LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład pogrzebowy H. Skrzydlewska

Zakład pogrzebowy H. Skrzydlewska - Brzeziny
Gold

Ulica: Wojska Polskiego 10

Miasto: Brzeziny, 95-060

Województwo: Łódzkie

Zakład pogrzebowy H. Skrzydlewska - Brzeziny Wojska Polskiego 10, Brzeziny www.skrzydlewska.pl Ocena:brak 668 137 137

 

Brzeziny

pogrzeb w Brzezinach

 

zakład pogrzebowy Brzeziny

 

Firma H. Skrzydlewska działa w branży pogrzebowej od 1992 roku, choć historia tej wielopokoleniowej rodzinnej firmy sięga 1937 roku, kiedy to główną jej specjalizacją była uprawa i sprzedaż kwiatów. Firma posiada 12 biur pogrzebowych w Brzezinach, gdzie biuro domu pogrzebowego znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 10.

Wiele dziesiątek lat doświadczenia w świadczeniu kompleksowych i profesjonalnych usług pogrzebowych sprawia, że są one zawsze najwyższej jakości, pełne godności i powagi. Potwierdza to też certyfikat jakości ISO 9001 : 2008, który nasza firma uzyskała jako jedna z pierwszych.

 

usługi pogrzebowe brzeziny

 

Organizujemy pogrzeby tradycyjne - z ceremonią religijną (z udziałem osoby duchownej) lub świecką (prowadzoną przez Mistrza Ceremonii). Przygotowujemy również uroczystości pogrzebowe z kremacją.

Zakład pogrzebowy H. Skrzydlewska z Brzezin, zadba - niezależnie od kwoty wydanej na ceremonię pogrzebową - o jej piękno. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami, związanymi z pogrzebem. Rozumiemy, jak trudne są to chwile dla każdej Rodziny, dlatego służymy Państwu niezbędną pomocą oraz wsparciem.

Wszyscy pracownicy zakładu pogrzebowego w Brzezinach odznaczają się wysoką kulturą osobistą oraz profesjonalizmem. Służymy doradztwem w kwestiach poszczególnych elementów ceremonii żałobnej oraz w doborze akcesoriów pogrzebowych (trumny, urny, ubiór dla Zmarłego, kwiaty, tabliczki nagrobne, obrazki pamiątkowe, krzyże). Pomagamy też ułożyć treść nekrologów oraz klepsydr - a potem dbamy o rozmieszczenie ich w odpowiednich miejscach oraz o opublikowanie ich.

W firmie H. Skrzydlewska dbamy także o odpowiednie przygotowanie ciała Zmarłego do ostatniej drogi – czynimy to poprzez zabiegi balsamacji oraz kosmetyki pośmiertnej.


usługi pogrzebowe

 

transport zmarłych brzeziny

 

Firma H. Skrzydlewska posiada kilkanaście specjalistycznych i eleganckich karawanów, którymi świadczy również usługi transportowe Zmarłych na terenie całej Europy, a jeśli to konieczne to i poza jej granicami. Nasi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w pracy poza granicami kraju, dbają o sporządzenie dokumentacji oraz uzyskanie koniecznych pozwoleń urzędowych i godne reprezentowanie rodzin.

Odpowiedzi na wszelkie pytania związane z międzynarodowym transportem osób zmarłych można uzyskać, dzwoniąc pod numery telefonów: +48 692 486 809 oraz +48 42 672 33 33.

 

kremacja brzeziny

 

Coraz częściej deklarowaną formą pochówku w Brzezinach i okolicach jest kremacja. Dla ułatwienia wypełnienia tej deklaracji – wyrażonej w woli Zmarłego i jego rodziny – firma H. Skrzydlewska dysponuje dwoma krematoriami o wysokim stopniu technicznego zaawansowania. Oba krematoria znajdują się w Łodzi: przy ul. Zakładowej 4 oraz Żyznej 21. Personel wszystkich biur naszej firmy udzieli wszelkich informacji na temat kremacji oraz doradzi we wszystkich kwestiach z nią związanych – tak, jak dobór trumny, urny czy kwiatów.


dom pogrzebowy

 

 

kwiaty na pogrzeb brzeziny

 

Kwiaciarnie H. Skrzydlewska to sieć 34 profesjonalnych punktów, zrzeszonych w międzynarodowej sieci Interflora, w których każdy Klient znajdzie wiele odmian kwiatów na każdą okazję oraz krzewów, drzewek i sadzonek. Wiele z nich pochodzi z naszych własnych upraw, a inne pochodzą od wybranych i zaufanych hodowców z różnych stron Polski i świata. W Brzezinach kwiaciarnia pod szyldem H. Skrzydlewska znajduje się – podobnie, jak biuro zakładu pogrzebowego – przy ul. Wojska Polskiego 10.

 

 

zakłady pogrzebowe

 

Firma H. Skrzydlewska prowadzi również sprzedaż kwiatów drogą internetową. Kwiaciarnia on-line to profesjonalne usługi florystyczne, z których mogą głównie korzystać mieszkańcy Łodzi. Mają oni do wyboru kwiaty na każdą okazję ze sprawną dostawą za pomocą firmy kurierskiej we wskazane miejsce w Łodzi oraz okolicach.

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy Brzeziny

ul. Wojska Polskiego 10

95-060 Brzeziny

tel. 668 137 137

Godziny otwarcia:

Pn. - Pt. 8:00 - 16:00
So. 9:00 - 15:00
Nd. nieczynne


Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy H. Skrzydlewska - Brzeziny