Zakład Pogrzebowy Orea Otmuchów

Zakład Pogrzebowy Orea Otmuchów - Otmuchów
Gold

Ulica: Rynek 40

Miasto: Otmuchów, 48-385

Województwo: Opolskie

Zakład Pogrzebowy Orea Otmuchów - Otmuchów Rynek 40, Otmuchów pogrzebyotmuchow.pl Ocena:starstarstarstarstar 786 105 123   786 108 123

usługi pogrzebowe Otmuchów

 

Zakład Pogrzebowy OREA jest firmą rodzinną działająca na rynku funeralnym województwa dolnośląskiego, a od roku 2021 także województwa opolskiego. Rozpoznawalność firmy OREA zapewnia nie tylko najwyższa jakość usług, ale i nieszablonowa nazwa, która została utworzona z inicjałów imion i nazwisk osób ważnych i bliskich dla rodziny,która firmę stworzyła i nią zarządza.

Zakład pogrzebowy OREA zawsze za cel stawiał sobie bycie blisko tych, którzy potrzebują pomocy w kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowej. Dlatego - oprócz biura w Ziębicach na Dolnym Śląsku - otworzyliśmy również biuro w województwie opolskim w Otmuchowie, które znajduje się przy ul. Rynek 40. Swoim zasięgiem obejmujemy nie tylko Otmuchów, ale również Paczków i okolice tych miejscowości.

 

zakład pogrzebowy w otmuchowie

 

zakład pogrzebowy

Zakład usług pogrzebowych w swojej pracy wykorzystuje najlepsze światowe wzorce działania na każdym etapie przygotowania uroczystości żałobnej. Zaangażowanie i kompetencja naszych pracowników to gwarancja, że każdy pogrzeb jest w pełni zgodny z oczekiwaniami naszych Klientów. Organizujemy tak pogrzeby tradycyjne, jak i pochówki z kremacją - w ceremoniałach różnych wyznań, jak i według obrzędowości świeckiej. Dzięki temu Klienci otrzymują usługi pogrzebowe najwyższej jakości w korzystnej cenie, które są dostępne dla każdego, niezależnie od sytuacji społecznej i finansowej.

Służymy Państwu wszelką pomocą i dokładamy wszelkich starań, aby również niezbędne formalności urzędowe nie stały się dla Państwa dodatkowym obciążeniem. Decydując się na skorzystanie z usług Zakładu Pogrzebowego OREA w Otmuchowie mogą być Państwo pewni, że kwestie organizacyjne będą ograniczone do niezbędnego minimum. Dajemy Państwu możliwość skorzystania z kaplicy przedpogrzebowej, w której może odbyć się czuwanie przy Zmarłym.

Firma pogrzebowa z Otmuchowa troszczy się również o zapewnienie oprawy muzycznej. Chętnie też doradzimy w wyborze kwiatów na pogrzeb - wieńców, wiązanek oraz innych form - które skomponują nasi certyfikowani floryści.

Dbamy, aby oferta naszych usług pogrzebowych była dostosowana do indywidualnych Państwa wymagań i potrzeb. W celu sprostania temu wyzwaniu nieustannie poszerzamy naszą bogatą ofertę usług oraz akcesoriów pogrzebowych. Posiadamy szeroki asortyment trumien, urn, wieńców, krzyży oraz tabliczek w różnych, ale zawsze bardzo przystępnych, cenach - a każdy z produktów przez nas oferowanych odznacza się wysoką jakością.

 

usługi pogrzebowe w otmuchowie

 

Dom pogrzebowy zapewnia także usługi transportu Zmarłych w Polsce, jak też usługi transportu międzynarodowego w całej Europie. Do każdego zlecenia na przewóz Zmarłych podchodzimy indywidualnie - uzgadniając jego warunki w sposób szczegółowy oraz transparentny z rodziną Zmarłego. Każda bowiem sytuacja jest inna, a co za tym idzie wymaga zastosowania innych środków oraz parametrów działania.

W ofercie firmy OREA znajdują się także usługi kamieniarskie - mogą Państwo wybrać u nas pomnik nagrobny, który następnie zostanie zamontowany na grobie Bliskiej Państwu Osoby. Takie zgromadzenie usług świadczonych przez jedną firmę to nie tylko oszczędność czasu i środków, ale także pewność, że wykonane zostaną one pewnie i solidnie.

Pracownicy zakładu pogrzebowego w Otmuchowie są zawsze do Państwa dyspozycji - całodobowo dyżurujemy pod numerami telefonów 786 105 123 oraz 786 108 123. Troska o Klienta - jakość oferowanych usług oraz obsługi - wyróżnia nas i sprawia, że coraz to nowe osoby powierzają nam w zaufaniu odpowiedzialność za przygotowanie uroczystości pochówku Bliskiej Osoby. Obiecujemy, że to zaufanie jest dla nas dumą oraz zobowiązaniem, aby nigdy go nie zawieść.

 

zakłady pogrzebowe

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy OREA w Otmuchowie, Paczkowie i okolicach to m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 • organizacja pogrzebów wszystkich rodzajów
 • formalności urzędowe
 • przewóz Zmarłych na terenie Polski i Europy
 • sprzedaż trumien i urn
 • odzież żałobna
 • kremacje zwłok
 • nekrologi i klepsydry
 • wieńce i wiązanki
 • oprawa muzyczna pogrzebu
 • usługi kamieniarskie

 

dom pogrzebowy ziębice

 

zakład usług pogrzebowych otmuchów

Usługi Pogrzebowe OREA

Rodzina Rabuszko

 

ul. Rynek 40

48-385 Otmuchów

Tel. 786 105 123

786 108 123

&

ul. Wałowa 46

57-220 Ziębice

Tel. 74 819 11 17

509 405 675

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo dobra firma, cenę pogrzebu ustalili taniej niż konkurencja dokładnie za te same elementy i trumnę - polecam
  starstarstarstarstar
  Paweł S.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Orea Otmuchów - Otmuchów