Zakład Pogrzebowy Dębica

Zakład Pogrzebowy Dębica - Elbląg
Silver

Ulica: Łęczycka 39A

Miasto: Elbląg, 82-300

Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Zakład Pogrzebowy Dębica - Elbląg Łęczycka 39A, Elbląg www.cmentarz.elblag.pl Ocena:brak 601 655 181   (55) 233 45 66

zakład pogrzebowy elbląg

 

 

Zakład Pogrzebowy DĘBICA jest firmą działającą w branży funeralnej nieprzerwanie od niespełna 20 lat. Świadczy usługi w zakresie kompleksowego przygotowania i przeprowadzenia uroczystości żałobnej, dopasowanej do wymagań i oczekiwań swoich Klientów, głównie zamieszkujących w Elblągu i w województwie warmińsko-mazurskim. Do każdego zlecenia firma podchodzi indywidualnie oferując wysokiej jakości usługi pogrzebowe w przystępnych cenach.

 

zakład pogrzebowy

 

zakład pogrzebowy w elblągu

 

Siedziba zakładu pogrzebowego DĘBICA zlokalizowana jest w Elblągu przy ulicy Łęczyckiej 39a, gdzie mieści się nowy użytkowy kompleks usługowy o powierzchni blisko 1000 m2. Jest to bardzo nowoczesny budynek, który spełnia wszelkie normy wymagane przez Unię Europejską dla infrastruktury funeralnej. W 2011 roku oddana została do użytku nowa Sala Pożegnań przy cmentarzu Dębica. Posiada ona wyjątkowe i profesjonalne zaplecze, nowoczesne oświetlenie i nagłośnienie, które to czynniki mają znaczący wpływ na całościowy przebieg uroczystości.

Zakład Pogrzebowy z Elbląga w swoich szeregach zatrudnia specjalistów, którzy cechują się empatią i doskonale znają się na swoich obowiązkach. Powierzając im organizację uroczystości mogą być Państwo pewni, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Pracownicy firmy DĘBICA chętnie pomogą również w dopełnieniu wszelkich kwestii formalnych oraz w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego. Dodatkowo służą oni wsparciem w doborze akcesoriów funeralnych takich, jak trumna czy urna, a także niezbędnych dodatków, jak chociażby odzież żałobna.

 

usługi pogrzebowe w elblągu

 

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy DĘBICA to także krajowy i międzynarodowy transport zmarłych. Pracownicy firmy pozostają do dyspozycji 365 dni w roku przez 24 godziny na dobę pod numerem +48 601 655 181. Firma DĘBICA dysponuje nowoczesnym i profesjonalnie wyposażonym karawanem marki Mercedes, który został specjalnie dostosowany do świadczenia usług z zakresu transportu zwłok.

Własna chłodnia, która jest w stanie pomieścić w godnych warunkach 16 ciał oczekujących na pochówek, to dowód na to, iż wszystko odbywa się w najwyższym poszanowaniu godności Osoby Zmarłej. Zakład Pogrzebowy DĘBICA Elbląg zajmuje się także profesjonalną kosmetyką pośmiertną. Pracownicy firmy jako jedyni w okolicy mogą okazać się stosownymi certyfikatami oraz doświadczeniem uzyskanym podczas szkoleń, które przeprowadziła firma Hygeco Polska pod patronatem Francuskiego Instytutu Tanatopraksji, potwierdzającymi posiadane kwalifikacje z zakresu tanatokosmetyki, kosmetyki pośmiertnej i tanatologii ogólnej.

DĘBICA to kompleksowe usługi pogrzebowe, świadczone przez wykwalifikowany personel. Dzięki zaangażowaniu pracowników tego zakładu pogrzebowego znajdą w jednym miejscu Państwo wszystko, co niezbędne do przygotowania wyjątkowej uroczystości ostatniego pożegnania najbliższych.

 

pogrzeby w elblągu

 

 

usługi pogrzebowe

 


DĘBICA Elbląg to kompleksowe usługi pogrzebowe, które obejmują m.in. takie kwestie, jak:

 

 • kompleksowa organizacja uroczystości pogrzebowych
 • kremacja
 • transport krajowy i międzynarodowy
 • nowoczesna flota pojazdów: karawany, autokary i mikrobusy
 • własna chłodnia
 • nowoczesny dom pogrzebowy z salą pożegnań
 • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
 • usługi florystyczne - współpraca ze sprawdzoną kwiaciarnią
 • sprzedaż akcesoriów funeralnych
 • trumny i urny
 • kosmetyka pośmiertna
 • ekshumacja

 

pogrzeby

 


DĘBICA Usługi Pogrzebowe Sp. z o.o.

ul. Łęczycka 39a
82-300 Elblag

TEL. (55) 233 45 66

Całodobowe transporty zmarłych do własnej chłodni:

TEL. +48 601 655 181

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Dębica - Elbląg