Zakład Pogrzebowy Koperski - Usługi Pogrzebowe Grodzisk Mazowiecki

Zakład Pogrzebowy Koperski - Usługi Pogrzebowe Grodzisk Mazowiecki - Grodzisk Mazowiecki
Gold

Ulica: Montwiłła 40 (przy targowisku i basenie miejskim)

Miasto: Grodzisk Mazowiecki, 05-825

Województwo: Mazowieckie

Zakład Pogrzebowy Koperski - Usługi Pogrzebowe Grodzisk Mazowiecki - Grodzisk Mazowiecki Montwiłła 40 (przy targowisku i basenie miejskim), Grodzisk Mazowiecki koperski.eu Ocena:brak 22 724 44 44   22 755 50 05

zakład pogrzebowy

Grodzisk mazowiecki

 

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI istnieje już od 1937 roku. Pierwsza siedziba firmy, która wtedy zajmowała się produkcją trumien, została otwarta w Mszczonowie. W czerwcu 2010 roku utworzyliśmy dla naszych Klientów oddział w Warszawie. Doświadczenie i pełen profesjonalizm, budowane przez wiele lat sprawiają, że zaufała nam już rzesza Klientów - a liczba ta wciąż się powiększa. Okazane nam zaufanie traktujemy jako wyzwanie oraz zobowiązanie.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, w jak ogromnie bolesnych chwilach zwracają się Państwo do naszej firmy o pomoc. Mając tego świadomość, do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Bez obaw mogą Państwo powierzyć nam ciało Bliskiej Osoby, mając pewność, że będziemy je traktować z należnym szacunkiem. Mottem przyświecającym każdemu naszemu działaniu jest „Godność i Tradycja”.


zakłady pogrzebowe w Grodzisku

 

Zakład Pogrzebowy KOPERSKI Grodzisk Mazowiecki to cała gama kompleksowych usług pogrzebowych oraz najwyższej jakości produkty z branży funeralnej. Decydując się na skorzystanie z usług naszego Zakładu Pogrzebowego mogą Państwo wybrać, między innymi: krajowy i międzynarodowy transport zwłok, całodobowe pogotowie pogrzebowe, kompleksowe usługi prosektoryjne, kremację Osoby Zmarłej oraz tradycyjny pochówek. Nasze prosektorium znajduje się w Żyrardowie przy ul. Waryńskiego 7.

Traktujemy wyjątkowo każdą ceremonię Ostatniego Pożegnania - tak, jak wyjątkowa była każda Osoba, której ona dotyczy. Osoba pogrążona w żałobie, niezależnie od rodzaju pochówku, jest dla nas najważniejsza. Nasze usługi pogrzebowe wykonujemy wykorzystując eleganckie karawany renomowanych marek.

Od samego początku działalności, nasza firma specjalizowała się w wyrobie trumien. Oferujemy Państwu najwyższej jakości trumny wykonane z litego drewna, a do ich produkcji wykorzystujemy zarówno tradycyjne metody, jak również nowoczesne urządzenia.


pogrzeby grodzisk mazowiecki

usługi pogrzebowe

Na życzenie Klienta organizujemy usługi pogrzebowe w kompletnym zakresie, w tym także załatwienie wszystkich formalności - w razie potrzeby również za granicą. Zakład Pogrzebowy KOPERSKI uwzględnia polskie tradycje związane z obrzędem pochówku. Nasza oferta stale się rozwija. Uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych wystawach i targach funeralnych - wdrażamy również aktualne światowe wzory oraz najnowocześniejsze rozwiązania branżowe. 

Istnieje także możliwość, by najbliżsi Zmarłego upoważnili nas do reprezentowania ich w instytucjach państwowych, kościelnych oraz innych firmach związanych z pogrzebem.

Na życzenie Klienta możliwe jest:
» wypłacenie zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS w naszych biurach
» pośrednictwo w zamieszczaniu nekrologów i kondolencji w prasie
» przygotowanie klepsydr oraz rozplakatowanie ich w ustalonych miejscach.
» zapewnienie oprawy muzycznej ceremonii pogrzebowych (z odtwarzacza CD lub w wykonaniu instrumentalisty)
» zapewnienie fotografa i kamery video.

 

dom pogrzebowy grodzisk mazowiecki


Ponadto, jako Zakład Pogrzebowy KOPERSKI - Grodzisk Mazowiecki możemy zaproponować namioty żałobne, przenośne wystroje kaplic i nagłośnienie do zastosowania w różnych miejscach pożegnań. Oferujemy także możliwość zamówienia wieńców, wiązanek i bukietów pogrzebowych. Jesteśmy otwarci również na inne, niż wymienione, życzenia Zleceniodawców.

Wszystko odbywa się zgodnie z regułą - „Życzenie rodziny Zmarłego wyznacza granice możliwości przedsiębiorstwa”.

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe „KOPERSKI” kieruje się tą maksymą już od 80 lat, gdyż w roku 2017 firma obchodziła jubileusz pracy - według najlepszych tradycji funeralnych.

 

pogrzeby w grodzisku mazowieckim

 

Wierność tradycji oraz dbałość o najwyższą jakość usług sprawia, że nieustannie jesteśmy darzeni zaufaniem Klientów.

pogrzebowe usługi w grodzisku mazowieckim

centrum pogrzebowe

Warszawa
Zakład Pogrzebowy
ul. Powązkowska 2


tel. 22 111 88 88
tel. 727 500 800
Grodzisk Mazowiecki
Dom Pogrzebowy
ul. Montwiłła 40


tel. 22 724 44 44
tel. 22 755 50 05
Mszczonów
Biuro Pogrzebowe
ul. Sienkiewicza 33


tel. 46 857 22 22
tel. 46 857 17 42

 

Żyrardów
Centrum Pogrzebowe

ul. Waryńskiego20

tel. 46 855 02 25
tel. 46 855 41 67


Warszawa - Powązki

Kaplica i Chłodnia
ul. Powązkowska 14


tel. 727 500 800

 

Żyrardów
Zakład Produkcji Trumien

ul. Mazowiecka 16/18

tel. 46 855 04 11
tel. 46 855 41 67


Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Koperski - Usługi Pogrzebowe Grodzisk Mazowiecki - Grodzisk Mazowiecki