Funeral Zakład pogrzebowy Kęty

Funeral Zakład pogrzebowy Kęty - Kęty
Silver

Ulica: Rynek 3

Miasto: Kęty, 32-650

Województwo: Małopolskie

Funeral Zakład pogrzebowy Kęty - Kęty Rynek 3, Kęty pogrzeby-kety.pl Ocena:starstarstarstarstar 570 903 202

zakład pogrzebowy funeral Kęty

 

Zakład Pogrzebowy FUNERAL działa w branży funeralnej w województwie małopolskim. Firma do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie wsłuchując się w potrzeby swoich Klientów. Wszystkie elementy składające się na całość pogrzebu dopracowane zostają w najdrobniejszym detalu, dzięki czemu zyskują Państwo spokój i gwarancję, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem.

 

o firmie pogrzebowej

 

dom pogrzebowy kęty

 

Zakład usług pogrzebowych swoją siedzibę prowadzi w Kętach przy ulicy Rynek 3. Jest w stanie pomóc w organizacji pogrzebu także w okolicznych miejscowościach takich jak Nowa Wieś, Bielany, Malec, Bulowice, Witkowice, Porąbka, Czaniec, Bujaków, Kobiernice, Pisarzowice, Hecznarowice, Osiek i inne. Pracownicy pozostają do dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu i w każdej chwili są w stanie zorganizować eksportację ciała Zmarłego ze wskazanego miejsca. Dodatkowo wychodząc naprzeciw potrzebom i zdając sobie sprawę jak bardzo obciążające dla rodziny są kwestie formalne, pracownicy są w stanie przejąć ich załatwienie w całości. Mogą reprezentować Państwa we wszystkich urzędach i instytucjach oraz pomóc uzyskaniu zasiłku pogrzebowego.

Zakład Pogrzebowy FUNERAL Kęty organizuje uroczystości pogrzebowe zarówno wyznaniowe, jak i świeckie. Dzięki znajomości przepisów i obrzędów jest w stanie zapewnić, że wszystko przebiegnie zgodnie z wytycznymi. W przypadku uroczystości świeckich, firma zapewnia obecność sprawdzonego Mistrza Ceremonii, który zadba w odpowiedni sposób o jej przebieg. Dodatkowo firma zajmuje się kremacjami i pomaga w organizacji uroczystości kremacyjnych oraz transportuje ciało do krematorium, po czym odbiera urnę z prochami.

 

usługi pogrzebowe kęty

 

Pracownicy zakładu pogrzebowego FUNERAL to osoby, które znają się na swojej pracy. Obdarzone są empatią i na każdym etapie przygotowań służą radą i wsparciem. Firma posiada szeroki wybór akcesoriów funeralnych takich, jak trumny wykonane z drewna sosnowego, olchowego czy dębowego oraz urny metalowe, kamienne drewniane czy kompozytowe. Oprócz tego zapewnia tabliczki, krzyże, medaliki czy inne elementy, które mogą zostać umieszczone w trumnie bądź urnie. Wszystkie z oferowanych produktów pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy dbają o estetykę i jakość wykonania. Pracownicy firmy pomogą także w doborze odpowiedniej oprawy muzycznej, a także w wyborze kompozycji kwiatowych przy wsparciu profesjonalnych florystów.

Zakład Pogrzebowy w Kętach specjalizuje się także w usługach transportu Zmarłych, świadczonych w Polsce oraz poza jej granicami. Dzięki wielkiemu doświadczeniu i wiedzy są w stanie pomóc we wszystkich formalnościach związanych z zagranicznym przewozem zwłok. Dom pogrzebowy FUNERAL dysponuje nowoczesnym taborem pojazdów, co jest gwarncją sprawdnego przeprowadzenia usługi. Firma p[ogrzebowa FUNERAL Kęty gwarantuje terminowość wykonania zlecenia i na każdym etapie pozostaje w stałym kontakcie z najbliższymi Zmarłego.

 

zakłady pogrzebowe Kęty

 

usługi pogrzebowe


Zakład Pogrzebowy FUNERAL Kęty oferuje m.in. następujące usługi pogrzebowe:


 • kompleksowa pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowych z urną lub z trumną
 • pogrzeby wyznaniowe i świeckie
 • kremacje
 • pomoc w kwestiach formalnych
 • wybór akcesoriów pogrzebowych
 • oprawa muzyczna
 • nekrologi
 • transport Zmarłych krajowy i międzynarodowy
 • ekshumacje
 • wypłata zasiłku pogrzebowego

 

firma pogrzebowa kęty

 

kontakt


zakład usług pogrzebowych kęty


Usługi Pogrzebowe FUNERAL


ul. Rynek 3

32-650 Kęty

tel. 570 903 202

Rekomendacje

 • cudzyslow Pan Marcin Tutak to znana postać w branży pogrzebowej i przede wszystkim uczciwy człowiek, polecamy..
  starstarstarstarstar
  Patryk
  cudzyslow Funeral okazała się firma niedrogą, a przy tym wywiązała się z zadania wzorowo - polecam z całego serca
  starstarstarstarstar
  Katarzyna
 • cudzyslow Polecam firmę, byli tańsi niż konkurencja, w biurze komfortowo, obsługa na poziomie.
  starstarstarstarstar
  Anna
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Funeral Zakład pogrzebowy Kęty - Kęty