LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład Pogrzebowy Kierpiec

Zakład Pogrzebowy Kierpiec - Kozy
Gold

Ulica: Kościelna 27

Miasto: Kozy, 43-340

Województwo: Śląskie

zakład pogrzebowy kozy

 

kozy

Zakład Pogrzebowy KIERPIEC to firma, która proponuje swoim Klientom kompleksowe usługi pogrzebowe. Biuro firmy znajdą Państwo w miejscowości Kozy przy ul. Kościelnej 27. Właścicielem firmy jest dobrze znany na lokalnym rynku usług pogrzebowych w Kozach, Bielsku-Białej i okolicach Pan Jarosław Kierpiec. Organizujemy ceremonie pogrzebowe na terenie powiatu bielskiego oraz oświęcimskiego - głównie na terenie takich miejscowości, jak Kozy, Bujaków, Hecznarowice, Lipnik, Pisarzowice, Wilamowice.

usługi pogrzebowe kozy

Przygotowanie uroczystości żałobnych jest złożone z wielu etapów. Ich dobór jest indywidualną sprawą Rodzin, dlatego zawsze pozostawiamy tę kwestię ich decyzji. Głównym zaś celem działalności Zakładu Pogrzebowego KIERPIEC jest godne i piękne uczczenie pamięci Zmarłego. Dokładamy wszelkich starań, aby każda z ceremonii pogrzebowych odznaczała się najwyższym poziomem.

Całodobowo służymy możliwością eksportacji Zmarłych do chłodni. Wystarczy zatelefonować pod numer 534 937 567 lub 508 312 197, aby uzyskać wszelką niezbędną pomoc po śmierci Bliskiej Osoby.

Zakład Pogrzebowy KIERPIEC organizuje ceremonie pogrzebowe tradycyjne oraz kremacyjne. Dopełniamy wszelkich formalności urzędowych, które są konieczne do dopełnienia przed pogrzebem. Pomagamy też Rodzinie Zmarłego w wyborze odpowiednich akcesoriów pogrzebowych. Posiadamy szeroką ofertę trumien, a także urn z różnych materiałów - w tym urny kamienne, metalowe i drewniane, jak również tabliczek i krzyży drewnianych. Drukujemy klepsydry, a także dbamy o ich dystrybucję w odpowiednich miejscach.

zakłady pogrzebowe

Mogą także Państwo zamówić w naszym zakładzie pogrzebowym wieńce i kwiaty z dowozem bezpośrednio do miejsca uroczystości. Zajmiemy się drobiazgowo wszystkim, na czym Państwu w tych trudnych chwilach zależy.

Posiadamy specjalistyczne samochody. Dzięki zaangażowaniu kierowców Zakładu Pogrzebowego KIERPIEC możemy świadczyć usługi transportu Zmarłych na terenie całego kraju. Również w każdym pogrzebie uczestniczy autokarawan, który dodaje splendoru ceremonii żałobnej. Ten splendor i elegancja ściśle związana jest także z oprawą muzyczną pogrzebu, o którą dbamy dzięki współpracy z trębaczem oraz orkiestrą.

usługi pogrzebowe

Bujaków, Hecznarowice, Lipnik, Pisarzowice, Wilamowice

Zakład Pogrzebowy KIERPIEC oferuje całodobową pomoc. Pomagamy mieszkańcom Kóz, Bujakowa, Hecznarowic, Lipnik, Pisarzowic, Wilamowic i okolic. Organizujemy usługi pogrzebowe takie, jak m.in.:

 • pogrzeby wszystkich rodzajów
 • formalności pogrzebowe i cmentarne
 • rozliczenia bezgotówkowe zasików pogrzebowych
 • trumny, urny, tabliczki, krzyże i inne
 • kremacja
 • transport Zmarłych na terenie Polski i zagranicy
 • klepsydry
 • kwiaty na pogrzeb
 • oprawa muzyczna
 • mowy pogrzebowe

zakład usług pogrzebowych

kozy pogrzeby

Zakład Pogrzebowy

KIERPIEC

ul. Kościelna 27

43-340 Kozy

tel. całodobowy

534 937 567

lub

508 312 197

Rekomendacje

 • cudzyslow Solidny zakład uczciwy wobec rodzin, wszystko odbyło się tak jak obiecał Pan Jarosław - polecam
  starstarstarstarstar
  Tomasz B.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Kierpiec - Kozy