Zakład pogrzebowy Olszewska–Snopek, Sławomir Snopek

Zakład pogrzebowy Olszewska–Snopek, Sławomir Snopek - Kcynia
Silver

Ulica: Rynek 24

Miasto: Kcynia, 89-240

Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Zakład pogrzebowy Olszewska–Snopek, Sławomir Snopek - Kcynia Rynek 24, Kcynia olszewska-snopek.pl Ocena:brak 601-790-485   667-214-968

zakład pogrzebowy kcynia

 

Zakład Pogrzebowy OLSZEWSKA-SNOPEK jest rodzinną firmą działającą na rynku usług pogrzebowych nieprzerwanie od 2013 roku. Firma pogrzebowa świadczy kompleksowe usługi z zakresu przygotowania i przeprowadzania uroczystości pogrzebowych głównie w województwie kujawsko-pomorskim. Czynnikiem wyróżniającym ten zakład pogrzebowy jest ukierunkowanie na indywidualne potrzeby rodzin i wsłuchiwanie się w ich oczekiwania. Dom pogrzebowy organizuje ceremonie dostosowywane do oczekiwań oraz możliwości finansowych poszczególnych rodzin w żałobie.

 

zakład pogrzebowy w kcyni

 

 

o firmie

 

Zakład pogrzebowy swoją troską obejmuje głównie mieszkańców Kcyni oraz Szubina. To tam znajdują się biura firmy, w których wykwalifikowany personel chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w każdej kwestii związanej z organizacją pogrzebu. W Kcyni biuro zlokalizowane jest przy ulicy Rynek 24. W tym miejscu tym możliwe jest ustalenie wszelkich szczegółów, dobranie odpowiednich akcesoriów pogrzebowych i omówienie wszelkich kwestii formalnych. Pracownicy zatrudnieni w firmie to osoby obdarzone empatią, kulturą osobistą, a dodatkowo potrafiące wsłuchiwać się w potrzeby osób najbliższych Zmarłego tak, by przygotowana uroczystość była odzwierciedleniem ich potrzeb i oczekiwań.

 

usługi pogrzebowe kcynia

 

Personel firmy może przejąć odpowiedzialność za wszelkie kwestie formalne, a także podjąć się reprezentowania rodziny w żałobie w urzędach i instytucjach, włączając w to także pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Dodatkowo pracownicy zakładu pogrzebowego w Kcyni służą pomocą w przygotowaniu odpowiedniej oprawy muzycznej z wykorzystaniem organów, trąbek czy skrzypiec. Poza tym zajmą się przygotowaniem kompozycji kwiatowych, przy wsparciu profesjonalnych florystów. Mogą także Państwo powierzyć nam troskę o przygotowanie konsolacji.

Zakład Pogrzebowy OLSZEWSKA-SNOPEK dysponuje nowoczesnym taborem pojazdów, który został przygotowany do przewozu Zmarłych na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.

Firma posiada własne pomieszczenie chłodnicze, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować odpowiednie warunki do przechowywania ciała. Pracownicy dzięki posiadanemu doświadczeniu i wiedzy z zakresu tanatokosmetologii są również w stanie odpowiednio przygotować ciało Zmarłego do pochówku. Do dyspozycji Klientów jest także kaplica, gdzie w spokoju i odpowiedniej atmosferze rodzina może w obecności Zmarłego spędzić ostatnie wspólne chwile.

 

zakład pogrzebowy snopek kcynia

 

Zakład Pogrzebowy OLSZEWSKA-SNOPEK zajmuje się przygotowaniem uroczystości pogrzebowych tradycyjnych i kremacyjnych, wyznaniowych i świeckich. Dodatkowo jest w stanie zadbać o miejsce spoczynku osób Wam bliskich i przygotować okolicznościową dekorację grobu lub zająć się jego pielęgnacją w ramach usługi opieki nad grobami, która może być świadczona doraźnie lub cyklicznie.

 

oferta usług

 


Zakład Pogrzebowy OLSZEWSKA-SNOPEK w Kcyni - oferuje m.in. następujące usługi:

 • kompleksowe przygotowanie uroczystości pogrzebowych
 • uroczystości wyznaniowe, świeckie, tradycyjne i kremacyjne
 • usługi Mistrza Ceremonii
 • pomoc w kwestiach formalnych
 • kremacje
 • ekshumacje
 • własna chłodnia
 • własna Kaplica
 • transport krajowy i międzynarodowy
 • nowoczesny tabor pojazdów
 • przygotowanie zwłok do pogrzebu
 • nekrologi
 • sprzedaż trumien i urn
 • pielęgnacja grobów
 • oprawa muzyczna
 • organizacja konsolacji
 • kompozycje kwiatowe

 

zakłady pogrzebowe w kcyni

 

kontakt

 

firma pogrzebowa kcynia olszewska snopek

 

Zakład Pogrzebowy OLSZEWSKA-SNOPEK
Sławomir Snopek

ul. Rynek 24
89-240 Kcynia

 

Całodobowa pomoc i przewóz zmarłych:

Sławomir Snopek 601-790-485
Agnieszka Olszewska 667-214-968

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy Olszewska–Snopek, Sławomir Snopek - Kcynia