Zakład Pogrzebowy Amabilis Rembertów
Zakład Pogrzebowy Amabilis jest firmą z wieloletnią historią, obsługującą ceremonie pożegnalne na warszawskich cmentarzach. Biuro firmy znajduje sie pod adresem aleja Komandosów 14 w Warszawie na Rembertowie. Usługi pogrzebowe świadczymy głównie na terenie wschodniej części Warszawy, ale również jesteśmy do dyspozycji osób w takich dzielnicach, jak: Praga Południe, Grochów, Gocław, Wesoła oraz centrum Warszawy.
Wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną obsługę klienta. Personel Domu Pogrzebowego Amabilis zapewnia wykonanie wszelkich czynności zgodnych z wolą rodziny. Firma jest częścią Grupy Nekropolis, posiadającej domy pogrzebowe na terenie województwa mazowieckiego.
Rozumiemy, jak trudne są chwile pożegnania, dlatego nasza niezawodna pomoc ma wesprzeć rodzinę na każdym kroku. Nasze biuro znajduje się w Rembertowie, co pozwala na szybki i prosty dojazd z centrum. Świadczymy usługi pogrzebowe całodobowo i jesteśmy dostępni pod numerami: 667 130 899 oraz 733 244 232.
Zakład pogrzebowy z Rembertowa daje gwarancję opieki nad klientem. Zaraz po skontaktowaniu się z naszym biurem, przygotujemy i przedstawimy wszelkie niezbędne możliwości organizacji pogrzebu. Realizujemy transport zwłok przez całą dobę.
Wspólnie wybierzemy odpowiednie miejsce ceremonii. Ważne są dla nas akcesoria funeralne, kwiaty oraz ubiór zmarłego. Dostosujemy także oprawę muzyczną oraz zaprezentujemy katalog kwiatów i wieńców do wyboru.
Posiadamy szeroki wybór trumien, dopasowanych do wszelkich oczekiwań i woli zmarłych. Dla osób, które zdecydowały się na pogrzeb z poprzedzającą go kremacją, posiadamy urny. Wybór urny może uwzględniać jej wielkość, kolor oraz materiał, z jakiego została wykonana.
Zajmujemy się zarówno pogrzebami wyznaniowymi, jak i świeckimi. Przygotowujemy całość celebracji zgodnie z wyznaniem. Dla osób świeckich oferujemy możliwość zorganizowania uroczystości pod przewodnictwem Mistrza Ceremonii. Działamy w pełnej harmonii z wiarą oraz tradycją rodzin, które powierzają nam odpowiedzialność za pogrzeb.
Zakład Pogrzebowy Amabilis doradzi w zakresie formalności. Na Państwa życzenie udamy się do Urzędu Stanu Cywilnego, aby uzyskać Akt Zgonu oraz wskażemy, jak dobrze złożyć niezbędne dokumenty np. do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w celu uzyskania zasiłku na organizację pogrzebu. Przedstawimy niezbędne kroki oraz dokumenty do wypełnienia.
Nasze doświadczenie pozwala na realizację takich transportów pomiędzy krajami Unii Europejskiej. Mamy również doświadczenie w sprowadzaniu zmarłych z krajów wschodniej Europy. Nasza firma pogrzebowa przygotuje dokumenty i wskaże, skąd pozyskać zgody, a także możemy wesprzeć Państwa w transporcie lub odbiorze zwłok z lotniska czy innego miejsca przewozowego.
Zajmujemy się ekshumacją zwłok, zgodnie z wszelkimi przepisami Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Całość dokumentacji uzyskają Państwo w naszym biurze oraz wskażemy najważniejsze kroki w procedurze ekshumacji.
Dom Pogrzebowy Amabilis to całodobowa pomoc w organizacji pogrzebów, mieszkańcom Warszawy a zwłaszcza dzielnic: Rembertów, Praga Południe, Grochów, Gocław, Wesoła. Firma Amabilis realizuje następujące usługi pogrzebowe:
- Pogrzeb tradycyjny
- Pogrzeb urnowy i kremacja
- Ceremonie wyznaniowe
- Pogrzeby świeckie
- Przewóz zmarłych krajowy i międzynarodowy
- Ekshumacja
- Kremacja
- Własne zaplecze (eleganckie samochody, chłodnia, sale pożegnań, windy, namioty, dowóz kwiatów w okolicy)
- Formalności
- Akcesoria
- Muzyka
Dom Pogrzebowy Amabilis
aleja Komandosów 14
04-485 Warszawa - Rembertów
Telefony:
667 130 899 (całodobowy)
733 244 232 (całodobowy)
Pon. - Pt. biuro czynne w godzinach 9-17
Sob. - Niedz. całodobowy nr. telefoniczny
Zakład Pogrzebowy Amabilis Rembertów - Warszawa