Zakład Pogrzebowy Sacrum Kostrzyn

Zakład Pogrzebowy Sacrum Kostrzyn - Kostrzyn nad Odrą
Silver

Ulica: Jagiellońska 2M

Miasto: Kostrzyn nad Odrą, 66-470

Województwo: Lubuskie

zakład pogrzebowy Kostrzyn

 

 

Zakład Pogrzebowy SACRUM z Kostrzyna nad Odrą to rodzinna firma działająca w branży pogrzebowej. Oferujemy kompleksową pomoc w organizacji uroczystości żałobnych osobom zamieszkującym zachodnie i północno-zachodnie rejony Polski. Zdajemy sobie sprawę, że w pracy zakładu pogrzebowego do najważniejszych cech należą sprawność w działaniu, kultura osobista i dyspozycyjność. Przedsiębiorstwo pogrzebowe SACRUM z tych właśnie cech uczyniło swój znak rozpoznawczy. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów w trzech biurach. Dwa z nich znajdują sie w województwie zachodniopomorskim - w Dębnie oraz Myśliborzu, jedno zaś w województwie lubuskim. Właśnie tu - w Kostrzynie nad Odrą - jesteśmy obecni przy ul. Jagiellońskiej 2M.

 

 

Kostrzyn Nad Odrą

 

 

zakłady pogrzebowe kostrzyn

 

Zakład Pogrzebowy SACRUM gwarantuje, że dołoży wszelkich starań, aby przygotować piękną oprawę pogrzebów - niezależnie, czy będą to ceremonie wyznaniowe czy też świeckie. SACRUM z Kostrzyna jest gotowy pomóc Państwu w przygotowaniu ostatniej drogi Państwa Bliskich wszędzie, gdzie tylko Państwo uznają, że nasza pomoc jest potrzebna. Wszyscy pracownicy to doswiadczone osoby, charakteryzujące się empatią i dużą kulturą osobistą, a także wielką ludzką życzliwością.

 

usługi pogrzebowe Kostrzyn

 

Podejmujemy się także wykonywania usługi transportu Zmarłych. Są one realizowane nie tylko na terenie województw, w których znajdują się nasze siedziby, ale także na obszarze całej Polski oraz poza nią.

Zapewniamy, że z usług pogrzebowych świadczonych przez firmę pogrzebową z Kostrzyna mogą korzystać osoby o różnym stopniu zamożności. Tych z Państwa, dla których przygotowanie pogrzebu stanowi poważne obciążenie finansowe, informujemy o możliwości skorzystania z kredytowania pogrzebów z zasiłków ZUS, KRUS i MSWiA.

 

przewozy zmarłych Kostrzyn nad odrą

 

W zakładach pogrzebowych SACRUM mogą Państwo dokonać wyboru z całej gamy akcesoriów pogrzebowych. Trumny oraz urny, które oferujemy, są wykonane według nowoczesnego wzornictwa i z najlepszych materiałów. Podobnie inne utensylia oraz produkty, konieczne do organizacji pogrzebu: gwarantujemy ich jakość oraz przystępne ceny.

Dbamy o oprawę uroczystości żałobnych - w tym o zapewnienie wieńców, wiązanek i stroików kwiatowych. Czynimy wszystko, aby odpowiadały one wszystkim naszym Klientom. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w organizacji stypy, oferujemy swoją kompleksową pomoc.

 

zakłady pogrzebowe

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy SACRUM to całodobowa pomoc mieszkańcom Kostrzyna nad Odrą, przewozy zmarłych i usługi pogrzebowe:

 

 • ceremonie żałobne różnych wyznań
 • uroczystości pogrzebowe świeckie
 • formalności w urzędach - z upoważnienia Klienta
 • eksportacja Zmarłych
 • tworzenie klepsydr oraz nekrologów
 • kremacje
 • urny i trumny - różne modele i materiały
 • transport Zmarłych - krajowy i zagraniczny
 • florystyka pogrzebowa
 • pomoc w organizacji styp
 • ekshumacje

dom pogrzebowy

zakład pogrzebowy Sacrum z Kostrzyna nad odrą

 

Zakład Pogrzebowy SACRUM w Kostrzynie

ul. Jagiellońska 2 M

Kostrzyn,  66 - 470

Telefony: 609 01 02 00; 95 333 56 16

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Pogrzeb ojca odbył się prawidłowo i zgodnie z ustaleniami. Pisze tą ocenę bo wcześniej korzystałem z konkurencji i nie byłem tak zadowolony a uważam że opinie należny pisać nie tylko wtedy jak sa negatywne. Polecam ta firmę szczerze
  starstarstarstarstar
  Dariusz
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Sacrum Kostrzyn - Kostrzyn nad Odrą