Zakład Pogrzebowy Koperski - Usługi Pogrzebowe Żyrardów

Zakład Pogrzebowy Koperski - Usługi Pogrzebowe Żyrardów - Żyrardów
Gold

Ulica: Waryńskiego 20 (na tyłach szpitala)

Miasto: Żyrardów, 96-300

Województwo: Mazowieckie

Zakład Pogrzebowy Koperski - Usługi Pogrzebowe Żyrardów - Żyrardów Waryńskiego 20 (na tyłach szpitala), Żyrardów koperski.eu Ocena:brak 46 855 02 25   46 855 41 67

zakład pogrzebowy żyrardów

 

 

żyrardów

 

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI istnieje już od 1937 roku. Pierwsza siedziba firmy, zajmującej się wtedy produkcją trumien, mieściła się w Mszczonowie. W czerwcu 2010 roku otworzyliśmy dla naszych klientów oddział w Warszawie - jako odpowiedź na ich oczekiwania i sugestie. Nasze wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm sprawiają, że zaufało nam już wiele osób.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, w jak trudnych chwilach zwracają się Państwo do naszej firmy. Rozumiemy to bardzo dobrze i zapewniamy, że do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Bez obaw mogą Państwo powierzyć nam ciało Bliskiej Osoby mając pewność, że będziemy je traktować zawsze z należnym szacunkiem. Mottem przyświecającym naszej działalności jest „Godność i Tradycja”.

 

zakład pogrzebowy

 

Zakład Pogrzebowy KOPERSKI to kompleksowe usługi pogrzebowe oraz najwyższej jakości produkty z branży funeralnej. Korzystając z usług naszego Zakładu Pogrzebowego mogą Państwo uzyskać dostęp do - między innymi - takich usług jak: krajowy i międzynarodowy transport zwłok, całodobowe pogotowie pogrzebowe, kompleksowe usługi prosektoryjne (w prosektorium w Żyrardowie przy ul. Waryńskiego 7), kremacja Osoby Zmarłej oraz tradycyjny pochówek.

Każda ceremonia Ostatniego Pożegnania jest przez nas traktowana wyjątkowo. Osoba pogrążona w żałobie a także Osoba Zmarła, niezależnie od rodzaju pochówku który został wybrany, jest dla nas najważniejsza. Nasze usługi pogrzebowe wykonujemy wykorzystując eleganckie karawany renomowanych marek.

Od samego początku działalności, nasza firma specjalizowała się w wyrobie trumien. Także teraz, po wielu latach, oferujemy Państwu najwyższej jakości trumny wykonane z litego drewna, do produkcji których wykorzystujemy zarówno tradycyjne metody, jak również nowoczesne urządzenia.

 

żyrardów usługi

 

usługi pogrzebowe

 

Na życzenie Klienta zapewniamy kompletny zakres usług pogrzebowych, w tym także załatwienie wszystkich formalności - w razie potrzeby również tych, które trzeba dokonać za granicą. Zakład Pogrzebowy KOPERSKI uwzględnia wszystkie polskie tradycje związane z obrzędem pochówku. Nasza oferta funeralna stale się rozwija. Dzięki uczestnictwu w krajowych i międzynarodowych wystawach i targach funeralnych, poznajemy i proponujemy Państwu również aktualne światowe wzory oraz najnowocześniejsze rozwiązania branżowe. 

Istnieje także możliwość, by Najbliżsi Zmarłego upoważnili nas do reprezentowania ich w instytucjach państwowych, kościelnych oraz innych firmach związanych z pogrzebem.

 

dom pogrzebowy w Żyrardowie

 

Na życzenie Klienta możliwe jest:
» wypłacenie zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS w naszych biurach
» pośrednictwo w zamieszczaniu nekrologów i kondolencji w prasie
» przygotowanie klepsydr oraz rozplakatowanie ich w ustalonych miejscach.
» zapewnienie oprawy muzycznej ceremonii pogrzebowych (z odtwarzacza CD lub w wykonaniu instrumentalisty)
» zapewnienie fotografa i kamery video.

Ponadto możemy zaproponować namioty żałobne, przenośne wystroje kaplic i nagłośnienie do zastosowania w różnych miejscach pożegnań. Oferujemy także możliwość zamówienia wieńców, wiązanek i bukietów pogrzebowych. Jesteśmy otwarci na inne, niż wspomniane, życzenia zleceniodawców. 

Wszystko odbywa się zgodnie z regułą - „Życzenie Rodziny Zmarłego wyznacza granice możliwości przedsiębiorstwa”.

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe „KOPERSKI” kieruje się tą maksymą.

 

pogrzeby

 

W roku 2017 Przedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI obchodziło jubileusz 80-lecia pracy w służbie Osobom Zmarłym oraz ich Rodzinom. Przez te wszystkie lata praca ta oznaczała wierne kultywowanie najlepszych tradycji funeralnych. Dzięki temu udawało się budować zaufanie Klientów, które także teraz stanowi dla firmy najcenniejszy kapitał.

 

zakłady pogrzebowe żyrardów

 

pogrzebowe usługi w Żyrardowie

 

Warszawa
Zakład Pogrzebowy
ul. Powązkowska 2


tel. 22 111 88 88
tel. 727 500 800
Grodzisk Mazowiecki
Dom Pogrzebowy
ul. Montwiłła 40


tel. 22 724 44 44
tel. 22 755 50 05
Mszczonów
Biuro Pogrzebowe
ul. Sienkiewicza 33


tel. 46 857 22 22
tel. 46 857 17 42

 

Żyrardów
Centrum Pogrzebowe

ul. Waryńskiego20

tel. 46 855 02 25
tel. 46 855 41 67


Warszawa - Powązki

Kaplica i Chłodnia
ul. Powązkowska 14


tel. 727 500 800

 

Żyrardów
Zakład Produkcji Trumien

ul. Mazowiecka 16/18

tel. 46 855 04 11
tel. 46 855 41 67

     

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Koperski - Usługi Pogrzebowe Żyrardów - Żyrardów