Zakład pogrzebowy Olszewska–Snopek, Sławomir Snopek

Zakład pogrzebowy Olszewska–Snopek, Sławomir Snopek - Szubin
Silver

Ulica: Nakielska 35

Miasto: Szubin, 89-200

Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Zakład pogrzebowy Olszewska–Snopek, Sławomir Snopek - Szubin Nakielska 35, Szubin olszewska-snopek.pl Ocena:brak 601-790-485   667-214-968

zakład pogrzebowy Olszewska snopek Szubin

 

 

Zakład Pogrzebowy OLSZEWSKA-SNOPEK to rodzinna firma pogrzebowa z Szubina, która działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Przez ten czas zdobyła uznanie nie tylko na swoim lokalnym szubińskim rynku, ale również na całych Kujawach.

Zakład pogrzebowy istnieje na rynku branży funeralnej od 2013 roku, oferując swoim Klientom kompleksową pomoc i wsparcie w zakresie przygotowania i przeprowadzenia wyjątkowych ceremonii ostatniego pożegnania. Posiadaną wiedzę i doświadczenie firma przekłada na oferowane usługi, które świadczone są na najwyższym możliwym poziomie oraz zostają dopasowane do potrzeb i oczekiwań Klientów.

 

o firmie

 

 

Biuro Zakładu Pogrzebowego OLSZEWSKA-SNOPEK mieści się w Szubinie przy ulicy Nakielskiej 35. Firma posiada także drugie biuro w Kcyni. W obu tych siedzibach wykwalifikowany personel oczekuje na Państwa, aby udzielić kompleksowej pomocy i wsparcia we wszystkich kwestiach, składających się na przygotowanie pogrzebu, dopasowując usługi do oczekiwań i możliwości finansowych.

 

usługi pogrzebowe szubin

 

Pracownicy zatrudnieni w zakładzie pogrzebowym w Szubinie to osoby posiadające ogromne doświadczenie i wiedzę oraz dodatkowo obdarzone empatią i potrafiące słuchać. Od pierwszego zgłoszenia rodziny w żałobie są w stanie pomóc we wszelkich kwestiach formalnych związanych z przygotowaniem pogrzebu. Mogą oni reprezentować Państwa we wszystkich urzędach czy instytucjach oraz odpowiedzieć na nurtujące pytania.

Zakład usług pogrzebowych dysponuje własnym pomieszczeniem chłodniczym, gdzie ciało zmarłego może w odpowiednich warunkach oczekiwać na dzień pochówku. Pracownicy firmy zadbają o przygotowanie Zmarłego do pochówku i odpowiednie ubranie. Firma posiada także w swoim biurze możliwość doboru trumny, urny oraz innych akcesoriów pogrzebowych. Poza tym pracownicy są w stanie pomóc w przygotowaniu odpowiedniej oprawy muzycznej oraz florystycznej, które mają ogromny wpływ na charakter uroczystości. W razie potrzeby zakład pogrzebowy, dzięki współpracy z lokalami gastronomicznymi w Szubinie może wspomóc też w organizacji stypy.

 

pogrzeby szubin

 

Firma OLSZEWSKA-SNOPEK ma doświadczenie w przygotowaniu wszystkich rodzajów uroczystości pogrzebowych, zarówno tradycyjnych, jak i połączonych z kremacją. Zakład pogrzebowy przygotowuje uroczystości wyznaniowe jak i świeckie - w przypadku tych ostatnich o cały przebieg zadba wykwalifikowany Mistrz Ceremonii, współpracujący z firmą. Pracownicy zadbają również o wszystkie aspekty związane z przygotowaniem i przebiegiem ceremonii, gwarantując profesjonalną obsługę pogrzebu na wszystkich cmentarzach w Szubinie i okolicach.

Oprócz wyżej wymienionych usług Zakład Pogrzebowy OLSZEWSKA-SNOPEK podejmuje się świadczenia usługi transportu zwłok. Usługi realizuje przewóz Zmarłych na terenie kraju oraz poza jego granicami. Dzięki posiadanemu taborowi nowoczesnych pojazdów wszystkie zlecenia realizowane są w sposób bezpieczny i sprawny. Firma nasza współpracuje także z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Prokuraturą Rejonową.

Usługi pogrzebowe, świadczone przez Zakład Pogrzebowy OLSZEWSKA-SNOPEK, odznaczają się nie tylko wysoką jakością, ale także różnorodnością. W ich skład których wchodzi także pielęgnacja grobów.

 

dom pogrzebowy

 

 

usługi pogrzebowe

 


Zakład Pogrzebowy OLSZEWSKA-SNOPEK z Szubina oferuje następujące usługi pogrzebowe:

 

 • kompleksowa pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowych
 • profesjonalna obsługa pogrzebów na cmentarzach
 • prowadzenie świeckich pogrzebów przez Mistrza Ceremonii
 • organizacja kremacji
 • sprzedaż trumien, urn, tabliczek, nagrobków
 • transport zwłok
 • własna chłodnia
 • nekrologi
 • kompleksowe usługi florystyczne
 • organizacja konsolacji/stypy
 • oprawa muzyczna
 • opiiiiiieka nad grobami
 • okolicznościowe dekoracje grobów

 

godne pogrzeby szubin

 

kontakt

 

dom i zakład pogrzebowy olszewska-snopek szubin


Zakład Pogrzebowy OLSZEWSKA-SNOPEK
Sławomir Snopek

ul. Nakielska 35
89-200 Szubin

 

Całodobowa pomoc:

Sławomir Snopek 601-790-485
Agnieszka Olszewska 667-214-968

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy Olszewska–Snopek, Sławomir Snopek - Szubin