, z których jesteśmy znani w całym regionie. Każde z Państwa podziękowań napawa nas dumą i zachęca do podejmowania kolejnych starań.

Nasze usługi pogrzebowe świadczymy w Słupsku, całym powiecie słupskim oraz w województwie pomorskim. Siedziba naszej firmy znajduje się w Słupsku przy ul. Armii Krajowej 15.

Nasz dom pogrzebowy jest także odpowiedzialny za administrację cmentarzy na terenie powiatu słupskiego. Przygotowujemy uroczystości pogrzebowe - zarówno religijne, jak i świeckie - w każdym przypadku starając się, by ceremonia żałobna była przygotowana naprawdę profesjonalnie. Takie podejście to nie tyle z naszej strony perfekcjonizm, co wyraz szacunku względem Zmarłego i jego rodziny.

Wszyscy pracownicy zakładu Państwa Banach pragną, aby uroczystości pogrzebowe zawsze były zindywidualizowane - tak, jak każdy Zmarły był niepowtarzalną osobą. Wiedząc o tym, chcemy to podkreślić w każdym naszym działaniu i w każdym detalu uroczystości.

Ostatnia wola Zmarłego i życzenia Jego Rodziny są dla nas nadrzędne - jesteśmy gotowi, aby je spełnić w najdrobniejszych szczegółach. Dlatego w rozmowie z Państwem poświęcamy tyle czasu, aby zebrać jak najwięcej informacji i na ich podstawie przygotować pogrzeb.

 

usługi pogrzebowe słupsk

 

Firma KALLA dysponuje ekipą pracowników, których oddanie i poświęcenie pracy daje pewność nam oraz naszym Klientom, że usługi pogrzebowe będą świadczone zawsze na najwyższym poziomie.

Specjaliści Zakładu KALLA posiadają bogatą wiedzę, ale i wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej. Profesjonalizm uzupełniają takie cechy, jak takt i wysoka kultura osobista oraz życzliwość względem naszych Klientów, znajdujących się w szczególnych okolicznościach życia.

Wiemy, że strata Bliskiej Osoby wiąże się z ogromnym bólem. W każdym momencie staramy się takim Rodzinom współczuć, a także spieszymy im z pomocą w różnych wymiarach. Opierając się na naszej znajomości procedur urzędowych proponujemy Rodzinom, że przejmiemy od nich obowiązki dopełnienia wszelkich formalności urzędowych.

Wszystkie koszta ustalane są wraz z Państwem przed pogrzebem i pozostają niezmienne. Niezależnie czy organizujemy pogrzeb na zlecenie osób prywatnych czy też instytucji państwowych albo samorządowych - czynimy to zawsze z taką samą dbałością i troską. Wielokrotnie powierzano nam przygotowanie ceremonii pogrzebowych tzw. VIP-ów czy też wysokich rangą przedstawicieli wojska. Zapewniamy jednak, że każdy Zmarły traktowany jest przez nas jak VIP czyli Bardzo Ważna Osoba, której należy się szacunek.

 

dom pogrzebowy

 

Zrobimy wszystko, aby ostatnia droga Zmarłego była piękna, niezależnie od zamożności jego oraz jego rodziny. Każdemu człowiekowi należy się bowiem szacunek, ze względu na niezbywalną ludzką godność. KALLA Słupsk to wykonane z dbałością usługi pogrzebowe oraz uhonorowanie Zmarłego m.in. przez profesjonalne przygotowanie grobu. Ceremoniom żałobnym, za które jesteśmy odpowiedzialni, zawsze towarzyszy winda pogrzebowa, baldachim, sztuczna trawa oraz nagłośnienie. W darze od firmy każdorazowo zapalamy znicz.

Przy zachowaniu najwyższej jakości usług - możemy Państwu zaoferować przygotowanie i przeprowadzenie tradycyjnej ceremonii pogrzebowej od 2.500zł (+ opłaty cmentarne). Ceremonię poprzedzoną kremacją możemy zaś zorganizować od 2.000 zł (+ opłaty cmentarne).

 

zakład pogrzebowy słupsk

 

Dysponujemy certyfikowanymi karawanami takich marek, jak Mercedes czy Volkswagen. Są one nie tylko eleganckie, ale i niezawodne. Służą nam one, aby świadczyć usługi transportu krajowego i międzynarodowego oraz biorą udział w uroczystościach żałobnych. Dbamy też o zapewnienie transportu autokarowego uczestnikom pogrzebu. Chcemy bowiem, aby mogli się Państwo skupić w tym szczególnym dniu na ostatnim pożegnaniu z Bliską Osobą, bez niepotrzebnego rozpraszania uwagi na kwestie wprawdzie ważne, ale nie należące do istoty sprawy.

