LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład Kamieniarski Kondej Dariusz - Kamieniarstwo Józefów

Zakład Kamieniarski Kondej Dariusz - Kamieniarstwo Józefów - Józefów
Gold

Ulica: Kopernika 8

Miasto: Józefów, 05-420

Województwo: Mazowieckie

zakład kamieniarski józefów

józefów kamieniarstwo

Zakład Kamieniarski Rodziny Kondejów - jak sama nazwa wskazuje - jest firmą rodzinną, która powstała w 1968 roku. Założycielem zakładu i nestorem kamieniarzy był Stefan Kondej. Ten prawdziwy mistrz kamieniarstwa przekazał swoją wiedzę i doświadczenie synowi Dariuszowi, który jest obecnym właścicielem i troszczy się indywidualnie o to aby Klient był usatysfakcjonowany realizacją zamówienia. W tym codziennym wyzwaniu i pracy wspiera go córka Edyta oraz Kajetan i Konstancja Kondej - czyli najmłodsze pokolenie kamieniarzy.

W naszej ofercie znają Państwo pomniki nagrobne, pomniki pamiątkowe, tablice z płaskorzeźbami oraz przedmioty użytkowe. Nasze wyroby kamieniarskie są dostosowane do możliwości finansowych każdego Klienta. Możemy wykonać dla Państwa zarówno kompozycje odznaczające się skromnością, jak i bogactwem elementów oraz ręcznymi wykończeniami. Jednocześnie zapewniamy, że każdy nasz wyrób jest wykonany z najwyższą dbałością o materiał oraz o detal. Jest to możliwe dzięki połączeniu w naszej pracy pasji, wiedzy i profesjonalizmu.

józefów nagrobki

Zakład Kamieniarski Rodziny Kondejów proponuje Państwu zarówno tradycyjne nagrobki, jak i te o wzorach mniej spotykanych. Możemy też wykonać pomnik według Państwa życzeń i sugestii - nawet tych najbardziej nietypowych. Nasze podejście do każdego Klienta cechuje otwartość oraz odwaga w obliczu podejmowania nowych wyzwań.

Sekrety, które sprawiają, że nasze wyroby kamieniarskie są niepowtarzalne, trwałe i piękne - a także cieszą się uznaniem Klientów - są dwa. Jednym z nich jest sama specyfika kamienia, który jest sam w sobie niepowtarzalny, bo niemożliwością jest spotkanie takich samych jego elementów. Drugim zaś sekretem, dzięki któremu nasza praca jest ceniona przez Klientów, są: pasja, z jaką tworzymy nasze pomniki oraz zaangażowanie, z którym podchodzimy do każdego projektu.

nagrobki józefów

kamieniarz józefów


Zakład Kamieniarski Rodziny Kondej

ul. Kopernika 8

05-420 Józefów

tel. (22) 789-30-20

kom. 697-443-650

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Kamieniarski Kondej Dariusz - Kamieniarstwo Józefów - Józefów
firma,zaklad-kamieniarski-kondej-dariusz-kamieniarstwo-jozefow,10856.html