Zakład pogrzebowy Kalia Pawliczak, Wąsosz i okolice

Zakład pogrzebowy Kalia Pawliczak, Wąsosz i okolice - Wąsosz
Silver

Ulica: Polna 8

Miasto: Wąsosz, 56-210

Województwo: Dolnośląskie

usługi pogrzebowe Wąsosz

 

Zakład Pogrzebowy KALIA to firma, która od 17 lat specjalizuje się w kompleksowej organizacji uroczystości pogrzebowych, głównie dla mieszkańców województwa dolnośląskiego. Biuro zakładu pogrzebowego znajduje się w miejscowości Wąsosz, w powiecie górowskim, przy ul. Polnej 8. Jest to adres dobrze znany nie tylko mieszkańcom Wąsosza, ale także innych miejscowości, w których organizujemy ceremonie żałobne. Są to głównie Wińsko, Rawicz, Kajęcin, Góra, Korzeńsko, Bojanowo oraz Barkowo.

 

dom pogrzebowy kalia wąsosz

 

Wąsosz Kalia Pawliczak

 

KALIA jest zakładem pogrzebowym, który umiejętnie łączy w swojej pracy najlepsze tradycje funeralne z nowoczesnością. Otwarty jest także na oczekiwania i potrzeby licznych Klientów. Wychodząc im naprzeciw - w kompleksie funeralnym należącym do naszego zakładu pogrzebowego w Wąsoszu znajduje się nie tylko nowoczesne biuro, ale także sklep pogrzebowy oraz sala w której odbywają się stypy.

Firma pogrzebowa KALIA dysponuje eleganckimi karawanami do przewozu Zmarłych, dzięki którym wykonuje swoje usługi pogrzebowe na bardzo wysokim poziomie. Wykonujemy eksportacje Zmarłych, transport Zmarłych na terenie Polski, a także wykorzystujemy nasz tabor samochodowy do zabezpieczenia logistycznego ceremonii pogrzebowej.

 

zakład pogrzebowy Wąsosz

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo pod numerami telefonów: 601 159 228 lub 691 706 506 i 655 437 721

Zakład Pogrzebowy w Wąsoszu zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług pogrzebowych, starając się pomagać ludziom w trudnych momentach po stracie bliskiej Osoby. Wszyscy pracownicy Zakładu Pogrzebowego KALIA znani są nie tylko ze swojej kompetencji, ale i z wielkiej życzliwości względem każdego, kto powierza nam organizację uroczystości żałobnych.

Dbamy o każdy detal, starając się maksymalnie pomóc Rodzinie pogrążonej w smutku. W czasie uroczystości wykorzystujemy namiot pogrzebowy, windę oraz sztuczną trawę. Używamy elegankich katafalków oraz stojaków na wieńce. Zapewniamy oprawę muzyczną, a także zapewniamy usługi florystyczne.

Realizujemy płatności bezgotówkowe, kredytując pogrzeby z zasiłków ZUS i KRUS. Jesteśmy przejrzyści w podawaniu kosztów uroczystości oraz w każdym naszym działaniu.

Zakład usług pogrzebowych pomaga rodzinom w organizacji styp. Można się również do nas zwracać w przypadku konieczności wykonania ekshumacji.

 

zakłady pogrzebowe

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy KALIA Pani Edyty Pawliczak świadczy pomoc związaną z organizacją pogrzebów w miejscowościach Wąsosz, Wińsko, Rawicz, Kajęcin, Bojanowo, Góra, Korzeńsko, Barkowo i okolicach. Usługi Pogrzebowe to:

 • pogrzeby tradycyjne wyznaniowe i świeckie
 • kremacja
 • formalności urzędowe i cmentarne
 • trumny, urny i inne akcesoria pogrzebowe
 • przewóz Zmarłych na terenie kraju
 • sprowadzanie zmarłych do Polski
 • odbiór i wypłata zasiłku pogrzebowego (ZUS/KRUS)
 • wiązanki i wieńce pogrzebowe
 • oprawa muzyczna ceremonii - skrzypce, trąbka
 • pomoc w organizacji styp/konsolacji - własna sala
 • ekshumacja zwłok
 • własna kaplica pożegnalna
 • elegancki namiot i winda na każdej ceremonii

 

zakład pogrzebowy

 

firmy pogrzebowe

 

Zakład Usług Pogrzebowych KALIA - Edyta Pawliczak

ul. Polna 8
56-210 Wąsosz (powiat górowski)

Telefony Całodobowe:

601 159 228; 691 706 506;
655 437 721

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy Kalia Pawliczak, Wąsosz i okolice - Wąsosz