LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład Pogrzebowy Słupsk Kalla

Zakład Pogrzebowy Słupsk Kalla - Słupsk
Silver

Ulica: Armii Krajowej 15

Miasto: Słupsk, 76-200

Województwo: Pomorskie

zakład pogrzebowy słupsk

słupsk

Zakład Pogrzebowy KALLA ze Słupska to firma rodzinna istniejąca od 1992 roku. Jej założyciele oraz właściciele to Państwo Halina i Krzysztof Banachowie. Ćwierć wieku istnienia i doświadczenia daje gwarancję najwyższej jakości usług pogrzebowych, z których jesteśmy znani w całym regionie. Każde z Państwa podziękowań napawa nas dumą i napędza do kolejnych starań.

Nasze usługi pogrzebowe świadczymy w Słupsku, całym powiecie oraz województwie pomorskim. Siedziba naszej firmy znajduje się w Słupsku przy ul. Armii Krajowej 15.

Nasz zakład pogrzebowy jest także odpowiedzialny za administrację cmentarzy na terenie powiatu słupskiego. Przygotowujemy uroczystości pogrzebowe - zarówno religijne, jak i świeckie - w każdym przypadku starając się, by ceremonia żałobna była przygotowana naprawdę profesjonalnie. Takie podejście to nie tyle z naszej strony perfekcjonizm, co wyraz szacunku względem Zmarłego i jego rodziny.

Wszyscy pracownicy Zakładu Pogrzebowego Państwa Banach pragną, aby uroczystości pogrzebowe zawsze były zindywidualizowane - tak, jak każdy Zmarły był niepowtarzalną osobą. Wiedząc o tym, chcemy to podkreślić w każdym naszym działaniu i w każdym detalu uroczystości.

Ostatnia wola Zmarłego i życzenia Jego Rodziny są dla nas nadrzędne - jesteśmy gotowi, aby je spełnić w najdrobniejszych szczegółach. Dlatego w rozmowie z Państwem poświęcamy tyle czasu, aby zebrać jak najwięcej informacji i na ich podstawie stworzyć niepowtarzalną ofertę usług pogrzebowych.

Zakład Pogrzebowy w Słupsku dysponuje ekipą pracowników, których oddanie i poświęcenie pracy daje pewność nam oraz naszym Klientom, że usługi pogrzebowe będą świadczone zawsze na najwyższym poziomie.

Specjaliści Zakładu Pogrzebowego KALLA posiadają bogatą wiedzę, ale i wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej. Profesjonalizm uzupełniają takie cechy, jak takt i wysoka kultura osobista oraz życzliwość względem naszych Klientów, znajdujących się w szczególnych okolicznościach życia.

Wiemy, że strata Bliskiej Osoby wiąże się z ogromnym bólem. W każdym momencie staramy się takim Rodzinom współczuć, a także spieszymy im z pomocą w różnych wymiarach. Opierając się na naszej znajomości procedur urzędowych proponujemy Rodzinom, że przejmiemy od nich obowiązki dopełnienia wszelkich formalności urzędowych.

Zakład Pogrzebowy KALLA Słupsk kieruje się solidnością, uczciwością oraz przejrzystością cenową. Wszystkie koszta ustalane są wraz z Państwem przed pogrzebem i pozostają niezmienne do samego końca.

usługi pogrzebowe słupsk

Nasz Zakład Pogrzebowy stara się, aby ostatnia droga Zmarłego była zawsze jak najpiękniejsza, niezależnie od jego zamożności. Zmarłemu i jego Rodzinie należy się szacunek, ze względu na niezbywalną ludzką godność. KALLA Słupsk dba o uhonorowanie Zmarłego m.in. przez profesjonalne przygotowanie grobu. Ceremoniom żałobnym, za które jesteśmy odpowiedzialni, zawsze towarzyszy winda pogrzebowa, baldachim, sztuczna trawa oraz nagłośnienie. W darze od firmy każdorazowo zapalamy znicz.

Jesteśmy w stanie - przy zachowaniu najwyższej jakości usług - zaoferować Państwu przygotowanie i przeprowadzenie tradycyjnej ceremonii pogrzebowej od 2.500zł (+ opłaty cmentarne), zaś ceremonii poprzedzonej kremacją od 2.000 zł (+ opłaty cmentarne).

Dysponujemy certyfikowanymi karawanami takich marek jak Mercedes czy Volkswagen. Są one nie tylko eleganckie, ale i niezawodne. Służą nam one, aby świadczyć usługi transportu krajowego i międzynarodowego oraz biorą udział w uroczystościach żałobnych. Dbamy też o zapewnienie transportu autokarowego uczestnikom pogrzebu. Chcemy bowiem, aby mogli się Państwo skupić w tym szczególnym dniu na ostatnim pożegnaniu z Bliską Osobą.

