Zakład Pogrzebowy - Sebastian Dacyna

Zakład Pogrzebowy - Sebastian Dacyna - Nowa Ruda
Silver

Ulica: Radkowska 29b

Miasto: Nowa Ruda, 57-402

Województwo: Dolnośląskie

Zakład Pogrzebowy - Sebastian Dacyna - Nowa Ruda Radkowska 29b, Nowa Ruda pochowek24.pl Ocena:starstarstarstarstar 666 450 443   889 650 502

zakład pogrzebowy nowa ruda

 

nowa ruda

 

Zakład Pogrzebowy, którego właścicielem jest Pan Sebastian Dacyna, działa w Nowej Rudzie - Słupcu świadcząc kompleksowe usługi pogrzebowe dla mieszkańców Nowej Rudy, a także takich miejscowości jak: Bożków, Czerwieńczyce, Drogosław, Dzikowiec, Ścinawka oraz Woliborz. Obszar administracyjny nie stanowi jednak ograniczeń. Priorytetem działania naszej firmy jest bowiem zagwarantowanie najwyższej jakości usług pogrzebowych mieszkańcom całego województwa dolnośląskiego, Śląska a także całej Polski, jeśli zachodzi taka potrzeba. Biuro zakładu pogrzebowego Sebastiana Dacyny znajduje się w mieście Nowa Ruda - w dzielnicy Słupiec - przy ul. Radkowskiej 29B. Punktem, który ułatwia dotarcie do naszej siedziby, jest bliskość kościoła parafialnego p.w. św. Katarzyny.

 

zakład usług pogrzebowych

 

W sytuacji śmierci Osoby Bliskiej ważne jest doświadczenie wsparcia ze strony firmy pogrzebowej, która pomoże podjąć odpowiednie działania. Nasz Zakład Pogrzebowy jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Zarówno właściciel - Pan Sebastian Dacyna - jak i wszyscy pracownicy Zakładu Pogrzebowego w Nowej Rudzie dokładają wszelkich starań, aby każdy kto prosi nas o pomoc w przygotowaniu pogrzebu mógł skorzystać z pełnego wachlarza naszych usług pogrzebowych. Realizujemy je z troską o najwyższe standardy tak usług, jak i obsługi naszych Klientów - przy jednoczesnym zastosowaniu konkurencyjnych cen.

 

usługi pogrzebowe nowa ruda

Organizujemy uroczystości pogrzebowe w każdej formie: tradycyjne i z kremacją, religijne i świeckie. Angażujemy się w tę organizację od pierwszego do ostatniego etapu naszych działań. Wykonujemy eksportacje (transport zwłok), a także przygotowujemy ciało Zmarłego do pochówku. Ustalamy z Państwem wybór trumny bądź urny, a także innych akcesoriów pogrzebowych - takich, jak krzyże, tabliczki oraz skrzynie nagrobne. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności urzędowych - w urzędach, kancelariach parafialnych oraz administracjach cmentarzy. Dla ułatwienia przebrnięcia przez meandry biurokracji oferujemy kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłków ZUS, KRUS i MSWiA. Troszczymy się o oprawę muzyczną ceremonii żałobnych a także o jej stronę wizualną.

 

zakłady pogrzebowe w nowej rudzie

 

Mamy własną kwiaciarnię "Bratek", gdzie na powierzchni 70 m2 codziennie gromadzimy dla Państwa najpiękniejsze kwiaty. Gwarantujemy, że są one codziennie świeże - a nasi doświadczeni floryści zadbają, aby wieńce i wiązanki kwiatów z nich przygotowywane zawsze były spełnieniem Państwa wyobrażeń. Wykonujemy też kompozycje z kwiatów sztucznych oraz dekoracje na trumny.

Nasz zakład pogrzebowy posiada eleganckie karawany, którymi świadczymy usługę transportu Zmarłych - nie tylko na terenie miasta Nowa Ruda, ale także na terenie regionu Dolnego Śląska.

Po pogrzebie oferujemy sprawny montaż obramowań grobów oraz ławek przy mogiłach. Wykonujemy też grobowce. Zakład Pogrzebowy Nowa Ruda oferuje również usługę opieki nad grobami. Możemy ją wykonać jednorazowo lub też cyklicznie w okresie całego roku.

 

nowa ruda kremacje

 

 

usługi pogrzebowe

 

Usługi Pogrzebowe Sebastian Dacyna Nowa Ruda i okolice to m.in:

 • eksportacja Zmarłego (z mieszkania, szpitala, hospicjum)
 • formalności urzędowe (USC, ZUS, kancelarie parafialne, administracje cmentarzy)
 • kredytowanie kosztów pogrzebu
 • organizacja oraz przeprowadzenie uroczystości pogrzebowych
 • kremacja
 • szeroki wybór trumien, urn, krzyży oraz tabliczek
 • własna kwiaciarnia (wieńce, wiązanki, stroiki na trumnę)
 • oprawa muzyczna
 • kopanie grobów i wykonywanie grobowców
 • obramowania nagrobków oraz ustawianie ławek cmentarnych
 • opieka nad grobami

 

zakłady pogrzebowe

 

usługi pogrzebowe Słupiec, Nowa Ruda

 

Zakład Pogrzebowy Sebastian Dacyna

ul. Radkowska 29b, obok Kościoła

57-402 Nowa Ruda

Telefony Całodobowe:

666 450 443

889 650 502

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Dziękuję za pomoc i profesjonalną organizację pogrzebu.
  starstarstarstarstar
  Andrzej
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy - Sebastian Dacyna - Nowa Ruda