Zakład pogrzebowy Karawan

Zakład pogrzebowy Karawan - Józefów
Gold

Ulica: 3 Maja 90

Miasto: Józefów, 05-420

Województwo: Mazowieckie

Zakład pogrzebowy Karawan - Józefów 3 Maja 90, Józefów www.karawankondej.pl Ocena:brak 607 041 750   519 132 592

zakłady pogrzebowe w józefowie

 

Zakład Pogrzebowy KARAWAN Tomasz Kondej powstał w roku 1993 i od tej pory nieprzerwanie działa na rynku usług funeralnych województwa mazowieckiego. Firma ta, będąca pierwszym zakładem pogrzebowym w Józefowie, założona została przez Krzysztofa Kondej, którego niespodziewana śmierć w 2008 roku postawiła najbliższą rodzinę w trudnej sytuacji. Obecnie zarządzanie firmą KARAWAN przejął syn założyciela - Tomasz Kondej.

 

transport zmarłych

 

zakład pogrzebowy

 

Zakład Pogrzebowy KARAWAN Tomasz Kondej posiada biuro zlokalizowane w Józefowie przy ul. 3-go Maja 90. Tam mogą Państwo skorzystać z pomocy wykwalifikowanej kadry, która zrobi wszystko, aby pomóc rodzinie w żałobie przetrwać ten trudny czas oraz przygotować wyjątkową uroczystość ostatniego pożegnania.

Firma, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, oferuje kompleksową pomoc we wszystkich zadaniach, związanych z przygotowaniem pogrzebu. Dzięki posiadanemu doświadczeniu i wiedzy pracownicy mogą wziąć na siebie odpowiedzialność za obowiązki administracyjne i kwestie logistyczne.

 

usługi pogrzebowe józefów

 

Do spraw, realizowanych przez Zakład Pogrzebowy KARAWAN Tomasz Kondej z Józefowa, należy także przewóz zwłok na obszarze całego kraju, większość jednak zleceń pochodzi z miast województwa mazowieckiego. Personel firmy jest w stanie zająć się przewozem ciała do chłodni z domów, szpitali, hospicjów i innych miejsc zgonu. W skład usług wchodzi także wynajem karawanu do przewozu ciała z domu pogrzebowego do kaplicy i na cmentarz. KARAWAN Tomasz Kondej dysponuje nowoczesnymi pojazdami, które są dostosowane do specyfiki transportu zwłok. Wszystkie karawany wyposażone są nie tylko w uchwyty podłogowe do pasów ściągających i zabezpieczenie poprzeczne trumny, ale także w nosidełka na urnę z mocowaniem do wysuwanego wózka.

Zakład Pogrzebowy KARAWAN Tomasz Kondej w Józefowie zajmuje się także przygotowaniem ciała do pochówków, zarówno tradycyjnych, jak i kremacyjnych. Pracownicy zadbają o toaletę, kosmetykę i ubranie Osoby Zmarłej.

 

pogrzeby w józefowie

 

Usługi pogrzebowe, świadczone przez firmę KARAWAN Tomasz Kondej, odznaczają się dbałością o każdy detal. Do takich właśnie detali można zaliczyć między innymi usługi z zakresu oprawy muzycznej i florystycznej ceremonii.

Firma KARAWAN Tomasz Kondej świadczy także profesjonalne usługi kamieniarskie, które stanowią uzupełnienie całej oferty usług. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem stylowych nagrobków, ale również kompleksową renowacją pomników nagrobnych już istniejących. Osoby zatrudnione w zakładzie kamieniarskim to osoby traktujące swoją pracę jako misję i powołanie,  podejmujące się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych nagrobków.

 

pogrzeby józefów

 

usług pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy KARAWAN Tomasz Kondej Józefów oferuje następujące usługi:

 • organizacja uroczystości pogrzebowych
 • wsparcie we wszystkich kwestiach formalnych
 • kosmetyka pośmiertna
 • ubieranie zwłok
 • usługi transportowe
 • trumny i urny
 • akcesoria funeralne
 • wynajem karawanów
 • kremacje
 • ekshumacje
 • usługi kamieniarskie
 • usługi florystyczne
 • oprawa muzyczna
 • prace cmentarne

 

zakłady pogrzebowe w józefowie

 

 

pogrzeb

Dom Pogrzebowy KARAWAN
Tomasz Kondej

ul. 3 Maja 90
05-420 Józefów

Tel +48 607 041 750
Tel +48 519 132 592


Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy Karawan - Józefów