Zakład pogrzebowy Tuchów Jasica

Zakład pogrzebowy Tuchów Jasica - Tuchów
Gold

Ulica: Graniczna 18

Miasto: Tuchów, 33-170

Województwo: Małopolskie

Zakład pogrzebowy Tuchów Jasica - Tuchów Graniczna 18 , Tuchów jasica.eu Ocena:brak 14 652 53 41   511 494 582

zakład pogrzebowy Jasica Tuchów

 

 

Dom Pogrzebowy JASICA to firma, której historia rozpoczęła się w 1978 roku, kiedy to Stanisław Jasica uruchomił firmę Zakład Stolarski - Wyrób i Sprzedaż Trumien - Usługi Pogrzebowe. Od tej chwili firma oferuje zarówno wysokiej jakości usługi pogrzebowe, jak i zajmuje się produkcją wysokiej jakości trumien. Do każdego zlecenia firma podchodzi w sposób indywidualny, podejmując się nawet najtrudniejszych wyzwań. Obecnie tę rodzinną firmę prowadzi Pan Ryszard Jasica. 

 

o firmie

 

Zakład Pogrzebowy JASICA ma swoją siedzibę w Tuchowie przy ulicy Granicznej 18. To właśnie tam czeka na Państwa wykwalifikowany personel, który czyni wszystko, aby odciążyć Państwa we wszystkich kwestiach związanych z organizacją pogrzebu. Pracownicy firmy pogrzebowej chętnie również odpowiedzą na każde pytanie, jak również służą swoją radą. Firma JASICA prowadzi swoje działania głównie na terenie województwa małopolskiego, przede wszystkim służąc mieszkańcom takich miejscowości, jak Tuchów, Ciężkowice, Gromnik, Ryglice, Siedliska, Pleśna, Rzepiennik Strzyżewski, Szynwałd, Tarnów a także Zakliczyn.

 

zakłady pogrzebowe Tuchów

 

Zakład usług pogrzebowych JASICA posiada doświadczenie i wiedzę z zakresu organizacji uroczystości, dzięki czemu oferowane usługi są najwyższej jakości i zostają dopasowane do oczekiwań, możliwości i wymagań klientów. Pracownicy zadbają o każdy nawet najdrobniejszy element ceremonii: są w stanie wygłosić mowę pogrzebową, przekazać podziękowania dla uczestników uroczystości czy poprowadzić modlitwę różańcową. Dodatkowo istnieje również możliwość skorzystania z opcji przygotowania odpowiedniej oprawy muzycznej, głównie z wykorzystaniem trąbki.

Usługi pogrzebowe, oferowane przez Dom Pogrzebowy JASICA obejmują również transport zmarłych – tak krajowy, jak i międzynarodowy. Przewóz zmarłych odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych karawanów, pojazdów przystosowanych do przewozu zwłok i posiadają niezbędne pozwolenia Ponadto firma jest w stanie całodobowo podjąć się eksportacji zwłok z miejsca, w którym nastąpił zgon, do własnej specjalistycznej chłodni.

 

usługi pogrzebowe w tuchowie

 

Dzięki wyposażeniu firmy w specjalistyczne pomieszczenia chłodnicze zyskują Państwo pewność, że ciało waszego bliskiego w godnych warunkach będzie oczekiwać na dzień pogrzebu. Do dyspozycji klientów oddajemy także prywatną salę pożegnań, która umożliwia spędzenie ostatnich wspólnych chwil w spokoju i bez pośpiechu. Dostępna jest ona dla klientów o każdej porze.

Zakład Pogrzebowy JASICA Tuchów troszczy się również o oprawę florystyczną ceremonii oferując kwiaty cięte, wiązanki, wieńce żywe i sztuczne, wraz z dostarczeniem ich do kaplicy, kościoła lub pod inne wskazane przez klienta miejsce. Wszystkie kompozycje tworzone są ze świeżych kwiatów, gwarantując tym samym ich trwałość i najwyższą jakość.

Firma pogrzebowa z Tuchowa specjalizuje się także, od pierwszych chwil swojego istnienia, w produkcji trumien, urn i krzyży dzięki czemu jest w stanie zaoferować szeroki wybór modeli w przystępnych cenach.

 

pogrzeby w tuchowie

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy JASICA Tuchów oferuje swoim klientom m.in. takie usługi, jak:

 

 • obsługa uroczystości pogrzebowej kazdego rodzaju
 • trumny własnego wyrobu
 • całodobowe przewozy zmarłych do chłodni
 • kompleksowa pomoc w przygotowaniu uroczystości żałobnych
 • międzynarodowy transport zmarłych
 • oprawa muzyczna
 • pomoc w formalnościach pogrzebowych i wypłatach zasiłku
 • mowy pożegnalne i podziękowania
 • sala pożegnań
 • oprawa florystyczna - kwiaty z dowozem na pogrzeb
 • własna chłodnia i bogate zaplecze
 • eleganckie karawany
 • prace cmentarne
 • nekrologi i klepsydry

 

dom pogrzebowy tuchów

 


pogrzeby tuchów


Dom Pogrzebowy JASICA Ryszard Jasica
Usługi Pogrzebowe Tuchów


ul. Graniczna 18
33-170 Tuchów


Telefony całodobowe:

14 652 53 41

oraz

511 494 582


Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy Tuchów Jasica - Tuchów