Zakład Pogrzebowy Koperski - Usługi Pogrzebowe Mszczonów

Zakład Pogrzebowy Koperski - Usługi Pogrzebowe Mszczonów - Mszczonów
Gold

Ulica: Sienkiewicza 33

Miasto: Mszczonów, 96-320

Województwo: Mazowieckie

Zakład Pogrzebowy Koperski - Usługi Pogrzebowe Mszczonów - Mszczonów Sienkiewicza 33, Mszczonów koperski.eu Ocena:brak 46 857 22 22   46 857 17 42

zakład pogrzebowy

 

 

mszczonów

 

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI istnieje już od 1937 roku. Pierwsza siedziba firmy, zajmującej się wtedy - na samym początku - produkcją trumien, mieściła się w Mszczonowie. W czerwcu 2010 roku, spełniając życzenia i sugestie osób, które nam już zaufały, stworzyliśmy dla naszych Klientów oddział w Warszawie. Nasze wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm sprawiają, że wiele osób powierza nam przygotowanie pogrzebu ich Bliskich - a my staramy się tego zaufania nie zawieść.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, w jak trudnych chwilach zwracają się Państwo do naszej firmy. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Bez obaw mogą Państwo powierzyć nam ciało Bliskiej Osoby mając pewność, że będziemy je traktować z należnym szacunkiem. Mottem przyświecającym naszej działalności jest „Godność i Tradycja”.

 

usługi pogrzebowe w Mszczonowie

 

Zakład Pogrzebowy KOPERSKI Mszczonów to kompleksowe usługi pogrzebowe oraz najwyższej jakości produkty. Korzystając z usług naszego Zakładu Pogrzebowego mogą Państwo skorzystać między innymi z krajowego i międzynarodowego transportu zwłok, całodobowego pogotowia pogrzebowego, kompleksowych usług prosektoryjnych (w prosektorium, które znajduje się w Żyrardowie przy ul. Waryńskiego 7), kremacji ciała Osoby Zmarłej oraz tradycyjnego pochówku.

Traktujemy wyjątkowo każdą ceremonię Ostatniego Pożegnania. Osoba Zmarła oraz jej Rodzina, niezależnie od rodzaju wybranego pochówku, są dla nas najważniejsi. Nasze usługi pogrzebowe wykonujemy w oparciu o eleganckie karawany renomowanych marek.

Od samego początku działalności nasza firma specjalizowała się w wyrobie trumien. Oferujemy Państwu najwyższej jakości trumny wykonane z litego drewna, w produkcji których wykorzystujemy zarówno tradycyjne metody, jak również nowoczesne urządzenia.

 

Mszczonów zakład pogrzebowy

 

usługi pogrzebowe

 

Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zapewnić kompletny zakres usług pogrzebowych, w tym także załatwienie wszystkich formalności - w razie potrzeby również za granicą. Zakład Pogrzebowy KOPERSKI uwzględnia polskie tradycje związane z obrzędem pochówku. Nasza oferta stale się rozwija. W trosce o najwyższą jakość usług uczestniczymy w krajowych i międzynarodowych wystawach oraz targach funeralnych. Wdrażamy również aktualne światowe wzory oraz najnowocześniejsze rozwiązania branżowe. 

Istnieje także możliwość, by najbliżsi Zmarłego upoważnili nas do reprezentowania ich w instytucjach państwowych, kościelnych oraz innych firmach związanych z pogrzebem.

Na życzenie Klienta zajmujemy się następującymi kwestiami:
» wypłacenie zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS w naszych biurach
» pośrednictwo w zamieszczaniu nekrologów i kondolencji w prasie
» przygotowanie klepsydr oraz rozplakatowanie ich w ustalonych miejscach.
» zapewnienie oprawy muzycznej ceremonii pogrzebowych (z odtwarzacza CD lub w wykonaniu instrumentalisty)
» zapewnienie fotografa i kamery video.

Ponadto proponujemy namioty żałobne, przenośne wystroje kaplic i nagłośnienie do zastosowania w różnych miejscach pożegnań. Oferujemy także możliwość zamówienia wieńców, wiązanek i bukietów pogrzebowych. Jesteśmy otwarci także na inne, tutaj niewymienione, życzenia zleceniodawców. 

Wszystko odbywa się zgodnie z regułą - „Życzenie rodziny Zmarłego wyznacza granice możliwości przedsiębiorstwa”.

 

zakład pogrzebowy mszczonów

 

W roku 2017 Przedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI obchodziło 80. rocznicę działania, która zawsze była oparta na najlepszych tradycjach funeralnych. Dzięki temu firma zbudowała zaufanie Klientów, które jest cennym kapitałem.

 

dom pogrzebowy

 

firma pogrzebowa

 

Warszawa
Zakład Pogrzebowy
ul. Powązkowska 2


tel. 22 111 88 88
tel. 727 500 800
Grodzisk Mazowiecki
Dom Pogrzebowy
ul. Montwiłła 40


tel. 22 724 44 44
tel. 22 755 50 05
Mszczonów
Biuro Pogrzebowe
ul. Sienkiewicza 33


tel. 46 857 22 22
tel. 46 857 17 42

 

Żyrardów
Centrum Pogrzebowe

ul. Waryńskiego20

tel. 46 855 02 25
tel. 46 855 41 67


Warszawa - Powązki

Kaplica i Chłodnia
ul. Powązkowska 14


tel. 727 500 800

 

Żyrardów
Zakład Produkcji Trumien

ul. Mazowiecka 16/18

tel. 46 855 04 11
tel. 46 855 41 67

     

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Koperski - Usługi Pogrzebowe Mszczonów - Mszczonów