Woźnica Sprzedaż Nagrobków, Nagrobki

Woźnica Sprzedaż Nagrobków, Nagrobki - Czerwionka-Leszczyny
Silver

Ulica: Ks. Biskupa Pluty 3

Miasto: Czerwionka-Leszczyny, 44-238

Województwo: Śląskie

Woźnica Sprzedaż Nagrobków, Nagrobki - Czerwionka-Leszczyny Ks. Biskupa Pluty 3, Czerwionka-Leszczyny woznicapogrzeby.pl/nagrobki Ocena:brak 32 427 17 17   501 102 886

kamieniarstwo

 

nagrobki

Zakład Pogrzebowy WOŹNICA - w ramach świadczenia kompleksowych usług pogrzebowych - w swojej ofercie posiada także sprzedaż nagrobków. Niemal cztery dekady pracy w branży funeralnej jest gwarancją jakości działań, podejmowanych przez firmę WOŹNICA. Ta jakość przekłada się na zaufanie, jakim ten zakład pogrzebowy obdarzany jest od lat nie tylko przez mieszkańców województwa śląskiego.

Dysponujemy nowoczesnym warsztatem oraz zespołem profesjonalnych pracowników. Siedziba firmy WOŹNICA znajduje się w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Ks. Biskupa Pluty 3. Tam zawsze znajdą Państwo nie tylko fachowe doradztwo, ale i wielką życzliwość. Czynimy wszystko, aby wraz z Państwem godnie upamiętnić Bliskie Państwu osoby.

 

sprzedaż nagrobków

 

Klientom zapewniamy kompleksową obsługę zamówienia. Pomagamy w wyborze odpowiedniego wzoru nagrobka zwracając baczną uwagę na każdy szczegół. Pomniki, które mamy w sprzedaży, są wykonane ze sprawdzonych trwałych materiałów - głównie z granitu. Następnie zamawiamy nagrobek według Państwa życzeń, a później troszczymy się o prawidłowy jego montaż. Wiemy bowiem, że od prawidłowo wykonanego montażu zależy w dużej mierze trwałość pomnika nagrobnego.

Mogą nam Państwo zlecić także inne prace kamieniarskie - jak budowa grobowców czy też demontaż nagrobków już istniejących. Wykonujemy także prace związane z liternictwem nagrobnym.

Zakład Pogrzebowy WOŹNICA posiada wystawę gotowych nagrobków. Mogą Państwo wybrać spośród wzorów z katalogu oraz na podstawie zdjęć. Każda realizacja jest szczegółowo konsultowana z Klientem tak, aby mogli być Państwo usatysfakcjonowani dokonanym wyborem oraz efektem końcowym. Pomniki nagrobne, które są w sprzedaży w firmie WOŹNICA to inwestycja, która dzięki swojej dużej wytrzymałości na warunki atmosferyczne, przetrwa lata. Wybierając nagrobki przez nas oferowane zyskują Państwo pewność, że miejsce pochówku Państwa Bliskich przez długi czas będzie nie tylko zadbanym, ale i pięknym świadectwem pamięci o nich.

 

montaż nagrobków

pomniki nagrobne czerwionka-leszczyny


WOŹNICA - Sprzedaż Nagrobków - Czerwionka-Leszczyny oferuje m.in.:

 • nagrobki i grobowce: gotowe projekty
 • pomniki na groby pojedyncze i podwójne
 • nagrobki urnowe
 • nagrobki dziecięce
 • sarkofagi
 • indywidualne zamówienia
 • transport i montaż
 • demontaż pomników
 • wazony
 • krzyże z kamienia
 • liternictwo

pomniki nagrobne czerwionka-leszczyny

Zakład Kamieniarski i Pogrzebowy WOŹNICA
Sprzedaż nagrobków
ul. Ks. Biskupa Pluty 3
44-238 Czerwionka-Leszczyny

Telefon:
501 102 886

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Woźnica Sprzedaż Nagrobków, Nagrobki - Czerwionka-Leszczyny