Od chwili zlecenia nam transportu międzynarodowego - Zakład Pogrzebowy KALLA Słupsk zajmuje się wszystkimi formalnościami. Wiemy, że śmierć za granicą wymusza zwiększoną ilość czynności do dopełnienia, dlatego bierzemy je wszystkie na swoje barki. Staramy się o niezbędną dokumentację, dokonujemy jej tłumaczenia, uzyskujemy konieczne pozwolenia oraz dbamy, aby ciało Zmarłego dotarło do miejsca przeznaczenia zgodnie z Państwa życzeniem oraz restrykcyjnymi przepisami prawa międzynarodowego.

W biurze Zakładu Pogrzebowego KALLA ze Słupska znajduje się bogaty asortyment trumien, urn, akcesoriów pogrzebowych, wieńców i wiązanek kwiatów, krzyża i tabliczki, oprawy muzycznej i multimedialnej pogrzebu. Doradzamy w przypadku ich wyboru, jak również troszczymy się o cały szereg innych detali. Każdy szczegół ceremonii, który Państwo powierzają pieczy firmy KALLA, jest przemyślany i konsultowany z Państwem.

Liczne wyrazy uznania i podziękowania od Klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać, są odzwierciedleniem naszych starań oraz świadectwem wysokiej jakości usług pogrzebowych, które świadczymy. Dobra opinia naszych Klientów to dla nas największa nagroda.

 

zakłady pogrzebowe

 

zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy KALLA Słupsk to następujące usługi:

 • mobilne biuro pogrzebowe
 • dopełnianie formalności w urzędach i na cmentarzach
 • pogrzeby tradycyjne i kremacje
 • ceremonie religijne i świeckie z udziałem Mistrza Ceremonii
 • kredytowanie usług w ramach zasiłku pogrzebowego ZUS, KRUS, MSWiA
 • akcesoria na każdą kieszeń - trumny, urny, krzyże,
 • porady prawne
 • własna sala pożegnań
 • przewozy Zmarłych
 • baldachim nad grobem, sztuczna trawa, nagłośnienie, winda itd.
 • oprawa muzyczna (skrzypce)
 • ekshumacje
 • florystyka - wieńce i wiązanki
 • obecność obrazu Matki Boskiej Ostrobramskiej w trakcie ceremonii pogrzebowej,
 • klepsydry i nekrologi
 • pomoc w organizacji styp czy transportu
 • ponowne formowanie mogiły po pogrzebie

Organizujemy ceremonie, które mieszczą się w kwocie zasiłku pogrzebowego wraz z opłatami cmentarnymi. Czynimy wszystko, aby każda uroczystość żałobna była pełna godności i piękna. Państwa opinia o naszej pracy i liczne polecenia są dla nas najważniejsze.

 

dom pogrzebowy

firma pogrzebowa

 

Zakład Pogrzebowy KALLA

ul. Armii Krajowej 15

76-200 Słupsk

Biuro czynne:

pn - pt w godz. 8-16,

sb w godz. 9-14

Telefony:

kom. 601-928-600,

(59) 842-81-96,

 

e-mail: biuro@kalla.slupsk.pl

Rekomendacje

 • cudzyslow Pełen profesionalizm,polecam 100%
  starstarstarstarstar
  bogusław urbański
  cudzyslow Szczere podziękowania dla pracowników zakładu Kalla z Słupska pogrzeb na cmentarzu zachodnim pomimo pogody i dodatkowych zmartwień odbył się zgodnie z zapewnieniami. Trochę już czasu mineło od pogrzebu ale mysle że nadal można polecić.
  starstarstarstarstar
  Mirosława S.
 • cudzyslow W kwietniu 2017 roku żegnaliśmy Mamę, Babcie i Prababcię - Irenę Sosnowską, która zgasła w wieku 86 lat. Bardzo pomocna w tym pożegnaniu była Firma KALLA, po raz trzeci w naszej rodzinie, gdyż przy każdej takiej smutnej konieczności w po... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Marek Sosnowski
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Słupsk Kalla - Słupsk