Zakład Pogrzebowy Arka Ścinawa

Zakład Pogrzebowy Arka Ścinawa - Ścinawa
Silver

Ulica: Lubińska 9

Miasto: Ścinawa, 59-330

Województwo: Dolnośląskie

Zakład Pogrzebowy Arka Ścinawa - Ścinawa Lubińska 9, Ścinawa scinawa.uslugipogrzebowe.com.pl Ocena:brak 76 84 37 666

ścinawa 

 

ARKA jest zakładem pogrzebowym, specjalizującym się w świadczeniu usług pogrzebowych mieszkańcom województwa dolnośląskiego. Firma działa od 1991 roku, zyskując przez ten czas - dzięki swojemu sumiennemu zaangażowaniu w realizację obowiązków zawodowych - wielu Klientów. Posiadamy na Dolnym Śląsku kilka biur. W Ścinawie jesteśmy obecni przy ul. Lubińskiej 9 .

 

zakład pogrzebowy ścinawa

 

Długoletnie doświadczenie w organizacji uroczystości pogrzebowych wszystkich typów - tradycyjnych oraz kremacyjnych - jest gwarancją, że nasi Klienci zawsze otrzymają usługi pogrzebowe najwyższej jakości. Dbamy o odpowiednią oprawę ceremonii zarówno wyznaniowych, jak i świeckich, którym przewodniczy Mistrz Ceremonii Pogrzebowych.

Zakład Pogrzebowy ARKA w Ścinawie posiada najcenniejszy kapitał, jakim są pracownicy posiadający nie tylko wiedzę, ale także takie cechy, jak wysoka kultura osobista i empatia. Dzięki temu już od pierwszych chwil kontaktu z naszą firmą wsłuchujemy się w Państwa oczekiwania i staramy się na nie odpowiedzieć najlepiej, jak możemy. Pomagamy dopełnić formalności urzędowe, jak również proponujemy skorzystanie z usługi kredytowania kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego. Staramy się zawsze stosować jasne i przejrzyste reguły postępowania, dlatego informujemy Państwa - jeśli jest to tylko możliwe, w czasie pierwszej rozmowy - o koszcie uroczystości oraz o jej poszczególnych etapach.

 

usługi pogrzebowe ścinawa

 

Gwarantujemy godne, pełne szacunku przygotowanie ciała Zmarłego do pochówku oraz o jego przechowanie w naszej własnej chłodni, którą posiadamy w Świdnicy. Zapewniamy transport Zmarłych, który odbywa się eleganckimi karawanami. Wykonujemy całodobowe eksportacje oraz przewóz ciał i prochów na terenie Polski oraz poza jej granicami.

ARKA w Ścinawie dysponuje również bogatym asortymentem akcesoriów pogrzebowych. Są wśród nich trumny oraz urny, a także relikwiarze. Realizujemy też zamówienia na usługi florystyczne: jesteśmy w stanie ułożyć z kwiatów wieńce, wiązanki, stroiki oraz inne formy. Służymy również pomocą w stworzeniu oraz dystrybucji nekrologów oraz klepsydr.

Zakład Pogrzebowy ARKA w Ścinawie jest członkiem

Polskiej Izby Pogrzebowej

zakład pogrzebowy

 

zakłady pogrzebowe w ścinawie 

 

Zakład Pogrzebowy ARKA w Ścinawie to m.in.:

 • pogrzeby tradycyjne
 • pogrzeby kremacyjne
 • całodobowe eksportacje
 • trumny, urny i relikwiarze oraz inne akcesoria pogrzebowe
 • transport Zmarłych krajowy i międzynarodowy
 • własna chłodnia z prosektorium
 • tanatokosmetyka
 • balsamacja
 • formalności urzędowe
 • klepsydry i nekrologi
 • oprawa muzyczna
 • kwiaty na pogrzeb
 • ekshumacja

 

usługi pogrzebowe w ścinawie

 

 

ścinawa pogrzeby 

 

Zakład Pogrzebowy
Arka Ścinawa
ul. Lubińska 9
tel. 76 84 37 666

Zakład Pogrzebowy
Arka Świdnica
ul.Kotlarska 27
tel.74 851 37 36

Zakład Pogrzebowy
Arka Kąty Wrocławskie
ul. Rynek 6 
tel. 71 316 73 87

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Arka Ścinawa - Ścinawa