Usługi Pogrzebowe Krzysztof Lewandowicz Zakład Pogrzebowy Kórnik i Gądki

Usługi Pogrzebowe Krzysztof Lewandowicz Zakład Pogrzebowy Kórnik i Gądki - Gądki
Silver

Ulica: Leśna 6/1

Miasto: Gądki, 62-023

Województwo: Wielkopolskie

 

zakład pogrzebowy kórnik

 

Usługi Pogrzebowe Krzysztof Lewandowicz pojawiły się wśród zakładów pogrzebowych w roku 2006. Firma ta powstała, aby zapewnić obsługę profesjonalnych pochówków na cmentarzu parafii Robakowo. Wśród miejscowości, gdzie najczęściej świadczymy nasze usługi pogrzebowe, są Kórnik, Gądki oraz Robakowo. Swoim działaniem obejmujemy jednak całą Wielkopolskę.

 

zakłady pogrzebowe

 

usługi pogrzebowe kórnik

 

Każdego z naszych pracowników cechuje empatyczne podejście do każdej osoby, z którą przychodzi się nam spotkać na zawodowych ścieżkach. Dlatego też każda uroczystość pogrzebowa jest dla nas niepowtarzalna. W każdym również przypadku dbamy o jej zindywidualizowaną oprawę. Pamiętamy, że nasza postawa ma być - i jest - zawsze godna i pełna szacunku dla Zmarłego. W ten sposób dyskretnie towarzyszymy jego Bliskim, pomagając przejść przez trudny czas żałoby.

Firma pogrzebowa dba o komfort rodzin, dlatego dojeżdżamy we wskazane miejsce lub zapewniamy bezpłatny transport rodzinom z Kórnika, Gądek, Robakowa i okolic tych miejscowości.

Uroczystość pogrzebowa składa się z wielu detali. Wśród nich wyróżnia się znajomość obrzędów pogrzebowych na wszystkich etapach. Właściciel firmy - Pan Krzysztof Lewandowicz - swoją osobą daje pewność, że zawsze będą one przeprowadzone z drobiazgową zgodnością z przepisami liturgicznymi. Sam jest bowiem także Nadzwyczajnym Szafarzem Eucharystii w parafii pod wezwaniem Św. Józefa Rzemieślnika w Robakowie, szanowanym i cenionym przez trzech kolejnych proboszczów parafii Robakowo. Dzięki ich oraz Państwa zaufaniu jako firma mogliśmy towarzyszyć w ostatniej drodze ponad 200 osób w samej tylko parafii Robakowo.

Zakład Pogrzebowy Krzysztof Lewandowicz bardzo dba o nieustanny rozwój. Zdobywanie wciąż nowych umiejętności oraz kompetencji sprawia, że kompleksowa organizacja oraz oprawa uroczystości pogrzebowych stoi zawsze na najwyższym poziomie technicznym i estetycznym.

Troszczymy się także o inne części uroczystości żałobnych - takie, jak transport, nagrobki, krzyże oraz kwiaty. Wsłuchujemy się uważnie w Państwa życzenia i sugestie, by spełnić je możliwe najlepiej.

 

zakład pogrzebowy gądki

 

usługi pogrzebowe gądki

 

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Kórnik, Gądki, Robakowo to m.in. :

  • trumny w szerokim asortymencie
  • urny
  • krzyże, tabliczki
  • nagrobki, obramowania
  • transport Zmarłych
  • obsługa pogrzebowa
  • wypłaty zasiłku pogrzebowego
  • wieńce i wiązanki z bezpośrednim dowozem na cmentarz
  • ekshumacje
  • groby murowane

 

pogrzeby

 

Zakład Pogrzebowy Gądki

Krzysztof Lewandowicz

Gądki ul. Leśna 6/1

kom.: 661 071 802

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Usługi Pogrzebowe Krzysztof Lewandowicz Zakład Pogrzebowy Kórnik i Gądki - Gądki