Od chwili zlecenia nam usługi transportu międzynarodowego Zakład Pogrzebowy KALLA Słupsk zajmuje się wszystkimi formalnościami. Wiemy, że śmierć za granicą wymusza zwiększoną ilość czynności do dopełnienia, dlatego bierzemy je wszystkie na swoje barki. Staramy się o niezbędną dokumentację, dokonujemy jej tłumaczenia, uzyskujemy konieczne pozwolenia oraz dbamy, aby ciało Zmarłego dotarło do miejsca przeznaczenia zgodnie z Państwa życzeniem oraz restrykcyjnymi przepisami prawa międzynarodowego.

Zakład Pogrzebowy KALLA Słupsk dysponuje bogatym wyborem trumien, urn, akcesoriów pogrzebowych, wieńców i wiązanek kwiatów, krzyża i tabliczki, oprawy muzycznej i multimedialnej pogrzebu. Doradzamy w przypadku ich wyboru, jak również troszczymy się o cały szereg innych detali. Każdy szczegół ceremonii, który Państwo powierzają pieczy Zakładu Pogrzebowego KALLA Słupsk, jest przemyślany i konsultowany z Państwem.

Liczne wyrazy uznania i podziękowania od Klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać, są odzwierciedleniem naszych starań oraz świadectwem wysokiej jakości usług pogrzebowych, które świadczymy. Dobra opinia naszych Klientów to dla nas największa nagroda.

usługi pogrzebowe

zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy KALLA Słupsk to następujące usługi pogrzebowe:

 • mobilne biuro
 • dopełnianie formalności w urzędach i na cmentarzach
 • kredytowanie usług w ramach zasiłku pogrzebowego ZUS, KRUS, MSWiA
 • porady prawne
 • własna sala pożegnań przedpogrzebowych
 • winda pogrzebowa
 • baldachim nad grobem, sztuczna trawa, nagłośnienie
 • oprawa muzyczna (skrzypce)
 • obecność obrazu Matki Boskiej Ostrobramskiej w trakcie ceremonii pogrzebowej,
 • klepsydry i nekrologi
 • pomoc w organizacji styp
 • ponowne formowanie mogiły po pogrzebie

oraz kompleksowe usługi pogrzebowe w pakiecie rozszerzonym:

 • organizacja i obsługa ceremonii pogrzebowej - religijnej i świeckiej
 • eksportacja ciała Zmarłego do chłodni
 • przygotowanie Zmarłego do pochówku
 • trumny, urny, akcesoria,
 • wieńce i wiązanki,
 • transport zwłok w kraju i za granicą,
 • kremacje
 • ekshumacje,
 • Mistrz Ceremonii (pogrzeby świeckie)
 • fotografowanie i filmowanie ceremonii pogrzebowej,
 • możliwość udziału w ceremonii zdjęcia Zmarłego

W naszym Zakładzie Pogrzebowym KALLA organizujemy ceremonie, które mieszczą się w kwocie zasiłku pogrzebowego na Starym i Nowym cmentarzu w Słupsku - wraz z opłatami cmentarnymi. Czynimy wszystko, aby każda uroczystość żałobna była pełna godności i piękna. Państwa opinia o naszej pracy i liczne polecenia są dla nas najważniejsze.

Niezależnie czy organizujemy pogrzeb na zlecenie osób prywatnych czy też instytucji państwowych albo samorządowych - czynimy to zawsze z taką samą dbałością i troską. Wielokrotnie powierzano nam przygotowanie ceremonii pogrzebowych tzw. VIP-ów czy też wysokich rangą przedstawicieli wojska. Zapewniamy jednak, że każdy Zmarły traktowany jest przez nas jak VIP czyli Bardzo Ważna Osoba, której należy się szacunek.

zakłady pogrzebowe słupsk

pogrzeby słupsk

Zakład Pogrzebowy KALLA

ul. Armii Krajowej 15

76-200 Słupsk

Biuro czynne:

pn - pt w godz. 8-16,

sb w godz. 9-14

TELEFONY CAŁODOBOWE:

kom. 601-928-600,

59 / 842-81-96,

FAX:  59 / 840-36-60

e-mail: biuro@kalla.slupsk.pl

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

 • cudzyslow W kwietniu 2017 roku żegnaliśmy Mamę, Babcie i Prababcię - Irenę Sosnowską, która zgasła w wieku 86 lat. Bardzo pomocna w tym pożegnaniu była Firma KALLA, po raz trzeci w naszej rodzinie, gdyż przy każdej takiej smutnej konieczności w po... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Marek Sosnowski
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Słupsk Kalla - Słupsk
firma,zaklad-pogrzebowy-slupsk-kalla,1164.html