LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład Pogrzebowy Grantex

Zakład Pogrzebowy Grantex - Brzeg
Gold

Ulica: Starobrzeska 36A

Miasto: Brzeg, 49-300

Województwo: Opolskie

Zakład Pogrzebowy Grantex - Brzeg Starobrzeska 36A, Brzeg pogrzeby-brzeg.pl Ocena:brak 660 535 609

zakład pogrzebowy Grantex

 

 

pogrzeby brzeg

 

Zakład Pogrzebowy GRANTEX to wielopokoleniowa firma rodzinna z wieloletnimi tradycjami. Działa w branży pogrzebowej - głównie na terenie województwa opolskiego, gdzie w mieście Brzeg przy ul. Starobrzeskiej 36A znajduje siedziba firmy. Wyrazem naszej dyspozycyjności są całodobowe eksportacje zmarłych i mobilne biuro, z którego usług mogą korzystać Państwo przez całą dobę. Pozostajemy do dyspozycji rodzin przez całą dobę pod numerem telefonu 660 535 609.


zakład pogrzebowy Brzeg


Bogate doświadczenie, szeroka wiedza i zaangażowanie całego zespołu pracowników jest gwarancją profesjonalizmu. Wszystko, co czynimy, ma na celu kompleksowe przygotowanie uroczystości żałobnych bliskiej Państwa sercu Osoby Zmarłej.

Dyżurny pracownik Zakładu pogrzebowego pozostaje w gotowości przez całą dobę, aby świadczyć Państwu pomoc w przygotowaniu ceremonii wyznaniowej oraz świeckiej. Naszą ofertę usług pogrzebowych dopasowujemy nie tylko do życzeń Klientów, ale i do ich kondycji finansowej. Działamy w oparciu o transparentny cennik usług i akcesoriów oraz wypłacamy zasiłek pogrzebowy na miejscu. Oferujemy fachowe doradztwo w wyborze wszelkich akcesoriów pogrzebowych: trumien, urn oraz kompozycji kwiatowych. Najważniejsza jest dla nas rodzina, która zaufała nam w trudnych chwilach, i to jej poświęcamy naszą całą uwagę. Zawsze z szacunkiem troszczymy się o pogrążoną w żałobie Rodzinę, jak i o ciało Osoby Zmarłej.

Cały zespół pracowników zakładu pogrzebowego w Brzegu charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem w postawie i działaniu. Zawsze mogą Państwo liczyć na nasze wszelkie możliwe wsparcie. W tym celu zapewniamy także dbałość o dopełnienie wszelkich formalności urzędowych w imieniu rodziny.


usługi pogrzebowe

 

Dysponujemy eleganckimi karawanami marki Mercedes i własną chłodnią, w której ciało Zmarłego oczekuje do dnia pogrzebu. Zapewniamy także transport Zmarłych, nawet na duże odległości, dzięki posiadaniu specjalistycznych karawanów pogrzebowych.

Marka GRANTEX obejmuje także zakład kamieniarski. Mieści się on w Brzegu przy ul. Kopernika 6, natomiast ekspozycja pomników nagrobnych jest przy naszej głównej siedzibie przy ul. Starobrzeskiej 36A. Wykonujemy, sprzedajemy i montujemy wszystkie rodzaje nagrobków, głównie z granitu, w tym między innymi pojedyncze, podwójne, urnowe, na groby dziecięce - a także wszystkie najbardziej popularne elementy dekoracyjne (wazony, misy, krzyże, tablice itd.). Kładziemy także kostkę wokół grobu, co pomaga w utrzymaniu porządku nie tylko na grobie, ale i w jego bezpośrednim otoczeniu. Mogą nam Państwo zlecić również wszelkie prace związane z liternictwem nagrobnym.

Zaufanie wielu Klientów, za które dziękujemy, jest dla nas powodem do dumy, ale także zachętą do stałego podnoszenia jakości naszych usług pogrzebowych i kamieniarskich.

 

kremacja w Brzegu

 

zakłady pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy GRANTEX w Brzegu to następująca pomoc:

 • organizacja pogrzebów - wszystkie rodzaje
 • kremacje
 • formalności pogrzebowe
 • mobilne biuro
 • transport Zmarłych - krajowy i międzynarodowy
 • kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłków ZUS, KRUS itp.
 • kwiaty na pogrzeb
 • oprawa muzyczna
 • nekrologi oraz klepsydry
 • akcesoria pogrzebowe
 • usługi kamieniarskie
 • ekshumacje

 

dom pogrzebowy

 

Zakład Pogrzebowy GRANTEX

ul. Starobrzeska 36A

49-300 Brzeg

Telefon całodobowy:

660 535 609

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Grantex - Brzeg